ÇirkinlikInşaat

İç dekorasyon için paneller. kurulum, zararlı, değerlendirmeleri, teknik özellikleri: iç dekorasyon için OSB

İç dekorasyon için Birçok tüketici bugün kullanımı plakalar. Bu tip Tabaklar da CAP denir.

Neden OSB seçim

Onlar sert ve düz bir yüzey gerektiren işlerde her türlü kullanılır. Çoğu zaman bu malzeme özelliklerinin bir dizi tanımlanan maddenin kaybediyor geleneksel sunta ve sunta, karşılaştırıldığında. SIR dekoratif kaplama sonrası uygulanan ya da güçlendirilecek olan üzerine pürüzlü bir yüzey olarak da bölmelerin düzenlenmesi için kullanılabilir ve olabilir.

karakteristikleri

olarak üretilen ahşap çipleri ya da odun kullanılır yönlendirilmiş şerit tahta iç dekorasyon için. Bu türün levhalar bu karşılıklı olarak dik düzenlenir fiş çok tabakalı kullanılmasıyla elde edilmiş, kompakt ve dayanıklı. ısı ve basınç altında presleme aşamasından ürünün üretimi sırasında. ek diğer bileşenler, plaka reçine bileşimi ve bağlayıcı katkı maddesi içermektedir.

sınıflandırma

teknolojisine bağlı olarak, levhalar farklı özelliklere sahip olacak, her biri dört kategoriye, ayrılabilir. Örneğin, iç dekorasyon ev OSP1 için panoları düşük nem koşullarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çoğu zaman bu malzemenin yardım mobilya üretilmektedir ile. OSP2 kuru bir mikro dışındaki mekanlarda yük taşıyan yapılar rejenerasyonunda kullanılan. OSP3 gerekli duvar getiren sermaye yapıları ve bölümler yüksek nem kullanılmak üzere eğer kullanmaya karar verdi. OSP4 - stabil ve yüksek mukavemetli özel bir madde. En popüler bugün malların piyasa 90 yüzde üzerindeki işgal OSP3 vardır.

tüketici yorumlar

Bugün iç dekorasyon için tüketicilerin OSB-levhaları arasında çok yaygındır. Tabaklar henüz SIR olarak tüketiciye da bilinir. Bunun nedeni tamirci izole sadece kalite performansı değil, aynı zamanda rahat boyutu dahil olmak üzere birçok göstergeler, etmektir. Standart tabaka 1.22 x 2.44 m eşit boyutlara sahiptir. Tek kanat açıklığı ile 56 cm eşittir genişliği, bir hücre oluşturan, iki dikmeleri örtüşebilir. Bunun bir sonucu olarak, boşluk çok uygun dolgu yalıtımı olan, elde edilebilir. Uzmanlara ve tüketicilere göre, çok iyi iç dekorasyon için OSB-panoları tedavi edilir. Bu tip Tabaklar hem manuel ve elektrikli araçlar ile testere kolaydır. çatlak ve fiş yoksun oluştuğu dilim düzeyi, kesim işleminde. Bıçak kalınlığı maksimum çalışma derinliği ev elektrik testereler aşmıyor. Alıcılar, özellikle yüksek sertlik ve direnç için bu malzeme için teşekkür ederiz. O hatırı sayılır stresi maruz kalabilir ve mükemmel vida, çivi ve diğer şeyler türüne vida bağlantı elemanlarını tutar. masif ahşap sadece biraz gerisinde bu endeks yaprak göre, birbirleri ile ve bina yapılarının elemanlarının her türlü bağlamak kolaydır.

