Sanat ve EğlenceFilmler

Novikov Vladimir: aktörün biyografisi

Rus sanat ve tiyatro oyuncusu Novikov Vladimir, sanat eserlerini tanıyor. 21 Aralık 1951'de Rusya'da doğdu. Tatiana adında bir kızkardeşi var.

Vladimir Novikov (aktör): biyografi, fotoğraf

Omuzlarında VGIK'de eğitim almak için Sergei Fedorovich Bondarchuk atölyesinde. Malaya Bronnaya'daki tiyatronun sahne oyunu birçok resim ve oyunda defalarca aktörle buluştu. Çalışmalarının başında bestekar Bednenko Evgeny'nin yönettiği "Horus" grubunun bir parçası olarak tamamen farklı bir nitelikte performans sergiliyor. Novikov Vladimir, kendisini yazar, yazar ve şair olarak çalıştı. Kalemi şiirlere ve romanlara aittir.

Ancak gerçek zaferler ve ödül alan aktör, oyunculukta başarıldı. Rusya Halk Sanatçısı ünvanı, Lenin Komsomol Ödülü ve Devlet Ödülü sahibi oldu. Genel olarak ödüllerden biri alışılmadık bir şey: Moskova'nın GUD'inden geliyor. Bu, ödül kazanan travmatik bir silahtır.

Kişisel hayat ve aile

Kişisel hayat her zaman rahatlamaya izin vermedi. Eşi ve boşanma olayları ile evlilik kayıtları, 26 yıldır birlikte yaşıyordu.

Elena Ivanovna felç yüzünden öldü. Novikov Vladimir oğlu Andrew'u ilk evliliğinden getirdi. Bu arada, yukarıda belirtildiği gibi, aktör ailedeki tek çocuk değildi ve onun güvenilir ilişkisi kardeşi Tatyana ile bağlantılıydı.

Roller ve Filmler

Uzun yaratıcı yaşamı için aktörü oynamak zorunda kalmamışlar: "Bir Hedefi Seçme" filminde lisansüstü öğrenciden "Bir Gece" filminden bir polis teğmene kadar farklı bir planın rolleri bunlar. Novikov Vladimir, öncü bir lider, bir suçlu, bir vekil ve bir metropol olarak "çalıştı".

"Sessiz Akış Don" ve "Barabaniada" filminde epizodik roller vardı. Boris Yeltsin oynamaya başlamıştı. Aktöre doğru gitmeyecek böyle bir tür yok. Sanatçının ustalık her şeye tabidir: drama, tarihi ve suç hikayeleri. Film eleştirisinin en iyi filmleri, "Devlet sınırı" ve "Aşçı" filmleri olarak kabul edildi. Aktör "Mishka Japonchik'in Yaşamı ve Maceraları" nda oynadı. Bu, izleyici tarafından tanınan bir seridir.

Vladimir Novikov herkese çok iyidir. Aktör bir kereliğine kendisini "Hedefin seçimi" filminde oynadı. Ve sanatçının cephaneliğinde hepsi sinemada altmışdan fazla çalışıyor.

Bir "aksiyon filmi" ve bir ceza gerilimi "Piranha Hunt" adlı filmde - aktörlerin yıldızı: Vladimir Mashkov ile Andrei Merzlikin, Sergei Garmash ve Mikhail Efremov. Hepsi de birbirleriyle mükemmel bir şekilde varmışlardır. Ibid, bu filmde çekildi ve Vladimir Novikov. Kümesdeki oyuncu mükemmel bir şekilde kompozisyona sığar. Muhtemelen, bu nedenle, görüntü izleyiciler arasında çok popüler ve popüler hale geldi.

Dönüm noktası ve sensöre itiraz

Şiirleri, iyi kitapları okumak ve ilginç insanlarla iletişim kurmak Vladimir Novikov'dan çok memnundur. Biyografisi yalnızca hoş anlar ile dolu olan oyuncu, hayatının belli bir döneminde şifacılar haline geldi. Hırsızlar evine saldırıp ses ekipmanları, kamera, televizyon, birinci sınıf silahlar ve para çaldığında, gözlemci ve şifacı Juna, polise hırsız bulması için mümkün olan her şeyi yaptı.

Ganimeti satmaya çalışırken çok çabuk hesaplandılar. Kaderin haysiyetiyle darbesi Vladimir Novikov tarafından aktarıldı. Oyuncu sadece iki ay sonra kendine geldi. Novikov, şeylerin nasıl olduğunu hatırlar, ancak fazla anlayamazlar. Örneğin, interkomu atlayarak, hırsızların girişe nasıl nüfuz ettiğini tamamen açıkça görmüyor. Ev sahibi evde kaldı, kalp damlası içti ve soyguncuların pis işlerini yapmalarına engel olamadı. Daha sonra hırsızlardan birinin uyuşturucu bağımlısı olduğu ortaya çıktı. Birkaç ödül tabancası iade edildi ve ekipmanın geri kalanı zaten satıldı. "Juna onları lanetledi," diyor Vladimir Novikov.

Soygunun neden olduğu şiddetli stresden kurtulmak kolay değildi ve Novikov hastaneye çarptı. Aktörün güçlü bir tecrübesi karısı öldüğünde çoktan acı çekti. Yaklaşık otuz yıldır birlikte yaşıyorlardı, ama yine de birbirlerini kıskandılar. Elena, atışların bazen nasıl yapıldığını bilerek, kocasından vatana ihanetten hep korktu. Çiftin kişisel yaşamı hakkında çok dedikodu vardı, boşanmalar da vardı (onlardan 14'ü vardı!). Sonra tekrar kader onları birbirine bağladı. Vladimir her zaman soylu bir ruh ve saf düşüncelerle Rus Robin Hood'du. Filmde Mishka Japoncası hakkında oynamayı başardığı böyle bir bencilce kahraman. Zavallılara tüm parayı vermek ve açlıktan ölmek kendiniz Novikov için yaşam yasasıdır.

Mishka Japoncası ile ilgili film, maceracı bir melodram unsurlarıyla macera filmidir. Aktör Novikov'un kahramanları - gerçek insanlar yaşıyor. Filmin atıldığı süre ne olursa olsun, bazen de aktörlerin başarısız olmasına bakmaksızın inanırlar.

Sonuç

Artık Vladimir Novikov'un kim olduğunu biliyorsun. Bunun inanılmaz bir karizması olan büyük harfli bir adam olduğunu söyleyebilirsiniz. Konuşmayı sürdürme yeteneği, Vladimir'in yetenekli insanlarını etrafında toplamak için sahip olduğu benzersiz yeteneğin sonucudur. Öğrencilerine bütün kalbiyle oynamalarını öğretmekle kalmayıp güzel şarkı söyler ve şirketin ruhudur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.