Tarım

Hilling patates tillers - tasarrufu zaman ve çaba

Otomasyon tatil çalışması çaba önemli miktarda ve çok zaman kazandırır. Bugün bu amaçla tasarlanmış en farklı ekipman yayınladı. Tabii ki, en uygun ve pratik bir araç, en bahçıvanlar için sadece yeri doldurulamaz yardımcısı haline gelmiştir, gömme traktörü düşünülebilir. Bu güçlü teknolojiyi kullanarak, çim biçme, vb patates geniş bir alanı kazıp bahçesinde kar kaldırmak kolaydır

rahat ekipman

Tabii ki, tatilcilerin genellikle motor bloğu hilling patates gibi gerçekleştirilir ve bir çalışma. yeryüzünü çapalama ve sapları bunu podsypanie - anlamlı bu mahsulün verimini artırabilir bir etkinlik. Hilling sezon başına birkaç kez yaptı. Eğer bir çapa veya çapa kullanırsanız, kuvvet büyük miktarda harcamak zorunda kalacak. Ve özellikle de yerinde ağır zeminde durumunda. büyük ölçüde bu işlemi kolaylaştıran özel bir meme ile aynı Motoblok. Manuel topraklama büyük alanlar birkaç gün sürer. Aynı motorlu kültivatör kullanarak, bu işlem birkaç saat içinde yapılabilir.

memelerin türleri Hilling için tasarlanmış

Özel bir meme ile donatılmış traktörün arkasından zemin gevşetme için. ayarsız, ayarlanabilir ve diskin - Şu anda, bu tekniğin bu takviyesi üç ana tip üretti. Hilling patates eki ile motor blok düzenleme olmaması - süreci oldukça emek yoğundur. Ve neden deneyimli bahçıvanlar satın almak tavsiye yok. altında sırtın yüksekliği dolayısıyla kesinlikle sabit elde edilen saplar ve nasıl bir değişiklik mümkün değildir. Buna ek olarak, iniş sürecine girmiş bıçağın altında patates sıraları arasındaki genişliğini ayarlamak için gereklidir.

Ayarlanabilir ağızlık Hilling patates motor bloğu - işlem çok daha rahat ve kolaydır. boşanma toprak ile sırt yüksekliği kolayca kanatları değiştirilebilir. Buna ek olarak, cihaz kendisi de bu belirli bir yerde olan sıralar arasındaki genişliğe ayarlamak kolay değildir. Ve son olarak, en uygun hilling için tasarlanmış dairesel memelerini varsaymak. Bu araç kolayca toprağı keser ve ayarlanması son derece kolaydır. Bu bağlanma da nemli toprak gevşemesine yapılabilir.

yerli tillers

Şu yabancı hem de yerli şirketler, çeşitli üretmek tillers. Tabii ki, ithal ekipman daha güvenilir olarak kabul edilir ve daha uzun ömürlü. Ancak, bizim yerli şirketler yakın zamanda da çok daha ucuz olan oldukça iyi bir model, tasarladık. Örneğin, hilling patates motor bloğu "Neva" yapılır ve oldukça ağır kirler olabilir. Bu teknik, hafiflik ve manevra kabiliyeti ile karakterize edilir. Ona aslında oldukça elverişli arsa davranın.

kamyoncu "Salute" tillers olan ile aynı zamanda çok popüler. Kolu bu teknik 180 ° döndürülebilir. son derece güvenilir hale bu model ile donatılmıştır Büyük döküm taşı. Hilling patates motorlu blok "Salute" - bu biraz daha "Neva" ağırlığında olmasına rağmen hızlı ve çok kolay bir süreç olarak. Bu işaretin sanatının çeşitli modifikasyonlar ABD, Japonya ve Çin'de üretilen, motorları donatılabilir.

Hilling patates Modern tip motor bloğu - oldukça basit bir işlemdir, ve onunla uğraşan hatta acemi Cottager can. Bu ekipmanın maliyeti çok pahalı değil göz önüne alındığında, bir banliyö alan üzerinde kullanımı uygun daha fazladır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.