ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Daire ve evler için bimetalik radyatörler Puanlama

Bi-Metal piller şu anda mevcut radyatörler arasında en gelişmiş bulunmaktadır. Bunlar, herhangi bir sorun olmadan monte ısı çok olsun, ve ek olarak, çekici görünmek için izin vardır, iç tasarım bozmak mümkün değildir. Ancak, mağazalarda bugün teknik ve tasarım özellikleri açısından farklılık farklı radyatör, gerçekleştirilir. üreticileri ve özellikleri bir derece ile okursanız biri seçmek en Hangisi öğrenebilirsiniz.

Bimetalin polubimetalla aksine

Bugün iyi bimetalik ısıtma radyatörleri üreticileri farklı teknolojiler tarafından yapılır güvendim. Bu metal söz konusu olduğunda, bu tür cihazlarda alüminyum dış bölümü için madde haline gelir. imalat işleminde çelik borular çekirdek birbirine kaynak ve ardından basınca tabi tutulur ve alüminyum ile doldurulur. Sonuç olarak, su sadece çelik ile temas halinde olduğunu, ancak alüminyum yüzeyi için dokunulmaz. Bu korozyona ürünü kazandırır ve onları yüksek güvenilirlik kalitesini verir. Şekilli vücut ısı transfer performansını artırır.

radyatör bakır bir çekirdeği olan, ticari olarak bulunabilir, bu düzenleme, su antifriz ile takviye özerk ısıtma sistemleri için ikincil olan. Bu bu bölümünde akacak olursa çelik borular hızla yıkmak olacağı gerçeği kaynaklanmaktadır. En iyi satın alabilirsiniz bimetal radyatörler. Eğer polubimetallicheskie karşılayabilir aralarında uzmanlarına göre, onların çekirdek iki metal oluşur. Dikey kanallar çelik elemanlar sabitlenir. ısı transferini arttırmak için etkinleştirme alüminyum miktarı artar. Bununla birlikte, alkali içeren sıcak su, korozyon prosesinin en yol alüminyum ile temas halinde olacaktır. Çelik parçaları ve alüminyum bileşenleri farklı olan bir termal genleşme, pilin kararsız işlemine neden çekirdek yer değiştirmesine neden olabilir.

Merkezi ısıtma sorunların karar

bimetal ısıtma radyatörleri derece merkezi bir ısıtma sistemi ile daire monte edilebilir cihazlar içerir. yüksek tansiyon, diğer - - kalitesiz soğutucu Çalışmaları iki sorunların, bunlardan biri eşlik eder. Bu iki faktör polubimetallicheskogo tip radyatör üzerinde olumsuz etkisi vardır. Eğer güvenilir radyatör kullanmak istiyorsanız Yani, polubimetallicheskie daha yüksek bir maliyete sahip olarak tercih bimetaliktir vermek en iyisidir. Sira, Gordi ve Rifar: İyi polubimetallicheskie radyatörler aşağıdaki şirketlerinde bulunabilir.

Monolitik veya Seksiyonel bimetalik cihazlar

aşağıda belirtilen olacak üreticileri değerlendirme Bimetalik radyatörler, monolitik ya da kesit olabilir. Daha önce, bu ürünlerin çeşitli bölümlere monte edilmiş, fakat önemli ölçüde cihazın ömrünü azaltır zarar eklemleri ve soğutucu muzdarip. Eklemler Yüksek basınca bağlı sızıntı karşı en hassas olan tehlikeli bir yer vardır. Bu nedenle, ısıtıcılar bakır mevcudiyetinde veya tek bir metal kollektör için temin eden icat edilmiştir. bunun üst alüminyumdan yapılmış bir gömlek giyilir günü, bu tür cihazlar monolitik denir.

En iyi bimetal radyatörler sıralamasını düşünürsek, monolitik ve kesitsel olan pili, göreceksiniz. Eski kesit yaklaşık 25 yıl sürecek iken işin açısından avantajları, bunlar, 50 yıl boyunca kullanılabilir var. İlk Çalışma basıncı 100 bar ulaşabilir. biri kesiminde termal güce monolitik cihazlarda kesit modelleri ile ilgili olarak, onlar rakiplerine eşit olan bu konuda vardır, yaklaşık 200 watt olduğunu. Ancak, monolitik cihazların maliyeti daha pahalıdır, fark 1/5 kadar olabilir. bir daha nüans katı göbekli modelleri, modifiye ilave veya çıkarılmış bölüm imkansız edilemez tespit edilebilir olarak, uzunluk ve yükseklik farklı boyutlarda üretilmektedir. Bu nedenle, batarya zor olmaz seçin.

kayıt için

bimetalik radyatörler derece monolitik ve kesit modeli içerir. dairen kimin yüksekliği 16 katlı aşan bir binada ise, soğutucu basıncı etkileyici olurdu. Dolayısıyla bu durumda monolitik modele tercih vermek için bir ihtiyaç vardır.

üreticileri tarafından Değerlendirme: İtalya

bimetalik radyatörler Başı üreticileri İtalya'da bulunan fabrikalar içerir. Her şeyden önce, biz uzmanlar icat ve bimetal radyatörler gelmiş şirketi Sira, vurgulamak gerekir. Hayır daha az popüler tür malların piyasada marka Genel Stil yanı sıra RADENA, bir bölümünde 700 1500 ruble arasında değişen bir maliyet var ürünlerdir. Bu cihazlarda nitel zarif bitirmek, çekici görünümü, hafif ve kompakt.

teknik özellikleri

Modern teknolojiler 20 yıldır böyle pillerle çalışmasını sağlamak. Su sıcaklığı maksimum muhtemel sınır 110 ° C iken, bu ekipmanda Kesit termal enerji, 120 185 watt arasında değişebilir işletme basıncı 35 bardır.

