Sanat ve EğlenceFilmler

Tüm aile için en ilginç filmler

Asla hayatında ailenizle birlikte herhangi filmleri izlemek vermedi bir kişi hayal etmek zordur. Bu nedenle, her birimiz bütün aile için sevdikleri ilginç filmler vardır. Ayrıca Liste herkesin bu. Bu nedenle, biz tam olarak unvanını hak bant, en iyi yakalamaya çalışın "Tüm aile için en ilginç filmlerden."

seçim her zaman zordur olun

Nasıl nadiren bütün aile hayatımızın bir öfkeli hızla birlikte alır! İş, Çalışma, dersler, ev işleri biraz dinlenmek ve ailenizle sohbet etmek bırakarak bizim çoğu zaman sürebilir. Dışarıda hava her zaman yürüyüş veya piknik için bütün aile çıkmak izin vermez, bu yüzden sık sık genel ortağı tüm ev toplar. soru bu ailede ne yapacağını, doğar, ancak farklı kişilerde, hatta her şeyi ilginçti. Çoğu zaman seçim büyüleyici filmin ortak bakış düşer. Ama nasıl seçer? Bir aile babası heyecanlı aksiyon filmi bakmak için mutlu olurdu ve belki oğul onu destekledi olurdu ve belki serin görmek isteyeyim yarış hakkında film. Anneler dramı ve bu komedi olarak kızları seviyorum. İyi film izleme ortak eğlence birleştirici bir işlev taşır, çünkü belirlemek zordur. Bir aile filmi tür yoktu Belki de bu yüzden böyle günler için çıkarılmış bütün aile için tüm ilginç filmler after. Ama nasıl böyle çeşitli seçerim? en bir arama düzenlemek için çalışalım.

İyi eski Sovyet sineması

Daha önce Sovyetler Birliği'nde mükemmel bir film, bu kelimenin korkmuyoruz, sinema sanatının şaheserleri vurdu. birden fazla nesil büyüdü Bu efsanevi film. Modern bir çocuk ve gençler anlamak için, bu görmek için daha fazla değer film sarp özel efektler milyon bütçe ve Hollywood'a olmadan mükemmel olabilir. Tartışılmaz bir gerçektir ki bütün aile için en ilginç filmler - komedi. nitel mizah ve fıkralar düz ve kaba olmadığında Bu harika ve bütün aile ekranın önünde gülme. Üstün Sovyet film yönetmeni Leonid Gaidai "Operasyonu Y ve Diğer Maceraları Shurik", "Elmas Kol", "Ivan Vasilievich" "Kafkasya Tutsağı" gibi bu zamansız komedileri aldı. genç nesil geçmişin atmosfere atılmak için ilginç olacak, ve veliler ponostalgirovat. Ama böyle sihirli bant "Karnaval Gecesi" gibi "Sihirbazlar" ya da "Kader İroni veya Your Bath Enjoy", soğuk sezonunda bir göz değer, tüm aile battaniye sarılmış ve lezzetli bir şey ile çay yudumlarken.

İyi yaşlı yabancı filmler. Shedevry 80'ler.

Sadece ateş nasıl know. '80'lerde Hollywood'un bütün aile için çok değerli ve ilginç filmler çekildi. Örneğin, dilek yerine getirmiş ve o yetişkinler için uyandım, ama sadece görünüşte bir çocuk hakkında bir genç Tom Hanks'in Big 'ile film makarası, fakat zihin on üç kalır. Onun hikayesi gelen kayıtsız kimseyi bırakmayacak aile üyeleri. Her yaş için güzel iyi komedi. Algoritma kaliteli aile filmi - komik ve fantastik bir macera. Seksenli "Geleceğe Dönüş" (1 ve 2) bize verdi, özellikle ilginç kahraman 2015 yılında kendini bulduğu bir gerçektir. Bütün aile Modern gerçekleriyle karşılaştırmalar bulmak alacak Mükemmel. "Hayalet avcıları" nin Jolly melodi şimdi çocuklarınızı şarkı söyleyecek, çok prilipchiv olduğunu. Ayrıca her bir aile üyesinin beğeninize olacaktır çok hareketli "Bitmeyen Hikaye", küçük Bastian inanılmaz maceralar hatırlamalıyız.

