Sanat ve EğlenceFilmler

Dram "Kişisel tercihler" - baharatlı entrika

Aynı nefeste uyku ve nöbet feda - evet, bu sadece dram ilgili. Kore draması "Kişisel tercihler" O zaman, cry güldürmeyi, neredeyse hemen onun hikayesinin unbanal izleyicinin dikkatini çeker. Dizileri ünlü babasıyla büyük bir evde yaşıyor ve tasarımcı değil kötü bir tat vardır naif Pak Ge Ying, ana karakterin bir giriş ile başlar. bulutlarda Uçuş, o evlenmek üzere olduğunu umuyor, ama bu da planın dışına biraz olduğunu. Bunun yerine, ana karakter maddi sıkıntılar ayağa şekilde, yeni bir komşu, bir eşcinsel ve üzüntü ve yaşam hayal kırıklığı dolu yoktur. Ama tüm kötü şeylerin sonu gelip siyah beyaz ile değiştirilir. Şikayetler eski aşk söner, vardır ve yeni bir hayat doludur. Bir kadının farklı şekillerde farklı erkeklerle davranır söylenir. tek omuz ve kaybolur, ve diğer sahası bulunmaktadır. Bu sadece Pak Ying Ge ilgili. Yavaş yavaş kız değişti ve izleyenlerin için seyirci ilginç ve eğlenceli.

üçgenler

Nasıl izleyici karmaşık bir aşk hikayesi izlemek severdi. Ah bu kişisel tercihleri! Bu akıl almaz: onu sevdiğini, o başka sever, bir, üçte biri ilk aşkların üçüncü sever. Böyle aşk üçgenleri, ve kareler ve bazen bıkkın asla. Aksine, dalgın empati, iyi, endişe verici ve beklemede, bir veya başka bir kahraman resim nihayet mutluluk yakın olduğunu anladığınızda. Pak Ying Ge - burnu mutluluk önünde görmüyor bir kahraman mükemmel bir örnek, ipuçları kaderini görmez. yeni bir komşusu, bir eşcinsel erkek, çekici kız hemen en yakın arkadaşı rütbesine yazar, hatta bir alımlı adam ile romantik bir ilişki hakkında düşünmüyor. Ama kalp, dedikleri gibi, komuta edemez. Ona birşey, karşılıklı bir şeye onu çizer ve ondan geliyor. Fazladan iki tane "ama" ve sırlarını arasındaki çünkü bu genç kalpler hemen kendimizi ve birbirlerinin duygularını tanınmaz. Ama Jin-Ho yanlışlıkla onun önünde geldi değildi. Intriga giderek artar ve melodram ve dedektif eşiğinde bir arsa kararsız.

aşk işleri

Eğer Amerikan televizyon dizisi olduğu gibi bize tanıdık bulamazlar filmin bu buluş, sarılmalar ve öpücükler, onlar kesinlikle çok parmak sayılabilir olacak ama ne ... kendi serilerinde bekliyor. Ve zaman onlar için çok fazla zaman zevk, böylece, farklı açılarla çiftlerde tekrarları bir dizi çok tutku olmadan, TV dizisi "Kişisel tercihler" aktörler mütevazı öpücük ne zaman gerçekleşiyor. Sadece gözden çeşitli dramalar, bilirsin, Koreliler tercih ilişkinin böyle bir özellik fiziksel değil, ama manevi yönetmenler hepsi çok güzel ve mütevazı ama çok doğru sefahat sahneleri, ateş için kullanılmaz! Dram "Kişisel tercihler" komik, romantik bölüm kolaylığı ve çeşitliliği ile karışık yaş seyirci keyfine varacaksınız. Bazen genellikle sonuç şimdiden belli olduğunu düşünüyorum, ama o vardı! arsa katlanmış ve döner dolu ve hep şaşırtıyor.

Entrika ve tüm tüketen aşk

film ürün "Kişisel tercihler" seyirci izlerken bir kez daha aşık hain damsels devam kadınsı çekicilik ve küçük hileler her zaman erkeklerden hareket olmadığından emin olun ve genç bayan çalıştı nasıl, genellikle diğer imkansızdır Kalbimin çık. o yüzden takdir etmedi doğru anda adama dönersiniz imkansız olur ve kayıp Kesinlikle olarak, onun önemini fark etti. O halde oyunu izlemek ve sevgi beslemek!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.