IlişkilerDüğün

İlginç tebrikler düğün günü

Düğün - Bu bu gün onlar hayatlarını sonsuza dek değiştirecek, çünkü seven insanlar için harika zaferidir budur. Bir ömür boyu ilginç ve güzel yol uzunluğu - iki önce ayrı yollar artık birine birbirine yaklaştı.

Ve tebrikler düğün birlikte artık olmasından kendi onun için sevgi ve mutluluk ifade beraber yeni bir hayata görevi vermeyi güzel bir genç şeklinde tüm aile ve arkadaşlar yardımcı olacaktır. Güzel düğün tebrikler ayette ve mensur ve hatta tiyatro yapımları veya küçük sahnelerin şeklinde olabilir. Tebrikler o samimi olmalıyız, genç hatırlamak ve bu vesileyle mutlu kahraman olduğunu söylemek. Tabii ki, herkes her dileklerini ifade güzelce pürüzsüz ve bir şiir, yazabilir, ama bu gerekli değildir. Yazın düğün için tebrik ederiz kutu ve nesir, ancak yeni evliler sözlü olacak hangi birine ve sonra yazma birisi bir şiir, gerçekten düşüncelerinizi yansıtan ana şeyi okuyun.

Burada, kendi şey ile gelip ilginç bir fikre takılmaları yardımcı olabilecek yeni evliler düğün için bazı tebrikler vardır.

* Sayın (ad) ve (isim), şimdi sizin için mutlu günü, bugün yeni hayatının ilk günü. Artık bir aile olmak ve sahip olacaktır, tabii ki, çok farklı olaylar, parlak, mutlu, belki bazen üzücü ... Ama en önemlisi, istediğim birlikte aşık yaşamış hepsine bir dilek sensin, uyum, güven, ve samimiyet. asla hiçbir şey bugün olduğu gibi, birbiriyle mutlu ve aşık olduğun tüm yaşama doğru seçim yapmış olduğunuz inancı sarsamayacağıbir belirleyin.

aile, onlara sevgi ve şefkat let

Daire, tekerlekli sandalye değil

mutluluk Şafak gölgede vermeyelim,

Ve ancak şimdi: "Acı!"

* (Ad) ve (isim) bugün kendini suçlu bulunursa, hepimiz her şeyin, endişeleri ve sorunları unutmak ve bunun yerine burada kalıp sizin için mutlu olmak zorunda, bu harika ve önemli bir günde toplanan gerçeği suçlu. Hepimize bir kez daha gerçek aşk olduğundan emin olmak için yapılan ve herkesin kendi yarısı bağlıdır. Benim örnekte insanların kaderinde bugün göstermiştir birbirleri için, karşılamak için emin olun. Ve için bu suçun , sen mahkum edilir: hiçbir zaman sona mutluluk, sevgi dolu bir hayata, aşımını, ve sıkı rejime hediyeler, her gün kaderi kesinlikle yeni bir hediye ile size sunmak için gereklidir.

Bizim görev süresinin takip edin:

gününde yüz kere öp,

birbirlerine İş hediyeleri,

Envy İlçenin tamamında izlerler,

kelime "karanlık" hayatında Bilmiyorum

Ve evlilik evlilik edelim!

* Favori benim (isim) ve (isim), senin şerefine bugün yapılan tebrikler düğün günü çeşitli, bir şey eklemek zorunda. Bir huş ağacı - Bir çocuk var her zaman her seferinde bir kız bir kavak evinin yakınında dikilmiş ve bulundu. Hepimizin senin altın evlilik yıldönümünde sizi tebrik etmek için tekrar bir araya gelince bu yüzden, biz kavak salonu ve huş bahçesi görecekti.

* Şu andan itibaren "siyah" bantta sen asla sona olduğunu diliyorum. Siyah Lamborghini, siyah bir Mercedes ve siyah Ducati vardı garajda, Karadeniz'den ilk isteği üzerine sizi dinlenmeye ve kahvaltı için her zaman havyarı vodilas.

Düğün gününde Tebrikler farklı olabilir: vakur veya neşeli, veya orijinal standart, uzun ya da kısa, ama her durumda onlar olmalıdır. Çiftin o gün çok mutlu, ama çok endişeli olduğunu unutmayın ve bu nazik kelimelerden daha iyi onlara destek ve memnun edebilir? Bu harika hediyeler ile birlikte sağ, yalnızca tür sözler var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.