SeyahatOteller

Patong Rahat ve kullanışlı oteller

Eğer hayatında en büyülü bir tatil yapabilirsiniz nerede olduğunu biliyor musunuz? Tabii ki, Patong - en eski birinde Phuket plajları, sağ adada hızlı ve heyecan verici, farklı ve öngörülemeyen gece eğlence merkezinde. Patong dinlendirin - eski muz ekimi, artık lüks ve moda tatil, haklı olarak kabul en kaygısız popüler ve bakımlı. plaj kendisi ve tüm otel Patong'a güvenli tüm doğal sorunlardan korunmuş rahat bir koyda, içinde bulundukları gibi cennet Bu köşe, hatta en güçlü ve güçlü kuzey-doğu Monsoons zarar veremez.

kıyısında sokuldu Bu büyük kent, ek olarak, şehirde ve orada sahilde hem oteller, hanlar, konuk evleri, yatılı evleri ve küçük otelchik, içinde, konforlu konaklama imkanı sunar misafirlerine eğlenceli ve çeşitli eğlencelerin hizmetleri sunmaktadır çok çeşitli. plajda yer almaktadır Patong'a, olanlar oteller şehirde kalmak için bir yer daha dinlendirici bir tatil sunuyoruz. Burada, eğlence en sıcak şeffaf dalgalar halinde yüzme ve yavaş yavaş yerel sıcak güneşe bile güneşlenerek pitoresk kıyısında heyecanlı romantik yürüyüşler için ayrılmıştır. Adanın bu kısmında Patong değerlendirmeleri bırakarak Turistler, dinlenme organizasyon açısından kendi eksikliklerini not: otel ve misafirhaneler çoğu hiçbir önemli restoranlar ve gece kulüpleri vardır içinde.

Modern ve konforlu, sadece birkaç adım ötede kıyıdan yer almaktadır - Bu yerler otel «Aspery 3 *" yer alır. eğlence sektörü Phuket temiz bir plajda binanın çatısında sonsuzluk havuzunda yüzme tur masası tarafından düzenlenen büyük turlar, yapma yeteneği ve tabii ki, geri kalanı tarafından burada temsil edilir. konforlu odaları tarafından sağlanan tekliflerin yanı sıra, güzel gerekli tüm aletleri ve mobilya ile donatılmış, dekore. Konuklar, geleneksel Tay masajı denemek ya da yerel veya herhangi bir Avrupa mutfakları seçim geniş bir çeşitlilik sunmaktadır rahat bir restoranda, bir akşam geçirebilirsiniz. Patong birçok otel tarafından sunulan eğlence aksine, tüm turist gibi değil hiçbir gürültülü kulüpleri veya barlar bulunmaktadır.

Bir tatil sıkıcı görünüyor olanlar için, çok uzak olmayan ana plaja, şehrinde bulunan bir kompleks «Nap Patong 4 *", seçim için tavsiye edilebilir. TV, telefon, iPod yuvası, DVD oynatıcı ve mini bar - Burada konuklar, modern insan için bir balkon, oturma alanı ve tüm gerekli ekipman ile, şık lüks odalarında her rahatlatacaktır. Konuklar yüzme havuzu, spa keyfini - lüks güzellik ve masaj uygulamaları. Bu kompleksin temel avantajı konumu Puket eski kent caddelerine sadece yarım saat ve hemen yanında büyük restoranlar ve popüler gece kulüpleri etmek, dünyanın farklı köşelerinden turist gülen kalabalık. İşte her gün inanılmaz yangın çıkarıcı gösterileri, karnavallar ve festivaller vardır. Alışveriş - sadece sizin için yaratılmış bir yer. büyük süpermarketler ve alışveriş merkezlerine yakınlığı bulunan Patong hemen hemen tüm oteller gibi bu otel,.

Bu ülkede gelmeden önce otellerde yaz tatili yerlerde sırasında uzun işgal edilebilir olduğunu hatırlamakta yarar var. harika bir tatil ortasında Başını sokacak bir çatı olmadan kalması etmemek için koltuk ve ön rezervasyonlu bakmak emin olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.