İş Fikirler

İş fikri: Kağıt bardak üretimi

Kağıt bardak üretimi - bu büyük bir başlangıç yatırımı, hem de uzmanlık gerektirmeyen bir gelecek vaat faaliyettir. Sonuçta, tek kullanımlık sofra büyük şehirlerde değil, aynı zamanda küçük kasabalarda değil, her zaman rağbet olduğunu. Plastik ürünler kademeli olarak kağıttan yapılmış ürünlere yol veriyoruz unutulmamalıdır. Bu üretimi için hammadde kadar zararsız olmadığı gerçeği nedeniyle. Kağıt da tamamen üç yıl içinde de aşağılamak yapabiliyor çevre dostu bir üründür.

Rus kağıt bardak üretilen olsun

Hangi özellikler kağıt bardak üretimine sahiptir? Böyle yemekler üretme iş neredeyse hemen ödemek için başlayacaktır. Nitekim, Rus kağıt ürünlerinde neredeyse üretti. Şu anda, benzer yemekler üretmek 20'den fazla şirket yok yoktur. Onlar Urallarda yanı sıra ülkenin orta kesiminde yer almaktadır. Bu durumda, çoğu kahve için gözlük üretim yapan.

Iken yabancı şirketler daha geniş sunuyoruz. Kağıt bardak ana tedarikçisi Avrupa organizasyonlar yanı sıra Vietnam, Çin ve Kore bulunmaktadır.

İlgili böyle bir iş olmadığını

Kağıt bardak üretimi - Ülkemizin piyasada boş niş. Bir süre sonra bu iş sahibine önemli gelir getirmek başlayacak. Bunun nedeni rakiplerin neredeyse tamamen yokluğu, tüketicilerin bir sürü yanı sıra yıl boyunca talep etmektir. Biz arz ve talep arasındaki ilişkiyi incelemek, hem de kağıt bardak ve hammadde üretimi için gerekli ekipman satın yeterli olacaktır.

avantajları

kağıt sofra üretimi için İş, bu durumda, bardak, aralarında göze çarpan, pek çok avantajı vardır:

 1. Şirket geri ödeme. Tüm yatırımlar 6-12 ay içinde sahibine dönecektir.
 2. sermaye başlayan Az bir miktar. hammadde ve ekipman satın almak için, yaklaşık 600 bin ruble gerektirecektir.
 3. Ana üretim hattı durdurmadan gündür işe yapabiliyor.
 4. Yeterli güce sahip makine 50 adede dakikada üretebilmektedir.
 5. bu tür ürünlerin üretiminde, çağdaş teknolojiler yüksek kaliteli ürünler sağlamak için kullanılır.
 6. lamine kartondan yapılmış fincanlar. Ne zaman, her bir ürünün kenarları ultrasonik kaynak ile sabitlenir.

Üretimin organizasyon için neler gereklidir

Peki, nasıl kağıt bardak üretimine başlamak için? İş planı - bu girişimin tescili sonra yapılır çok önemli bir şey vardır. Bu hesaba ayrıntılı bir pazar araştırması sonrasında elde edilen bilgileri alır. İş planı boş niş alıp rakipleri belirlemek, arz ve talep belirlemek için. Bir iş kurmak için şunları yapmalısınız:

 1. Şirketinizi kayıt.
 2. vergilendirme belirli form seçin.
 3. Bul ve binayı kiralamak. Yüzölçümünün 50'den fazla m2 olmalıdır.
 4. Satın alma ekipman ve hammadde.
 5. , SES yerel yönetimleri, itfaiye: bütün izinleri alın.
 6. işçileri işe alın.

üretim Özellikleri

Biz modern ekipmanlar kullanmak kağıt bardak üretimi için özel değer nitelikleri, hiçbir kişinin olduğu dikkati çekiyor. Bu nedenle, işlem tamamen otomatiktir. Böyle bir planın Üretim ortamı ve insanlar için güvenli kabul edilir.

