SağlıkMüstahzarlar

Çay dikeni ile Mumlar: talimat

Deniz topalak yağı yararlı özellikleri bir numarası vardır. içerdiği maddeler, antiviral, antibakteriyel, dermotropic, rejeneratif bir etkiye sahiptir. Bu sindirim sistemi üzerinde yararlı etkileri vardır ve bitkisel vitamin kaynağıdır A, E, K Uygulamalı deniz dikeni yağı hızlandırmak amacıyla yaraların iyileşmesini ve yanık, atrofik farenjit, larenjit, gastrit, peptik ülser hastalığı 12 duodenal ülser ve mide, kolit , coleitis, servikal erozyon, anal fissür, proktit, ve böyle devam eder.

İç kullanımı da bu gibi çeşitli bulaşıcı hastalıklara, tavsiye edilir çiçeği, zona, herpes simplex, rinit, akut solunum yolu viral hastalığı, akut tonsilit ve diğer akut solunum yolu enfeksiyonu, grip ve parainfluenza arka planı ortaya çıktı.

Dil altı uygulama için amaçlanan kapsüller, ağızdan ve topik uygulama için yağlı solüsyon, rektal ve vajinal fitiller, ve son olarak da tabletler aşağıdaki gibi dozaj formları temsil akdiken.

deniz dikeni ile Mumlar kılavuzunda bir ilaç herhangi eczanede doktor reçetesi olmadan, serbestçe satın alabileceği açıklamaktadır. Bu ayrıntılı olarak bu ilacın tüm özelliklerini tarif ve hasta öncelikle bir uzman ile konuşmadan bu ilacı başlamak için, ama çok tavsiye edilmez yapmak karar verirse durumunda, tüm gerekli dikkatli verilen.

Deniz topalak ile mumlar bir kılavuz mukozada de dahil olmak üzere, insan vücudunun mukozada onarım işlemleri artırır bunun anlamı olarak konumlandırılmış rektum.

rektum, basur ve proktitte ülser ve çatlaklar: deniz topalak kılavuzu ile Mumlar aşağıdaki hastalıklar söz konusu olduğunda kullanılmasını önermektedir.

Bu ilacın kontrendikasyonlar tedavi sırasında ilaç formülasyonu ve ishal varlığı hastaya bir ya da daha fazla bileşenlerin spesifik organizmasına karşı artan bir duyarlılık edilir.

bazen kullanımları adlarıyla ağız, ishal ve yoğunluğu değişen derecelerde alerjik reaksiyonlar acılık giriş sonra kısa bir süre sonra rektumda sadece bir yanma hissi için Çay dikeni ile mum, talimatları içerir tedavinin seyri sırasında meydana geldiğini yan etkileri.

Orada da süppozituarlardır buckthorn için. Uygulama alanları, erozyon ve endocervicitis ve çeşitli nedenleri colpitis gibi hastalıkların tedavisidir. Bu ilaç da mukozasında onarım sürecini hızlandırır herhangi kadın cinsel organı yumuşak doku yaralanmalarının iyileşmesini uyarır.

Çay dikeni ile Mumlar, kullanım kılavuzu antioksidan, onarıcı ve hücre koruyucu etkileri vardır, onlara böyle önemli bir işlevi bahseder. Bu hazırlıkların hepsi içerdiği maddeler, böylece önemli ölçüde serbest radikallerin etkilerini azaltan hücresel ve hücre altı zarları korumak.

a - Ayrıca bu makalede, önemli ölçüde hemoroit gibi böyle hoş olmayan bir hastalıkla ilişkili rektumda lezyonların iyileşme tüm işlemleri hızlandırır başka formülasyonu saymıyorum imkansız belladonna ile mum. hala güçlü bir zehirdir ve tüm uyarı ve sınırlamalar bunun her zaman dikkat edilmelidir ilaçların kullanımıyla ilişkili - Ama Belladonna unutmamalıyız. Böyle mum kontrendikasyonlar glokom, prostat adenomu bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.