IlişkilerDüğün

25. evlilik yıldönümü için tebrikler

Bu gün, gümüşten bir çift bir aile, çocukları ve torunları nasıl büyüdüklerini gördüm insanlarla çevrili. düğün 25 yıl tebrikler tüm bizzat tebrik etmek fırsatı bulamadık yakınları ve arkadaşları, dünyanın dört bir yanından gelen sinek, ama sevdiklerinin yıldönümü hatırlayarak.

Gümüş - "Gümüş" olarak adlandırılan değerli metal ve düğün yıldönümü (demir, nikel, bakır, kalay, vb) önce her yıl kutlanan durum düğün kıyasla çok daha yüksektir. Bu ortak mutluluk inşa için çaba iki kişinin iyi organize yaşamın sonucudur. Gümüş yıldönümü vurgulayan aile değerini güvenini içeren sermaye, saygı, sevgi, ilgi.

kutlama bileşik çifti tanık olanlar davet etmeye yirmi beş yıl önce. Onların ağız düğün 25. yıldönümü tebrikler iki kat hoş gümüş çifti olacaktır. bir kere bu günde kocasına sadakat ve sevgi yemini verdi gelinliğini, (kaydedip uygularsanız) Karı giyebilir. Beyaz bez, tercihen gümüş veya renkli gölge yakın yeni elbise törende eşi sergileyebilirsiniz. Kocası o karanlık olması arzu edilir , klasik takım elbise ailenin reisi olarak statüsü vurguladığı gibi.

Festivalde ayrıca torunları her zaman mevcuttur ve sadece anne ve çocuk yıldönümleri aktif rol almak, ama. Ailenin mutlu "çift" nin bu üyeler kadar günün kahramanları onuruna yorumlanmıştır tekerleme ve ditties ile gümüş düğün şiir veya şarkı, komik tebrik duyar olduğunu. Rekabetçi ve oyun programları kendileri sürprizler anne hazırlar veya bu tür etkinliklerinin yürütülmesinde geniş deneyime sahip profesyoneller için bu işi emanet aile üyeleri yapabilirsiniz. sevgili veliler, yakın arkadaş ya da akraba için 25. evlilik yıldönümü için tebrikler kentsel LED ekranlar koymak, yerel televizyon ve radyo sipariş edilebilir.

25 evlilik yıldönümü reklam panoları, ışık şehir-afiş ve açık, diğer reklam araçları ile tebrik için bazı kullanım fonların durumuna bağlı. Önemli olan sizin tebrikler gümüş düğün günün kahramanı tarafından farkedilmeden gitmedi olmasıdır. Bu nedenle, nazikçe onlara hitaben gümüş tebrik bir çift dikkat çekilerek, bu yerlerde geçmiş şehrin içinden onları kaçırmaya nasıl düşünün.

Değerli gümüş yıldönümü şerefine çift, birlikte yaşam 25 yıl kutlayan, alışverişi gümüş yüzük sonraki altın ve dans düğün vals bitişik (orta) parmağına giyilir. mutlaka 25 yıl önce nasıl karı koca bellek hafızalarında ortaya çıkar.

çocuklar "evli" iyi ebeveynlerinin sevgi tarihin farkında değilseniz, onların evlilik fotoğraf, slayt, film ve video yardımıyla bu kez yenerek, 25 evlilik yıldönümü orijinal şekil tebrik elde edebilirsiniz. o ekranda görünce kendilerini Konuklar günün kahramanları, birinde iki kalp katıldı mutluluk o anlar, çoğu küçükken mutlu zamana geri gelmek heyecanlıyız. Bu günde Retro melodileri ve gençlik gümüş çiftinin şarkıları gelebilir.

Bir tatil için salonun dekorasyonu gümüşi tonlarda yatmak gerekir. Toplar, yay, dantel bant, masa örtüsü, peçete, mumlar ve çok daha fazlası ev sahipliği yapacak boşluk, süslemek için kullanılabilir gümüş düğün. mümkün olduğunca tablolarda, gümüş kullanın. iyi niyet altın kaplama çatal bıçak ve nikel gümüş onun eksikliğini.

Gümüş düğün günü kaplı nikel gümüş, gümüş veya gümüşten yapılmış şeyleri vermek. Bu iç olabilir gümüş, figürinler, vazolar, tabaklar, çatal bıçak (örneğin iki çay veya kahve kaşığı) vb

Bir düğün günü Gümüş Yıldönümü - ailede mutlu bir olay. daha olacak gümüş yıldönümleri hayatında bu mutlu anları edelim!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.