SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Ülser Belirtileri Mide. Nedenleri, hastalıkların tedavi edilmesi için modern yöntemleri.

Birçok peptik ülser inanıyoruz midenin hastalık nedeniyle diyet, mide veya on iki parmak bağırsağında salgı-trofik süreçleri düzenleyen tasarlanmış hastalık mekanizmaları ihlal görünür. Yakın zamana kadar, hastalık güçlü kahve içme, stres, sigara, alkol bağımlılığı atfedilen bu yüzden düşündüm. Tabii ki, bütün bu faktörler hastalığa katkıda ancak bilim adamlarının son keşif Helicobacter pylori bakterisinin neden olduğu hastalığın bulaşıcı doğası ekledik. Mide ülseri pahasına yürütülen tartışmalar bir çok ayrı bir hastalık olarak kabul veya duodenum etkileyip etkilemediği. Şu anda, o kesinlikle söyleyebiliriz mide ülserleri hastalık ve duodenum ülseri kışkırtmak.

Genellikle mide ülseri, bazen belirtileri açıkça bir efekt değil mide hastalığı ülser ağrısı ve hasta toleransı derinliğine bağlıdır, hafiftir. Mide ülseri belirtileri, mide ekşimesi asidik içeriği kusma, genellikle midede ağrı olduğunu. Hastalığın akut olarak hasta günlük ağrı ve rahatsızlık edilir. Ağrı genellikle aç karnına görünür azalır ve yemekten sonra bir süre sonra tekrar ortaya çıkabilir. Hangi doktor endoskopi hastayı belirtmektedir hastalığın belirtilerine benzediğini diğer teşhisini dışlayacak. Bu tanı yöntemi, şu anda en güvenilir. "Göz" ile ilgili ülserler teşhis ek olarak, doktor, pilori bakteri tanımlama için çalışılan hastanın mukoza zarı bir parça koparmak için yerel tedaviyi gerçekleştirmek ve hatta kanama durdurabilir.

Şu anda ilaç mide ülserleri birkaç ilaçların kullanımında oluşmaktadır. Alkali doktor midenin asidik ortamı normalleştirilmesi için, gastrik pH 5.0 veya daha fazla, atandı alımı antibakteriyel olabilir ilaçları reçete edecektir. midenin yüksek seviyedeki asitliliği ülserin iyileşmesini engelleyen ve kronik inflamasyona yol açar. Antibiyotikler mide mukozasında implante olma yeteneğine sahiptir ve mide ülserlerinin oluşumunu başlatmak Helikobakter pilori, öldürmek için tasarlanmıştır. Mide ülserlerinin tedavisinde cerrahiye sadece aşırı durumlarda başvurulan ve ilaç istenen etkiyi vermediği takdirde. Bazen kabuğu hastalığı habis bir ur daha mide ülserlerinin kısmını çıkarmak için daha iyidir.

"Omeprazol" mide asiditesini azaltmak için reçete edilir. Bütün bu tekrarlar (tekrarlamalar) başlangıcı azalmasına yol açar. Eğer sigara içiyorsanız, sigarayı bırakmak için emin olmak gerekir. kahve tüketimini sınırlandırmak için, alkollü içkiler, Coca Cola, gazlı içecekler, ucuz, onlar mide asidi artarak açığa çıkmasına katkıda bulunur. konservironnye ürünleri, baharatlı baharat yemeyin. büyük porsiyon yeme sınırlayın ve küçük porsiyonlar halinde günde beş defa yemek. Eğer gerekli bir ilaç aldığınızda aspirin ve benzeri. N gibi ilaçlar inceltme kan içmeyin, doktorunuza danışın.

Akut mide ülseri neden olabilir ilaçlar: aspirin, steroidler, anti-inflamatuar ilaçlar etki, Voltaren, indometasin, ortofen.

Ne zaman ülser belirtileri mide ve hastalığı taşıdığından şüphelenilen hemen doğru bir teşhis için bir doktora danışın. sinsi veba gibi onun komplikasyonları Sağlığınızı ihmal etmeyin ve ülser perforasyon ve kanama neden olabilir. Ne zaman ülser delinmesi, hastanın hayatını kurtaran bir dakika gidip acil cerrahi müdahale gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.