BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Sunucuya bağlanamadı: Hata düzeltme

Şimdi senin oyun sunucusuna bağlanmak mümkün değildir aniden zaman eğer yapmaya değer olduğunu öğrenirler. Bu durumlar online oyunların taraftarlar arasında yaygındır. Ve onlar paniğe neden olmamalıdır. Sonuçta, durum genellikle kolay olabilir düzeltin. istisnalar vardır. Ama nadirdir. Sadece bazı durumlarda, gerçekten panik yükseltmek gerekir. mesajı diyor neden düşünelim: "sunucuya bağlanılamadı".

Internet

İlk senaryo muhtemelen çok yaygındır. Ve korkmak gerekmez. Bugünün hatasının ortaya çıkması sonrasında, kullanıcının arızayı oluşur. şey internet bağlantısı bulunmaktadır.

Eğer bir yazıt görürseniz: o zaman ağ sinyal olup olmadığını kontrol etmek zamanı geldi, "Sunucuya bağlanılamadı". Büyük olasılıkla, böyle bir şey yok. Bu, internetin sıradan bir "çarpışma" olarak modeminizi veya fabrikasında kaza yeniden başlatılabilir. Önemli olan - bağlantı olmadığını hangi nedenlerini öğrenmek için.

doktorunuzu aramalısınız ve her şey istasyonunda sırayla olup olmadığını sormak. Bağlantıyı kaybettik açıklayın. Bir kaza durumunda, bu düzeltmek için bekleyin ve daha sonra internete birlikte çalışmaya devam. Kusurlu bir modeminiz varsa - değiştirin. Knocked ayarlar? Onları geri getirin ve oturum açma girişimini devam ettirin. Oldu?

Hayır? Sonra sunucuya bağlanamıyor neden düşünüyorum. Örneğin, oyunun resmi web sitesinde haber izleyebilirler. Belki de bakım altında sunucuda şu anda oldu ya yeni bir güncelleme indirildi. alışılmış böyle olayların önceden haber yazmak için.

Sorun bu nedenle oluştuğu takdirde ne yapmalı? Sadece bekle. Buradan hiçbir şey bağlıdır var. En kısa sürede güncelleme yanı tüm teknik / bakım çalışmaları bitti gibi yüklendiği için, yeniden bağlanmak ve oynayabilir. Yani sabırlı olun.

Eğer planlı sunucularda çalışacak arada, eğer, onların idarenin tam zamanı olaydan önce bir gün hakkında bilgi verilecektir. Yani, "Sunucuya bağlantı kurulamadı" gibi bir mesaj sizi korkutmak olmamalıdır. Artı, genellikle Moskova News yazılır. iş tamamlanacaktır önce yerel saate göre oyun çalıştırmayı denemeyin. Hala işe yaramaz. Sadece zaman kaybetmeyin ve sinirleri harcamak gider.

aşırı yük

"Sunucuya bağlanılamadı": Ama mesajı görmek zorunda bazı durumlar vardır. Ne yapmalı? neden arayın. Örneğin, oldukça sık etkinliğin bu tip tatiller ve tatil günlerinde popüler çevrimiçi oyunların kullanıcılarını ilgiliydi. Neden bu kadar?

Tüm ziyaretçilerin büyük akını nedeniyle. Ana sunucu yükü ile başa çıkamaz. Ve neden bazı insanlar oynamasına izin. Amacıyla "burn out" değil. Sunucu oyuncak çalışmaya devam eder beri. Aşırı yüklenme şüphesi olduğunda Bu durumda, bir süre bekleyin ve yetkilendirme tekrarlamak için denemek için yeterlidir. ziyaretçi akışı düşmeye kez Büyük olasılıkla, oyuna tekrar alabilirsiniz. Ve hiçbir problem olacaktır.

Virüsler ve hack

Panik hesabınızı ve işletim sisteminin bu nedenle enfeksiyon hack olasılığı gibi şeyleri neden olmalıdır. Eğer hala bir şekilde durumu düzeltebilirsiniz, sonra kesmek hesap virüslerin durumunda oyunlarda son derece zordur dönün.

Tüm tehlikeli nesneler tedavi ve kalıntıları çıkarmak için sistem tarayın. bilgisayar kayıt temizleyin (el ya sen CCleaner kullanabilirsiniz). Daha sonra, yeniden başlatın ve oturum açma girişimini tekrarlayın. İşletim sistemi temiz, sorun tam olarak dikkate hekleniyor.

Ne yapmalı? İlk hamle - Yönetici oyuncaklar başvurun. hesabın gerçek sahibi ve sonra profile erişim dönmek istiyoruz - Bunu onlara kanıtlayın. Sadece nadir durumlarda bu tür alımı eylemleri. Yani umarım özellikle gerekli değildir.

İkinci senaryo - yeni profil kaydı. Sadece şimdi kesmek değil emin olun postrayus. Bir kez, eylemi onaylamak seçtiğiniz oyuna giriş yapmak için girişimlerini yenilemek. Şimdi iletisi: "sunucusuna bağlanmak için başarısız" sizi rahatsız etmeyecektir.

Gördüğünüz gibi, bugünkü sayısında tehlikeli durumlar yeterli değildir. Ve böylece panik yok. oyun sunucuları ile bağlantılı olarak asıl sorun çok yaygındır. Sadece bu hata herhangi bir nedenle meydana bilmemiz gerekir. Eğer sunucuya bağlanamıyor olduğunu görmek, temelde, bu internet kontrol ve oyunun sitesinde haber okumak en iyisidir. Büyük olasılıkla, o zaman durum daha net hale gelir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.