SağlıkMüstahzarlar

Ilaç 'Afloderm'. talimat

ilaç "Afloderm" (hayır analogları) yüz ve altı ay ve yetişkinlerin çocukların hassas deri alanlarında dermatoz tedavisinde benzersiz çözüm pek çok uzman tarafından kabul edilir. epidermis ve dermis Tıp farklı hız, aksiyon antipruritic ikili mekanizması. "Afloderm" kullanım sırasında rahatsızlığa neden olmaz ilaçları, yüksek güvenlik seviyesine sahiptir.

ilaç orta etkinliği, özelliği kortikosteroid grubu ifade eder. ilaç "Afloderm" talimatı antiproliferatif, vazokonstriktör, kaşıntı önleyici ve iltihap önleyici madde olarak tarif edilmektedir. İlaç iltihap aracılarının (histamin, lökotrienler, lizozomal enzimlerin, kinin, prostaglandin) oluşması ve salınımını azaltmaya yardımcı olur. İlaç, damar genişlemesi (damarların lümenindeki artış) ve vasküler geçirgenliği azaltan da ödem gelişmesini önler enflamatuar odak, hücrelerin geçişini engeller.

antiproliferatif aktivitesi, doku hiperplazisi alanında bir azalmadır.

uygulandığında ilaç "Afloderm" talimatı nitelendiren hiçbir anestezi veya tahriş edici etkiler gösterir. İlaç Işığa (doğal ışık karşı duyarlılığın arttırılmasına) gelişimine neden bağışıklık sistemi üzerinde herhangi bir etkisi yoktur etmez.

ilaç "Afloderm" kılavuz özellikle çocuklarda (etkilenen geniş alanın varlığında, (cilt kıvrımları yüzde) hassas alanlarda lezyonlar durumlarda harici kullanım için kortikosteroid (atopik ve kontakt dermatit, psöryazi) etkilerine duyarlı dermatozlar, tavsiye ). Kronik dermatozlar akış ile hassas cilde sahip hastalar (altı aydan yaşlılar ve çocuklar) için reçete anlamına gelir. Tıp "Afloderm" el tedavi başka glukokortikosteroit başlamış devam etmek kullanılmasını önerir. bir merhem şeklinde ilaç kronik dermatozlar, hem de kuru, skuamöz hiperkeratotik değişiklikler için reçete edilir. Islak dermatozun akut ders gösterilen bir krem halinde ilaç.

Etkilenen parkı para miktarını karşılamak için gerekli "Afloderm" rehber nazikçe gündüzleri, iki ya da üç kez ovuşturarak, ince bir tabaka olarak uygulanmasını önerir. uyuşturucu kullanımının belirtilerini hafiflettiği sonra durdurulur.

merhem ya da uygulanmasından sonra cilt bölgeleri cream "Afloderm" nedeniyle bandaj altında aktif bileşen (alklometazon) olası yüksek düzeyde bir sistemik emilim için tavsiye kapak. Bir istisna klinik nedeniyle durum olabilir.

muhtemelen ilacı bazı yan reaksiyonu uygularken. lokal gösterimleri yanma, kuruluk, kızarıklık veya kaşınma içerir papüler döküntü. Nadir durumlarda, sivilce yaşamaya ikincil enfeksiyon gelişebilir kontakt dermatit, alerjik doğa. kullanılırken uygulama görüldüğü gibi, lokal yan etkilerin ortaya çıkması daha muhtemeldir tıkayıcı pansumanlar.

engin alanlarda ilacın uzun süre kullanılması sistemik reaksiyonlara neden olabilir.

ilaç "Afloderm" glikozüri, hiperglisemi, hipotalamus-hipofiz-böbrek üstü bezi ekseni, inhibisyonu aktivitesi neden olabilir Cushing sendromu. Yan reaksiyonlar da artmış kan basıncı dahildir.

"Afloderm" altı aya kadar hastalarda kullanılmaz anlamına gelir. Kontrendikasyonlar ağız çevresi dermatit dahil lupus, aşırı duyarlılık. Hamilelik ve emzirme sırasında ilaç kullanımı doktor fizibilitesini belirler.

Önce tedavi dikkatlice ek açıklama incelenmelidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.