Zengin 90

Çok çeşitli türlerde harika ve heyecan verici gruplarından bir galaksi için o yıllarda tarafından ekledi. Daha sonra büyük bir miktarda bütün aile için ilginç filmler kaldırıldı. Genç Makoley Kalkin birkaç kuşağın en favorisi filmi "Home Alone" ve bir yıldız sayesinde oldu "Zengin Ricci." Bu istedikleri kadar gözden geçirilebilir bütün aile için kolay, heyecan verici, iyi bir film. Robin Williams bir kadın olarak reenkarne "Miss Doubtfire" sadece yorulana kadar güldürecek. ailesi ile birlikte olmak için her şeyi yaparım bir baba hakkında çok samimi bir film. Bu yetenekli aktör aynı zamanda "Jumanji" ve bize iki fantastik büyüleyici bant 90 verdi "200 yıllık ihtiyar." Bütün aile için çok öğretici ve ilginç filmler. Bizim listesi "Beethoven" devam ediyor. Bir aile favori, onun ev bir sürü sorun sağlar ancak kendi korumak ve kötü sorunlara bir demet almak - ya köpek güzel hikayesi. Tüm aile için en ilginç filmler - "Babamın Penguenleri" Dzhima Kerri komedi "Eys Ventura" ve Evcil ve hayvancılık çok değildir - aile sinemanın favori görüntülerden birini. Hayır daha az kuvvetle 90'lı yıllarda içinde Olsen twins ve onların inanılmaz maceralar sevdim "Two: Me and My Shadow", "Billboard Baba" ve "Paris'e Pasaport". Ama en renkli kurdele 90, belki de "Addams Ailesi." Kalır Olağandışı aile Adams ailesi için tüm sevgi ve sonrası destek, garip alışkanlıkları ve bireysel yaşam tarzı ve gaddar mizah rağmen, tüm dünyada izleyicilerin sevgisini kazandı - ilk etapta.

Yeni milenyumda bütün aile

Milenyum aile ve arkadaşlar ile birlikte izlemek için yeni trendleri ve büyük filmlerin çok getirdi. hepsi başarılı filmler devam edilir yeni yüzyılda sinemada farklı. Örneğin, "Spy Kids" Robert Rodriguez (her üç parça) - Tüm aile için ilginç bir macera, iyi bir hikaye, özel efektler, büyük aktörler ve mizah ile baş döndürücü casus macera gerçekten her yaştan seyirci sevdim. Aynı zamanda aile görüntüleme için büyük bir film olarak, "Müzede Bir Gece" dikkati çekiyor. Stoktaki tüm öğeler: o Natural History Müzesi'nde bir gece bekçisi olarak bir fantezi ve komedi ve komedyen Ben Steller heyecanlı maceralar olduğunu. Eh, çok bilgilendirici! ": Talihsiz Serisi Lemony Snicket" Ayrıca bir aile filmi iyiliğini ve huzur vurgulamak istiyoruz. Bu Dzhima Kerri performansında kötü Kont Olaf bakım altında düşmüş yaklaşık üç yetim var. aile görüntüleme için mükemmel bir alternatif olan o devam olmasa bile. Bütün aile için görüntüleme - mutlaka layık ve sıradışı filmi "Stardust" gibi. İlginç bir arsa ile iyi masalı ve güldürmek ve yas ve düşünüyorum. görüntüleme deneyimi garanti edilir. Tüm aile için fantezi en ilginç filmler - Bu üçleme, şüphesiz "Yüzüklerin Efendisi". Belki de oldukça bir aile filmi çerçeveye uymak, ancak her yaştan seyirci gibi bu filmlerin yoktur. Farklı aktörler tarafından somutlaşan Epik savaşlar, ilginç karakterler, çarpıcı özel efektler doğru ekranın ailenizin tüm üyeleri önünü toplamak.

