MaliIpotek

İpotek: minimum süre, kabul koşullarının. Askeri ipotek asgari süreli

Başını sokacak bir çatı - herkese doğru şey. Ama ne yazık ki, herkes kendileri gelemez. Ve bazıları sadece belli bir miktar yok. Sonra bir ipotek yardımına gelir. Asgari süre, resmi rakamlara göre, bir yıldır. Ama gerçekten mi?

genel bilgiler

kısa, orta ve uzun: Öncelikle, ben pratik konut kredisi üç dönem bilinen söylemek istiyorum. Onların süresini ilişkin hiçbir standartlar yok. Bu durumda her şey banka tarafından doğrudan belirlenir. geri ödeme ipotek müşterilerinin süresi 12 aydan tutarında olduğunu kabul bazı kuruluşlar vardır. Diğerleri 2-3 yıl ısrar.

Sonuçta, insanlar yaptıkça gerçeği sayesinde ipotek, bankalar iyi para kazanmak. Nedeniyle müşterilerimiz tarafından faiz ödemeleri için. Oldukça büyük bir miktar. Sonuçta, konut şu anda ucuz değil ve insanlar uygun kredi olun. Ve bu bankalara iyi bir kar geliyor. Müşteri ilgi mümkün olduğunca uzun ödenir için Ve daha elverişli olduğunu.

koşulları hakkında

Ama yine de banka kısa vadeli bir ipotek olarak bir kişinin böyle bir hizmet onaylayacak bir şans var. Asgari vadeli - Bir yılı. Istemci nüansları kütlesi bekler çünkü erken sevinmek için gerekli değildir.

Örneğin alın, Rusya'da en popüler finans kurumunun bir hizmet - "Tasarruf". Bir erkek 5 milyon ruble düz baktı varsayalım. ilk ödeme 750 000,000. Ovma olacaktır. Hızı - yılda% 15. Bu şartlar altında İpotek kişi sadece kendisinin 385 000 ruble aylık sipariş ödemek mümkün olacağını durumunda onaylayabilir! Bir borç müşterinin gelirinin% 40-50 geçmemelidir aynı zamanda, kurallara göre, miktar verilecek. Bu ayda bir kişinin yaklaşık 800.000 kazanmak gerekir. Ovuşturun, çıkıyor. soru ortaya çıkıyor: geliri olan kişi ben ipotek gereklidir? Bekleyip nakit için bir ev satın almak çok daha kolaydır.

Ama konuya dönmek için gereklidir. Bu koşullar altında, yıl boyunca ipotek fazla ödeme yaklaşık 355.000 olacaktır. ovuşturun. ödenen tam miktarı ~ 4600000 ruble (artı ilk ödeme hakkında unutmayın) eşit olacaktır. Bununla birlikte, bu bir örnektir. Bunun için bir ipotek hesap makinesi vardır, çünkü herkesin her şeyi kendim hesaplayabilir.

borçlu için gerekenler

söylüyorum ve ne insanlar bankanın potansiyel müşteri olarak kabul edilebilir Kısaca değer. kredi almak Çünkü belirli gereksinimleri karşılaması gerekir.

Yaş - ilk şart. Bir kişi tedavi sırasında en az 21 olması gerekir. Ve o onaylayabilir bir ev kredisi 60 yıldır yürütülmesi önce ödemek mümkün olması halinde.

Daha da önemlisi iş deneyimi. Asgari - bir yıl. Ve son işinde - 6 ay. daha muhtemel bir kişi almak için , uzun vadeli kredi diye birinin fayda ve uzun süre aynı kurumda yarayıp yaramadığını. Bu onun kararlılığını ve sorumluluğunu belirtir. gelir düzeyi, bu arada, referans 2-ÇUKUR tarafından teyit edilmelidir. Ve daha kişinin maaş - daha iyi.

