Sanat ve EğlenceFilmler

İyi dedektifler yabancı ve Rus. En iyi dedektifler listesi

büyüleyici bulmaca olarak iyi dedektifler - zihin için çok büyük bir yük. Nasıl çoğumuz bir suç gizemini çözmeye vermedi ya saldırganı hesaplamak için, ekranda neler olup bittiğini ilgiyle izledi? İyi dedektifler ustaca hikaye değişen ve imkansız herkes aynı kötü adamı anlamak için yapım kavşak kadar muallakta seyirci tutmak edebiliyoruz.

"Yok oldu" (2014)

En yabancı dedektifler geçen yıl genç yazar Gillian Flynn romanından filme bir dedektif gerilim vardır. izleyici ustaca az etkileyici ve sarsıcı bir polisiye hikâye başka bir tabaka altında gizli nasıl görür. iş her zaman toplumun akut toplumsal sorunları yükseltmek David Fincher, - Filmin Yönetmeni. izleyici evlilik, modern kurumda mevcut zorluklar düşünmek yapacak genç bir kadın eksik yönetmenin dramatik öyküsünün arka plan üzerinde "kayboldu".

"Thomas Crown Affair" (1999)

En iyi dedektifler listesi hikaye takip etmek ayak zorlayarak, beklenmedik bir sonucun bu muhteşem resme devam etti. Pierce Brosnan oynadığı filmde ana rolü. Onun karakteri - zengin bir adam Thomas Crown, birinin kaçırılması şüphelenilen Monet'nin resimlerinde. soruşturma bağlı polise yardımcı olmak için sigorta ajanı Ketrin Benning. O Crown ile tanışır ve onu kaçırma tüm bu karmaşık ve girift bir kombinasyon düzenlenmiş kim olduğunu şüphelenmeye başlar. Soruşturmada ileri giderek, Catherine Taç onun kim çok iyi bilir ve bu tehlikeli oyun olduğunu anlamaya başlar.

"Çatı" (2014)

zor bir durumda beş arkadaşın hikayesi anlatılıyor Gergin dedektif gerilim. Arkadaşlarıyla karşılamak için yeni bir binada bir çatı ateş bunlardan birinin önerisi ile concurring kez kilitli dairede bulunan arkadaşları kızı öldürdü. Durumun incelik tuşları sadece arkadaş vardı ve kapı kırık değildi olmasıdır. Bu vahşi katil demektir - bunlardan biri.

(2012) "Zengin Dzhek"

Bir sır ile sadece film sevenler için harika bir dedektif, ancak dinamik etki. Ana karakter - Lee Chayda Dzhek Zengin tarafından roman karakteri bilinen seri. O veri yok hangi eski bir askeri adam, bir yalnız adam vardır. şüphe eski keskin nişancı Barra düşer altında zaman Pittsburgh Bilinmeyende, kıyıda beş kişiyi öldürür. O sadece bu konuda yardımcı olabilir söyleyerek, Dzheka Richera bulmak için avukat sorar.

"Ejderha Dövmeli Kız" (2011)

Gazeteci Mikael Blomkvist, sadece bir cazip teklifi büyük bir işadamı geliyor, bir iftira davasını kaybetti. O 40 yıl önce kayıp yaşlı bir sanayicinin yeğeni ortadan kaybolması tüm ayrıntılarını öğrenmek için istenir. fırsat Adını rehabilite ve suçluyu cezalandırmak için umut verici Blomqvist yardımcı olmak için bir hediye olarak. para büyük bir miktar ödemek zorundadır gazeteci, araştırmayı kabul eder. Ona herhangi bir bilgisayar sistemi açmak mümkün Lisbeth'i, hakershu göndermek yardımcı olmak. Araştırmamız sırasında, gazeteci dini gerekçelerle işlenen kadın cinayetleri bir seri devam ediyor.

"Zoraki" (2013)

En iyi dedektifler listesi, filme devam Dzheyk Dzhillenhol ve benzeri şimdiye kadar keşfedilmemiş aktörler için beklenmeyen bir kaynaktan hangi Hyu Dzhekman. iki kız kayboldu onun sokakta günü - Küçük bir kasabada korkunç bir trajedi oldu. Hiç kimse onlara ne gördük, ama bir süredir bu alanda dikkat çekti bir minibüs, oldu. ayakları polis Yükseltilmiş araç sahibi ve olası bir şüpheli buldum. Onları bir embesil Aleks Dzhons olduğunu. Sorumlu kaçırılması daha iyi bir dedektif Loki kenti önderlik etmek. Minibüste Kanıt bulamadık ve eve Jones gitmek zorunda kalır. Bu Hyu Dzhekman oynadığı eksik kızlardan birinin babası, kızdırıyor. Onların kendi eline almaya karar verir ve Alex itiraf ettirmek amacıyla ona işkence başlar kaçırır. Şu anda, Dedektif Loki hala yöntemli şüpheli evler ararken, araştıran.

Dedektif dram "Esir" - Bu izleyici kendisi bu hikayenin sona dışarı düşünmek düşündüren, açık biten bir resimdir. Film sıcak eleştirmenler tarafından alınan ve 20. yüzyılın en iyi resimlerinden biri haline gelmiştir.

İyi Rus dedektif - görülmeye değer filmleri listesi

"On küçük yerli" (1987)

Ünlü dedektif yazar kitabında, Sovyetler üretimin bu resim ikonik eserleri arasına girdi. Direktör olması ilginçtir Stanislav Govorukhin romanın orijinal versiyonunda bir şey değişmedi. resim biraz depresif ortaya çıktı ama mükemmel doğru ana karakterlerin umutsuzluk ve korku atmosferi yansıtacak.

Filmde, yalnız bir adada birbirlerini insanlara birkaç yabancı daveti üzerine gelir. Hava keskin kötüleşti ve orada anakara ile iletişim. ilk yemek sırasında, gizemli ses cinayet ve bir kararın komisyon herkesi suçluyor. On Küçük kızılderilileri kreş kafiye açıklandığı gibi adaya diğer ziyaretçiler ardına aynı şekilde ölürler.

İyi dedektifler sadece akıbet kadar muallakta tutulan, aynı zamanda karakterlerle empati zorunda değildir. "Toplantı Yeri Değiştirilemez" - Sovyet döneminin en popüler televizyon dizisi biri kardeşler roman Vainer "Merhamet Dönemi" dayalı. Onun karakterleri ortak oldu ve filmden ifadeler - kanatlı.

Son yıllarda En dedektifler Rusya "Devlet Müşaviri" 2005 yılının bir tablo ortaya koymaktadır. Bu Boris Akunin romanından filme klasik bir dedektif öyküsü vardır. Ana karakter - yazar, Erast Fandorin bütün döngüsünün karakteri. Bu sefer hükümetten kimse bilgilendirir tehlikeli bir terörist grubu araştırmaktadır.

İyi dedektifler - sinemanın en popüler türlerden biri. izleyici suç kahramanların bilmece ile çözmeye çalışırken, arsa arapsaçı zevk batırılır. Tablolar, en azından hayal kırıklığına ve güzel bir görünüm ve düşünce için zengin bir yiyecek sağlayacaktır değil, makalede okuyucuya sundu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.