Bayilik veya varken üçten fazla

Bu tür filmler, örneğin tatile veya tatile birkaç görüşlerini yoksundur. Sen, örneğin, her Pazar haftanın bir gün seçmek, tam tersine, bir filmle aile akşamları bir hafta boyunca düzenlemek, veya. filmler çok yüksek kalitede yapılır, çünkü bu yıl, çocuk fantezi kitapları, masal gerekçesiyle alınmıştır olmasına rağmen "Narnia Günlükleri" nin uzun zamandır beklenen dördüncü bölüm, yetişkinler de, Narnia büyülü dünyasını seviyorum. Onların maceraları, aynı zamanda çok heyecan verici küçük bir çocuğun ruhunda her yetişkin çünkü. Ama belki de bütün aile için maceralarını en ilginç filmler - (tüm parçalar) bir "Karayip Korsanları". Ultra lüks ve eşsiz Kaptan Dzhek Vorobey zaten bir kült karakter haline gelmiştir Dzhoni Deppa oynadığı ve filmler - tarihindeki en yüksek gişe yapan biri. Bu serinin en az bir film izlemek vermedi kimseyi bulmak zor, ama gerçekten serin ve bunları gözden geçirmek değerdir. Ve tabii ki, uzun destan, dünya çapında milyonlarca kalbini fethetti oğlan sihirbazının en sevilen hikaye - "Harry Potter" belki cesaret ve onur, her şeye evet, dostluğuna ve ihanet, sadakat ve intikam, inanılmaz maceralar hakkında her sekiz filmler. Bu hikayede bulacaksınız Herkes kendileri için kişisel bir şeydir.

oldukça düz kalay

Son beş yıl içinde, aynı evi paylaşan herkes bakmak isteyen birçok iyi sinema kreasyonları vardı. ilişki, çocukların aileleri de iyi özel efektler, hikaye ve neizbity önemli sorunları ile oldukça iyi filmi - O "Percy Jackson" iki kesimine tavsiye değer. Ayrıca çok tuhaf şok edici bir peri masalı "Alice Harikalar Diyarında" evreleme Tim Burton. Bu, tüm kitlelere ilginç genç ve yaşlı olacaktır. Eski Amerikan çizgi film "Uyuyan Güzel" ve gerçekten yok izlerken Bütün bir çocuk kötülük seviyorum cadı, ama "Malifisenta" kötü büyücü hikayesi göstermek ve neden bu kadar olmuştur. Güzel, eğlenceli ve ilginç bir film.

Kim süper kahraman sevmez?

Şu anda Hollywood'da çizgi roman ve film uyarlaması - Popüler ve bütün aile için en ilginç filmler. Onlar ekranından önce tüm akrabaları toplamak veya daha iyisi, en yakın sinemaya kultmassovy zam düzenlemek için yardımcı olacak mükemmel eylem yapmak. büyük ekranda izlemeye değer Böyle büyük ölçekli şey çocuklar ve yetişkinler zevk olacaktır. İşte bir göz değer süper kahraman resimlerin sadece kaba bir liste vardır: "Örümcek Adam" (bütün film uyarlaması), tüm filmleri Süpermen filmler gibi Batman 90'lı çekilen, onlar ", "The Dark Knight" gibi kasvetli değildir X-men "(tüm parçalar)," Fantastik Dörtlü "" ilk Avenger "" Hulk "" Demir adam "" Thor "ve" Yenilmezler ".

Ama ne karikatürler hakkında?

Onlar bolca yaptığı gibi Belki animasyon filmler, ayrı bir makale değer olacaktır. Doğal olarak, çağdaş karikatür uzun sadece çocuk kitleye değil güdümlü edilmiştir. Birçok güzel animasyon filmler bir aile olarak görülebilir. İşte bunlardan sadece birkaçı, en ünlü "Buz Devri" (tüm parçalar), "Madagaskar" ve "Madagaskar penguenleri", "Shrek", " "Kung Fu Panda", "Ratatuy," Cars " Ejderhanı Nasıl Eğitirsin" "" Kayıp Balık Nemo "" tatile Canavarlar "hem de Rus kahramanlar hakkında mükemmel yerli çizgi film," Alyosha Popovich Tugarin Yılan "" Dobrynya Nikitiç ve Ejderha "" İlya Muromets ve Nightingale Haydut. " akrabalarınızı keyfini kesinlikle en iyi seçim - dokunma, bilgilendirici, komik ve nazik, ayrı bir özel film stüdyosu Pixar «Wall-E" ayırın.

Bir patlamış mısır?

Çok rahat ve ev sineması varsa özellikle iyi, iyi kalitede DVD formatında yayınlandı sıcak bir ev ortamında, film izlemek için uygun. Bu, çok unites olan benzersiz bir atmosfer yaratır. Ama böyle bir araya gelip çıkmak, iyi bir sinema salonuna gitmek, ortak bir kampanya zevk ve büyük ekranda film görüntülemek için 3D yeni filmleri gibi bazı filmler vardır. Ve dönerken, rahat bir kafe uğrayıp onlar lezzetli bir akşam yemeği için gördüklerini tartışır. Bu sinemada mükemmel bir eğlence büyük bir aile ralli edeceğini seçeneği ve patlamış mısır ise - en lezzetli!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.