Faiz ve ücretler

Yıllık oranı değişebilir. Genellikle,% 9 ila% 17. Bu birçok faktöre bağlıdır. borçlunun maaş, gelir doğrulama yöntemi, ön ödeme tutarı büyüklüğü, faiz oranı ve hatta vadeli kredi türüne değerinin. bir yıl boyunca İpotek, örneğin, 15 yıldır bir kredi daha ucuz olacaktır. İşte prensibi şudur: Daha yüksek terim daha ilgi. Bu arada, değişken faizli% 1-2 daha ucuz olduğunu. Bütün o birkaç güvendiği için. yüzer kuru sözleşme belirtilen belli bir formül göre hesaplanır sonra. Genellikle bankalararası piyasada oranlarına bağlıdır. Biz güvence uzmanı gibi, değişken faizli uzun vadeli kredi almak isteyenler için en yararlı olanı. Eğer 10 yıl boyunca bir ipotek planlıyorsanız, bu kurtarmak için bir seçenek olarak bu dikkate değer.

Ve ilk ödeme ile ilgili kelimelerin bir çift. Bu gereklidir ve tipik olarak 10 ila yüzde 30 arasında değişir. Mümkünse, maksimum miktarda yapmak en iyisidir. Bu oran azaltacaktır çünkü. En iyi ve en uygun koşulları istiyorsanız, bir kişinin maaş aldığı kart, bankaya başvurmak daha iyidir. Potansiyel faydalar aynı ipotek hesap hesaplanacaktır.

özel bir program

Özel önem askeri ipotek bahsetmek istiyoruz. Bu konuda tüm duymuş, ama herkes tam olarak ne bilir. Basit bir nokta. ordu için konut sağlanması için finanse ipotek sistemi üzerinde yasa onlara hizmet sonundan çok daha erken bir daire satın almak için fırsat verir.

Nasıl oldu? devlet tarafından aylık doldurulan askeri açık tasarruf hesabı için. ortalama yıllık yaklaşık 250 000 ruble birikmiş. askeri programa katılım 36 ay sonra ona hedefli konut kredisi almaya hak verecek bir belgenin, bir rapor almak için başvurabilir. Daha sonra, o Savunma Bakanlığı, sigorta şirketi, bir banka ve kendi iradesiyle gereksinimlerini karşılayan bir özellik alır. Sonra finans kurumu, kredi personeli ifade eder. Sonra bir hesap ve daha önce programın para sırasında biriken transferlerini açar. Bu onun ilk ödeme olacaktır.

ordu için maksimum kredi büyüklüğü 2015 yılının verilerine 2,2 milyon ruble göre vardır. tüm nüansları netleştirilmesi ve belgelerin doğrulanmasının ardından bir sözleşmedir. Sonra vennomu gayrimenkul tescil mülkiyeti hakkını onaylayan bir resmi sertifika vermek.

Ücretler ve son tarihler

Yukarıda bahsedilen programın bir asker tarafından verilen kredi, ödeme olmamalıdır. Ödemeler "Rosvoenipoteka" FGKU yapılır. Ve federal bütçeden para almak. aylık ödeme belli bir ilkeye göre hesaplanır. O depolama ücretinin miktarının 1/12 olduğunu. yaklaşık 84.000 ödeyecek için asker sonunda her ay bir milyon ruble toplamak Yani, eğer. ovun. Oldukça karlı çıkıyor.

Askeri ipotek asgari süreli 36 ay (yani üç yıl) 'dir. Maksimum zamanda kendi sınırlamaları vardır. Silahlı kuvvetlerin geri ödeme sırasında fazla 45 yaş olmamalıdır.

Uygulamada görüldüğü gibi, program gerçekten faydalıdır. Eğer istatistik düşünüyorsanız, 2 yaşındaki, o zaman, tesisi biraz az 100 bin asker satın aldı. toplamı böylece 143 milyar ruble.

devlet desteği ile Kredi

Kötüye giden durum yüzünden, sosyal programı inşaat pazarında geliştirilmiştir. Vatandaşların bazı kategorileri bir ev onlara daha gerçek hale gelmiştir satın yapmak sübvansiyonları sunmaya başladı. en acil sosyal programı - devlet desteği ile genç ailelerin ipotek için tasarlanmıştır. onun olgunluk tarihleri standart durumlarda aynıdır. izin verilen maksimum - 30 yıl.

