FormasyonDiller

Hızla Fransızca öğrenin

Dört dil becerisinin çalışmaya dayanarak, Fransızca dahil herhangi bir yabancı dil öğrenmek: konuşma, dinleme, okuma ve heceleme.

Sıfırdan dil öğrenmeye başlayabilir, bu kayıt etmek en iyisidir   Tyumen veya şehirde, kendi başlarına evde ve Fransız kursları çalışmayı tekrarlamak devam ediyor. kurslar, Fransız diline dinlemek için telaffuz becerilerini geliştirmek ve gruptaki diğer öğrencilerle konuşma dilini uygulama fırsatı bulacak, dilbilgisi temellerini öğrenmek yardımcı olacaktır.

Sadece günlük ve kalıcı sınıfları başarılı olacaktır. Haftada 7 veya daha fazla saat konuşma ve okuma ve temel düzeyde Fransızca basit metinleri anlamak ve anadili ile iletişim kurmak için bir süre sonra izni okuma, dinleme, kelime ezberleme, gramer üzerine geçirdi.

Evde eğitim kelimeler öğrenmek için gerekli olan kurslarda sınıflar arasındaki molalar olarak, yüksek sesle defalarca tekrarlanan sözel ve gramer yapıları okuyun.

Sürekli isimler daha iyi cinsiyeti belirten yazıda, birlikte ezberlemek, onların kelime doldurmak. Onları yönetmek için gereken edat ve fiiller özellikle dikkat edin. Fransızca Düzensiz fiiller en çok kullanılan, bu nedenle tüm zamanlarda onları ezberlemek.

Onun telaffuz geliştirmek için bir yerli hoparlör, yani öğretmen-Fransız'a ile derslere kayıt arzu edilir. o dil zorluklar ve Fransızca tüm nüansları açıklamak için kendi dillerinde size mümkün olacak çünkü, iyi Rus öğretmenin çalışma ile başlayacak.

Uzaktan ancak gramer temellerini öğrenmiş sonra, online kurslar uygun bir zamanlama sağlayacaktır, bu yüzden onları kullanabilirsiniz.

Fransızca konuşan arkadaşları ile iletişim tıpkı yararlıdır, bu nedenle bu tür arkadaşlara sahip olmak bir şans kullanın.

tatil Fransız kendilerine gelen networking toplantıları emin olun. Fransızca film izlemek, Fransız radyo dinleyin. altyazılı dikkat et filmler, onlar size biz aktörler dinlerken kadar anlayamadık öğrenmek yardımcı olacaktır.

Fransız dili çok iyi Fransız dilinin çalışmayı teşvik böylece daldırma, telaffuz iyileştirilmesi, hızlı, dil öğrenmek eğer her şeyden dövme var sıklıkta Fransız kitaplara yüksek sesle okuyabilir olarak alınacaktır Arkadaşına - Yazılı dili pratik mümkün olacak yazışma tarafından Fransız, .

Tabii ki, hızlı Fransızca öğrenmenin en iyi yolu Fransa, dil ortamında adeta dalma için taşımaktır. Ama kendi başlarına dilini öğrenme, ayrıca dilleri için bir tutku var ve eğer yeterince sebat ve çok işleri var, özellikle eğer bunu yapabilmek için olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.