InternetE-mail

Gmail kullanıcıları için iki ipucu daha verimli e-posta yönetmek için

İşe geldiğinizde Her gün, size böylece bir posta gönderildi ve alındı haberi gezen, oraya e-postalara cevap, e-posta hesabınızı kontrol edin. aslında, normalde e-posta kontrol tahsis edilebilecek bir zaman ayarlamak almayan - Ancak, çok sık, birçok kişi e-posta istemcisi kullanımı çok kolay değildir şikayetçi. En kısa zamanda posta kutunuza gitmek gibi, sen kaçış zor olan mesajlar uçuruma emerler. Bu nedenle, Gmail istemcisi ile iş yerinde harcanan zamanı optimize etmeyi öğrenmek gerekiyor.

koşullar

Birçok kişi, e-posta istemcisi sadece e-postaları okuyarak değil kullanmak, böylece süreci optimize etmek konusunu ciddi olarak ele gerekecektir. verimli posta kutusunu kullanabilirsiniz hangi rahat bir ortam yaratmaktır - Gmail istemcisi kullanarak anahtar nokta çünkü Toplu işlem ve diğer özellikleri de, özel dikkat gerektirir. hiçbir şey tekrar postalarınızı kontrol etmek sabit dürtü olmadığını dikkatinizi dağıtacak ve böylece Gmail'de çalışma alanınızı yerleştirmek Sadece eğer, o zaman bu konuda başarılı olmak ve mümkün olduğunca verimli tüm görevleri tarihleri başa çıkabilirim.

ek hizmetler için imleri

Bu temiz bir e-posta istemcisi değil sadece - Gmail'in bir sır değil. Servis benzeri, gündemi hazırlarken, meslektaşları ile çalışan takvimleri iletişim, bilgi depolamak için kullanılan ve edilebilir. Ancak, tüm bu hizmetlere erişmek için dikkat, önce posta kutunuza giriş yapmanız gerekir - ama zaten orada gözlerin yeni ileti sarılmak ve zamanın başka dönem boşuna kaybolacaktır. Buna göre, küçük bir hile kullanmak gerekir - tarayıcınız düzenli olarak kullanmak gerekli tüm hizmetler için bir yer imi oluşturmak için muhtemeldir. Yani posta kutunuzu ziyaret ve ayrı zaman ayırabilirsiniz yazışmaları okumak zorunda kalmadan onlara gidebilir - Bu toplu işlem denir.

Gelen Kutusu Pause

Daha önce, yukarıda belirtilen toplu işlem - Posta kutunuzu kontrol etmek için idealdir. Kendine e-postalarınızı kontrol için kullanacağı iş günü içinde bazı zaman pencereleri, vurgulayın. Ancak, bir çaba kışkırtmaya değil tekrar postayı kontrol etmedi yapmak zorunda kalacaktır. Gelen Kutusu Pause adı verilen özel bir tarayıcı uzantısı - Bu durumdan, aynı zamanda çok rahat ve konforlu bir yolu yoktur. Bu uzantı onları kontrol etmeye karar ne zaman anı, gelen mesajları "dondurmak" için izin verir. Böylece, tüm yeni mesajlar an oraya gelecek, gelen kutunuzda görünmez - buna göre, onların çalışma üzerinde kaçmayı mümkün olmayacaktır. Bu eklenti onay e-postada kalıcı daldırma ile ilgili sorunlar var herkes yüklemeniz önerilir.

sonuç

Böylece, önemli ölçüde, e-posta verimliliğini artırmak için adımlar sadece birkaç gerekir. Öncelikle, seçtiğiniz herhangi bir zamanda on kez günde yerine sadece bir kere posta kutunuzu kontrol etmek toplu işleme kullanmak gerekir. İkinci olarak, gelen iletileri kontrol etmeden onları keyfini böylece gelen kutunuzdan faydalı hizmetler ayırmak gerekir. Eh ve üçüncüsü, bunu posta an görmek seçilene kadar yeni gelen mesajların görüntülenmesini engeller özel uzantı yükleyebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.