hibe kadar basit değil alın. Eğer bekleme listesine almak önce, belgeleri toplamak ve uyum için programın potansiyel bir katılımcısı olarak kendinizi test etmek gereklidir. Eşlerin her biri Rus vatandaşlığı olmalı ve en az 11 yıl süreyle ikamet bölgede kayıtlı olması. 18 belgelerden 35'tir çerçevesinde olması gereken her yaşı evlilik cüzdanı ve pasaport gerek. onların varlığını doğrulayan belgeleri - Çocuklarınız varsa. Her çocuk - sübvansiyonların bir artı% 5'tir. iki ortağından oluşan bir aile için, tahsis edilen miktarın büyüklüğü konut bedelinin% 30'udur.

Daha kazanç, hesabın tabloların ve hesap cüzdanı bir kopyasının açıklamaya ihtiyaçları olacaktır.

Şartlar ve farklı bankaların şartları

Size genç ailelere koşulları mortgage gibi bu hizmetlerin sağlanması yapan en tanınmış finans kurumları, teklifle ilgili daha fazla anlatmalıyız. Asgari dönem ayrı ayrı öngörülen. Ama maksimum herkes için farklıdır.

Örneğin, "Tasarruf Bankası" 30 yıldır bir ipotek sunmaktadır. Kredinin Olası miktarı 3,2 milyon ruble olduğunu. Hızı - yılda% 12, konut bedelinin% 20 katkıda emin.

"Ziraat Bankası" da mortgage gibi hizmetleri sağlayan devreye girer. Asgari vadeli - 1 yıl, maksimum - 30 yıl. Olası kredi miktarı 20 milyon ruble,% 10 gereken ilk ödeme eşittir. % 14 yıllık oran.

"VTB 24" % 20 ücreti talep eder. Para sübvansiyon üzerinde sertifikası alınabilir. Ama yeni binada konut alımı ve kalan tutarı ödemek için vermek için banka kredisi kullanmak önerilir. Bu arada, "VTB 24" annelik sermaye kullanımına izin verir. Onlar ilk taksit ödeyebilirsiniz.

faydaları hakkında

Yani, yeterince ne kadar süre için, bu konuda söyledi ve bunu işlemek için gereken ipotek verir. Birkaç kelime konut kredileri sunuyor en avantajlı seçenek de söylenebilir.

en iyi yolu para kazanmak için - yapım aşamasında konut satın almak. Bu% 30 hazır daha ucuzdur. Tasarruf açıktır. o an maksimum mümkün olduğunca bitmiş ve devreye olasılığını - En az üçte biri inşa olduğunu evde dairelerin satın alma, dikkate almak en iyisidir. Daha fayda kişi çok temiz, yeni konut alacak olmasıdır. Modern binaları ve Optimal planlama beri, onun için en uygun projeyi seçmek mümkün olacak.

Birçok banka geliştiriciler (ve tersi) ile çalışan bir artı ipotek. Bu müşteri için minimum ilgi ve olumlu sürelerdir.

daha iyi terimler

Genellikle, ipotek kredileri - Bir kişinin borç yükü kendisini zorundadır çünkü mali sorunlar en etkili çözüm değildir. en uygun ve düşük maliyetli koşullarını belirlemek için - başka bir seçenek varsa Ama, sadece bir çıkış yolu yoktur.

Görsel olarak, bir süre için tüm ipotek avantajlı görünüyor. Bir erkek 30 yıl boyunca her yıl 2 milyondan kredi aldı varsayalım, onun yerine o veda etmek 5 yıldır bunu bir tahvil çıkarmak zorunda kalacaktı ~ 45.600, ve, bankaya sadece ~ 20 500 ruble verir. Bu sadece bir fazla ödeme maksimum vadede durumunda yaklaşık 5,4 milyon p olacak ediyor! O sadece 2 000 000 olduğu göz önüne alındığında. Ama 5 yıllık kredinin durumunda, sadece 665 000 p fazladan ödeme. Bu yüzden belirli bir durum için razı önce yüz kere düşünmek daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.