Sanat ve EğlenceFilmler

Biyografi Okhlobystin - yetenekli bir oyuncu, yönetmen ve senarist

Ivan Okhlobystin, "Stajyer" dizisinin serbest bırakılmasından sonra çok sevdi ve burada Dr. Bykov'u canlandırdı. Bu olağanüstü, parlak ve unutulmaz kişilik, sinematografi alanına önemli katkılar sağlamıştır. Okhlobastin, oyunculuk, en iyi senaryolar ve yönetmenlik çalışmaları için çok sayıda ödül aldı. Bu inanılmaz derecede yetenekli adamın 22 Temmuz 1966'da Tula bölgesinde doğdu. Biyografi Okhlobastin çok ilginç ve merak uyandırıcı gerçeklerle dolu. İlk olarak, çok sıradışı bir çift tarafından dünyaya geldi: annesi MIPT'nin 18 yaşında bir öğrencisidir ve babası 62 yaşındaki bir doktor. Saygıdeğer yaşa rağmen, adam örnek bir aile babası haline gelmedi ve kısa bir süre genç bir güzelliğe sahipti.

Çocukluğundan bu yana, olağanüstü düşünce, kitap sevgisi, ilgi çeşitliliği akranları Ivan Okhlobystin arasında göze çarpıyordu. Aktörün biyografisi, oğlanın drama kulübünü ziyaret ettiği okul yıllarında yeteneklerinin ortaya çıkmasıyla vurgulanır. Gelecekteki mesleği seçme zamanına geldiğinde, Okhlobystin, çok tereddüt etmeden, fakülteyi yönetmek üzere VGIK'e girdi. İlkbahar çağrısı ile Ivan orduya alındı, ancak bu deneyim yalnızca kendisine fayda sağladı, çünkü gelecekte askeri hayattan kaynaklanıyordu, çünkü senaryo yazmak için ilham aldı.

Biyografi Okhlobastin inişli çıkışlı. Sürekli iş başındaydı: Filmlerde ortaya çıktı, senaryo yazdı, yönetmen olarak çalıştı. Genç yetenek çabaları farkedilmedi, Ivan film festivallerinde birçok ödüle layık görüldü, yönetmenlik ödülü aldı. Enstitüden mezun olduktan sonra aktör bohem bir hayatla doldu, çok içti, partilerde sürekli olarak kayboldu, ancak yine de çalışmak için zaman aldı.

Biyografi Okhlobastin, Oksana Arbuzova ile görüşmesi sonrasında daha iyi bir yer değiştirdi . Kız onu olumlu yönde etkilemiş ve yakında aktör alkol kullanımını tamamen bırakmıştı. Zaman zaman Ivan, din, insanların yaşamları üzerindeki etkisi üzerine düşünürken, eşi sürekli kiliseye gitti ve bir müminti. Bu, skandalcı abartılı oyuncunun bir rahip olarak görevlendirilmesine yol açtı. Onun tanıdıklarının, arkadaşlarının ve hayranlarının çoğu için bu haber gerçek bir şok oldu. Birçoğu İvan için başka bir eğlence olduğuna, ancak adamın dini çok ciddiye aldığına inanıyordu.

Biyografi Okhobbüstin olağandışı ve ilginç gerçeklerden çok zengindir. Peder John olarak, bir erkeğin ailesini karısı ve altı çocuğundan oluşması zordu, bu nedenle yarı zamanlı yazma senaryoları hazırlamak zorunda kaldım. İvan İvanoviç, şu anda rahiplikten uzaklaştırılmış ve filmlerde aktif olarak geri çekilmiş ancak yine de geri dönmek için hiçbir umut bırakmıyor. Patrik, aktörün isteği üzerine bakanlık yasağının kaldırılabileceğini kaydetti.

Düzinelerce filmine rağmen, milyonlarca taraftarın sevgisini Ivan Okhlobystin sevdirdi "Stajyer" komedi dizisinde yer aldı. Biyografi, aile, iş, hobiler - tüm bu ilgi, bu büyük adamın yaratıcılığına hayran. Ivan, istihdamına rağmen, ülkenin siyasi hayatına aktif olarak katılıyor ve daha sonra fikrini değiştirmesine rağmen Rusya Federasyonu başkanlığına aday olmayı planladı. Okhlobystin, her yıl hayranları için cesaretlendirici yeni yetenek özelliklerini ortaya koyuyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.