Özellikler radyatör markası RADENA bimetal

Eğer bimetalik radyatörler değerlendirmesi ilgileniyorsanız, üreticiye göre sağlamlaştırılmış cihazlardır özellikler RADENA pilleri, dikkate almak doğru olur. Radyatörler ile birbirine bağlı olan, her biri ayrı bölümden oluşan bir sayıda paronitovye contalar ve çelik meme. iç parça dayanıklılık garanti karbon çelikten yapılmış boru şeklinde bir çerçevedir. Bu bölüm soğutucu akışı için bir kanal gerçekleştirir. Çerçeve bölümü tamamen alüminyum kabuk ile suyun bir teması önlemek olan çelik borudan imal edilmiştir. Üretici için koşulların yokluğunda başarılı galvanik korozyona.

Rus bimetalik radyatörler

Evin söz değil, Rus mallar için bimetalik radyatörler reytinge düşünürsek. en önemlilerinden biri ise şirket Rifar olduğunu. Bu Orenburg bölgesinde bulunan ve birim fiyatı 500 ila 900 ruble arasında değişir aletleri üreten biridir. Isı gücü 100 ila 200 watt arasında, basınç 20 bar geçmeyen değişebilir. Devir daim yapan sıcak su içindeki sıcaklık 135 ° C düzeyine ulaşabilir Eğer patentli radyatör ile ilgileniyorsanız, sık sık iç pazarın iyi araçların bazı üreten müşteri şirket denir bir şirket RIFAR MONOLIT, düşünebilirsiniz. Bunlar 150 bara kadar olan basınçlara karşı mümkün, ve kesit ısı kapasitesi 134 196 watt arasında değişir. 135 ° C arasında sıcak su sıcaklığının 100 bar işaretine ulaşmak ve sınırlandırabilir Çalışma basıncı

bimetalik radyatörler marka Forza ilişkin bilgiler

Bu cihazlar merkezi ısıtma sistemlerinde kullanılmak üzere popülerdir. Bunlar dikkate üretici ve yerli ısıtma sistemlerinin belirli operasyon gereklerini aldı. Satışta 200 ve 350 mm merkez mesafesi olan, modeller bulabilirsiniz, bu yükleme noktasının yüksekliği farklı kısıtlamalarla odalarda tarzı sürdürmek için izin verir. Bu radyatör bir özelliği ile birlikte radyatör olanağı sağlayan kapalı arka yüzey ise Fransız pencereleri. Böyle bataryalarında Soğutucu istasyonları ve ağların teknik operasyon kurallarına göre özel olarak hazırlanmış su gerçekleştirebilir. şirket 15 yıldır sorunsuz çalışmasını vaat ürünlerinin üzerinde 25 yıllık garanti sunmaktadır. Işlem, nakliye ve montaj kurallarına riayet edilmesi gerekir.

diğer ülkelerde

edinme açıklanan cihazların önünde bimetalik radyatörler derecesini görebilirsiniz. Üreticiye dikkat etmek önemlidir. Örneğin, Güney Koreli firma MARS bakır çekirdek dayanmaktadır donanımları, yapar. 400 ruble ulaşacak bir bölüm başına fiyat. Ve sıcak sınır sıcaklığı 130 ° C olan Dilimli ısı transferi işletim basıncı, 20 bar ulaşabilir maksimum bakımından, 167 Watt.

Bakır çekirdekli radyatör üretmektedir Japon şirketi REGULUS-sistemi, söz adil. Bu ürünleri satın alarak, 25 yıllık garanti güvenebilirsiniz. Bu cihazların çalışma basıncı 15 bar ve dolaşım suyu sıcaklığı 110 ° C ulaşabilir Çinli üreticiler de piyasada kendi ürünleri ısıtıcılar tedarik ediyoruz. Onların radyatörler tanınmış markalar ürünlere kıyasla daha ucuz, ancak cazip bir tasarım ve iyi bir görünüme sahip. uygun bir bütçe ile, deneyimin size gösterdiği gibi, daha az etkileyici basıncını geçmesi mümkün, radyatör bir Çinli üretici satın, ancak.

Bimetal radyatör MARS markasını Özellikleri

üreticilerin makalede sunulan Bimetalik radyatörler, derecelendirme, satışa sunulurken, ve Mars markası altında faaliyet gösteren Güney Kore,. Bu ürün olumlu Rus sistemlerinde ısıtıcıların kullanılması odaklanmış rakipleri belli tüketici özellikleri arasında yer ayırt edilir. Bu durumda cihaz artan basınç ve kararsız etkileri düşük soğutucu kalitesi tabi tutulabilir.

Açıklandığı seçenek - bu enerji kaynaklarının yüksek dayanıklılık, verimlilik ve ekonomi ile karakterizedir ideal çözüm vardır. bakır kollektör ile radyatör üreten bu şirket, bu korozyon belirtilerini ortadan kaldırır olmadan bir daire için bimetalik radyatörler Oylama tam olmaz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.