fiyat ve ağırlık Yorumlar

Eğer İç mekânda OSB panoları kullanmayı seçerseniz, önce değerlendirmeleri okumalısınız. Ek bir tedavi içermeyen kesinlikle düz yüzey levhalar, hakkında bilgi bulabilirsiniz. Plaka yüklendikten sonra, o zaman boya veya kaplama kaplama malzemeleri mümkündür. Modern tüketiciler kaydetmeyi deneyin eğilimindedir. OSB, ilgili malların piyasadaki en uygun fiyatlı inşaat malzemesi olarak kabul edilir. Üçüncü kategorinin metrekare levha başına maliyet 150 ruble. İç dekorasyon için OSB levhalar biraz kilo var. Bu kendi kazanılmasından sonra malzemeyi taşıyan kullanıcılar tarafından belirtilmektedir. , kalınlığı 9 mm 'ye eşittir yaprak, 18 kg ağırlığında. Bu ulaşım, aynı zamanda işleme sadece kolaylaştırır.

insanlar için tehlikeli CAP Do

Tüketicilerin evde iç dekorasyon için OSB satın almaya karar vermeden önce, onlar en sık bu malzemeyi kullanırken bir tehlike olup olmadığını ilgileniyor. bir bağlayıcı reçine rolü tarif panellerin üretiminde ürün su direnci, hafiflik ve güç veren, formaldehit, her türlü kullanılabilir. Bu durum, bu tabakalar içindeki boyutlara sahip dizi ürün, daha hafif olduğu gerçeğini açıklar. Bu nedenle nemin etkisi altında şekil ve özelliklerini muhafaza yeteneği malzemesinin ana avantajlarından biri olarak hareket eder. Bu OSB lider üreticileri neredeyse her zaman E1 sınıfı güvenliği tekabül malların kalitesi üzerinde yorulmadan çalışıyoruz dikkati çekiyor. Bu çevreye zararlı emisyonların maksimum miktarını sınırlar. Doğal dolgu maddeleri ve birleştirici maddeler gibi en çevre dostu bileşenlerin kullanımı yoluyla elde etmek mümkün hale geldi. Bu tür maddeler, geleneksel kıyasla% 25 daha fazla pahalıdır, ancak insan sağlığına neredeyse zararsız. İç için panoları seçme duvarlar, malzeme çevreye zarar vermez sağlamak, yurtiçi Avrupa ve Kuzey Amerika üreticileri, tercih edilmelidir.

montaj Özellikleri

Eğer İç mekânda OSB kullanmayı seçerseniz, zararlı madde sağlığa ciddi zarar, bu nedenle kalite belgesi aşina ve piyasada üretici bugün itibarı ne sormalısınız satın almadan önce edebilirsiniz. Eğer yaprak tamamen zararsız ve ev sağlığı için korkmadan kullanılabileceğini emin olduktan sonra. işin teknolojiye aşina olmalı. Konumlandırma kumaş kenarları çubukları destekleyen dayalı olmalıdır, sendeledi olmalıdır. Bu dikkate değer olduğu çevre fazla nemi emebilir keresteden paneller, aynı zamanda diğer malzemeler bulunmaktadır. malzeme genleşir ve küçüldüğünde. oda yüksek nem çalışmasına planlı ise, neme karşı dayanıklılıkları plakaları satın almak için tavsiye edilir.

Montaj tuval tüm kenarlarından 3 mm'ye eşit olan genişliği, genleşme derzleri sağlayan içermelidir. Bu yuvalar yüzey deformasyonunu önlemek için gereklidir. OSB levhalar dekorasyon için monte edildiğinde, bağlantı elemanları 10 mm kenarından bir sapma ile yüklenmiş olması gerekir. önceki bağlantı elemanları yükleme tabakanın en az bir adım açısı 25 milimetredir. Bazı üreticiler fikstür işaretleme yerleri gerçekleştirerek, resimlerin yüklenmesini kolaylaştırır.

Sonuç

vasıtasıyla güçlendirilmelidir zararları yukarıda aydınlatılmıştır iç dekorasyon için OSB levhalar ara destek 30 santimetrelik bir mesafede monte elemanları, sözü geçen. Plakalar birbirine bağlı olan yerler için olduğu gibi, 15 cm aralıklarla bağlantı elemanları yüklemeniz gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.