Uygulamada görüldüğü gibi, en popüler ürünler kahve fincanları, hacmi 100 gram. Bu tür kaplar, genellikle vedingovoy ticarette kullanılır. bardaklar çay için talep de, miktarı 200 gram. Böyle yemekler sıcak, ama aynı zamanda soğuk içecekler sadece kullanılabileceğini dikkati çekiyor.

ekipmanın seçimi

Kağıt bardak üretimi özel ekipman olmadan mümkün değildir. Onun maliyeti üretim ülke, hem de ünitenin modeline bağlıdır. Bu makinelerin ana tedarikçisi ABD'yi yanı sıra Kore, Çin ve bazı Avrupa ülkeleri olduğunu. Her ünite kendi özellikleri vardır.

Bütün destekleyici belgeler dikkatlice ekipmanın seçimi okumak için tavsiye edilir. şirket üreten makinelerin itibar da önemli olduğunu unutmayın. Bu faktör de özellikle dikkat edilmelidir. Bu agregaların seçimi belirlenmesine yardımcı olacaktır. Makinenin ortalama maliyeti 600 bin ruble.

Avrupa ve Çin'den Ekipmanları

Uzmanlara göre, Avrupa'da üretilen kağıt bardak üretimi için makine, yüksek performans ve kapasiteye sahiptir. Birim 250 adet dakikada üretebilmektedir. Buna ek olarak, bu tür ekipman sadece ekonomik olarak değil, aynı zamanda pahalı olarak kabul edilir. Makinenin maliyeti 1 milyondan fazla ruble olduğunu.

Çin'den ekipman gelince, çok pahalı değil. Ancak, birimler dezavantajları vardır. İlk düşük yapı kalitesidir. Bu ekipman genellikle yıkar ve tamire ihtiyacı yüzünden. Buna ek olarak, agrega düşük kapasiteye sahip ve 30-80 dakika boyunca bardak üretebiliriz.

çeşitleri makineleri

Kağıt bardak üretimi için makinalar farklı olduğu unutulmamalıdır. En iyi ultrason kaynağı kullanılabilir olanlardır. Onlar kesintisiz ve oldukça yüksek hızlarda çalıştırmak mümkün.

Termal yapışma ile kağıt bardak üretimini gerçekleştirmek makineleri vardır. Bu basit olmakla birlikte, parçalar yapıştırılarak aynı zamanda güvenilir bir yöntem.

Satın almaya değer

Makinenin yanında, girişimci yedek kütük satın almak zorunda kalacak. Farklı boyut, şekil ve boyuttaki kapların üretimi için gereklidir. Aksi takdirde, kağıt bardak belirli türdeki üretim kurmak mümkün olacaktır. süsler, yazıtlar veya logolu kapları üretmek için bir arzu varsa, belirli bir baskı kağıdı uygulanabilir bir birim satın almak gerekecek.

Bazı durumlarda, hammadde öğütme için bir makine. Bu tür ekipman basitçe kağıdı kesmek değil, aynı zamanda yoğun bir kumaştan boşlukları imalat sürecini hızlandırır değil.

gereksiz şeyler

kağıt bardak üretimi için kağıt yeterince kalın ve lamine olmalıdır. karton belirli bir tür, aynı zamanda uygundur. Bu nedenle bir sarf malzemesi yeterince yoğun olmalıdır. Bu Şekil 1, m2 başına 120-280 gramdır.

Nispeten yakın zamanda Fin kağıt hammadde piyasaya çıktı. Bu sarf hızla popülerlik kazandı. Buna ek olarak, çok katlı kağıt bardak üretimi için yapılır yerli işletmeler vardır.

Şirketiniz için hammadde satın alırken, sarf en az 5 ton gerektirecektir üretimin 400.000 adet üretim için lütfen unutmayın.

Bu karlı bir girişim mi

Kağıt bardak İmalat - bir iş kurmak isteyenler için iyi bir fikirdir, ve küçük bir sermaye elinde vardır. Bu şirketlerin çok değil, böyle bir faaliyet olduğunu belirtmekte fayda vardır. Üretim Rusya'da yaygın değildir. Bu nedenle, marj hesaplamak çok zordur.

vardiyalı ve ayda yaklaşık 500 bin adet üretim çalışması Dükkanı, sahiplerinin önemli bir kar getir. uzmanların hesaplamalarına itibariyle 500 bin ruble eşit bir aylık gelir elde edebilir bu iş için yenidir. Bu senaryoda, şirket sadece 3 yıl içinde tamamen telafi etti. Ancak, kar daha yüksek olabilir. Aslında, bu rakam bitmiş ürünlerin satışını organize bağlıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.