Sanat ve EğlenceMüzik

Adam Gontier zafer üstleri ile kendini bıraktı

«Üç Gün Grace» efsanevi Kanadalı adamlar - - müzik alanında ödül hayal bile edilemez sayıda sahipleri son zamanlarda olsa gruptan ayrıldı kurucusu Adam Gontier, olmadan bu tür yüksekliklere ulaşmak mümkün olmaz, ama ruhu bu güne kadar kalır.

Kanadalı yetenek

Erken yaşlardan itibaren Kanada'nın Adam Gontier sınırsız bucaksız doğan müziğin güzelliği bilmek. Norwood, kendi vatanında kabul edildi annesi, oldukça iyi, hatta hep 12 yaşındaki erkek profesyonel orkestra üyeleriyle birlikte şarkı söylüyordu konser ve müzik partiler, yanında onu sürüklememeliydim, ünlü bir müzisyen söyleyebiliriz. Bu süre boyunca genel olarak efsanevi eseri "Beatles", Dzhefa Bakli ve kaya aşık.

o ve arkadaşları «Groundswell» grubunu kurduğu Adam Gontier, neredeyse okuldan göreve başladı. O günlerde, çok popüler değildi, bu yüzden hatta birkaç kez dağıldı. Bant neredeyse değişmez bütün bu süre içinde sadece adı değişti ilginçtir. Bugün, ekip Adam tarafından kurulan ve Breda Walston Neil Sanders, Joey Grant ve Phill Crowe oluşan gururla «Üç Gün Grace» diyoruz.

şan ilaç düştüğü doruk

rock grubu dünya çapında kabul ettirmiştir zaman 2006 yılından bu yana, Adam uyuşturucu sorununun ile başladı. Genel görüş, bu tür bağımlılık sebebi çünkü böyle bir hızlı kalkış-off, tam popülaritesinin bu grup zirve oldu (ve zaten 2007 yılında, «Üç Gün Grace» adlı Billboard dergisi yılın en iyi rock grubu) her müzisyenin rüyaydı. Her neyse, Adam Gontier ve onun yıllardır eşi Naomi Toronto Ruh Sağlığı Merkezi'nin işçilerin yardım için özellikle minnettar uyuşturucu bağımlılığına ve bugün ile mücadele etti. konser arasında bile onun serbest zaman memnuniyetle akıl hastası ve sıkıntılı gençler için akustik performansları vermek bağlı çalışanlar ve müşteriler rehabilitasyon klinikleri, Adam. müzisyenlerin yaratıcılık özel Adem'in isteği üzerine hastanelerde doğrudan yerleştirilen radyo stüdyoları, donanımlı olabilir keyfini çıkarın. Ona göre, böylece onların sorunları hakkında başkalarına anlatmak için, bağımlılığı çeken herkesi aramak istiyor.

istifa

Trajik Kanadalı takımın tüm taraftarlar, 2013 yılı başında, Adam Gontier "çocuğunun" bırakır. yoldaşlarına ek bir darbe olduğunu o sadece yeni tur önce "emekli" karar grubunun oldu. Çocuk vardı için take komut Matt Walst bunun için yalnız içinde «Üç Gün Grace», büyük olasılıkla, irade Bağış onların katılımı halinde o kadar ünlü
Grup «Benim En Koyu Günleri».

Böyle bir kararın nedenleri konusunda söylentiler geçerli olduğunu ya kaç! özel hayatında konser hala sıkı tur programını ve çekişme ekibi üyeleri arasında ve hatta solist sorunları vermek yasaktır müzisyen, sağlık kötü durumu hakkında söylentiler vardı. Ama Adam Gontier «Three Days Grace» ile ayrılık başlıca nedeni her şeyi en baştan başlamak arzusu denir. Ama merak etmeyin hayranlarının, o bir müzisyen olarak kariyerine bitmiş, ama grubunda yalnızca kendi katılımı değil. Belki yakında duymak ve onun yeni proje göreceksiniz!

dövmeler olmadan ne bir rocker?!

bedeni daha yeni resimler, yazıtlar ve işaretler ile kaplıdır yolunu izlerken yıldan yıla Müzisyen taraftarlar,. Görünüşe göre, Adam Gontier, şaşırtıcı olan dövmeler fotoğrafları, vücudun nispeten yenidir "süslemek" başladı, ama bu konuda hızı şaşırtıcı!

Yani, Adem'in vücudunda ilk dövme - sporun kolluk taklit eden siyah bir şerit. müzisyen göre, o sadece sipariş beyinleri kandırmak için değil, her sabah hep önce sağ elinde giydiği aynı siyah bandaj, koymak değil de bunu yaptı. bant sevdiği kompozisyonların bir felsefi metin yayınlanmıştır Sadece aşağıdaki «Never Too Late».

Bu artık Adem'in sol elini süslüyordu daha da büyük bir dövme izledi. Gelecekte, o fırça kadar bu soyut çizime devam etmek istiyor.

Adam Gontier hep ailesinin "ince yarısında" için özellikle doğrudur. «Gramma 1919" : o dirsek üstü yazarak, vücudunda büyükannesi hatırasını ayrılmaya karar verdi Belki de bu yüzden. Ama sol omuz Adam sevdiği eşinin bir portre ile süslenmiş ve bazı karanlık değil, flaunts yukarıda güzel bir yazıt görünüşe adını belirten.

bir başka büyük soyutlama - simetrik sağ taraftan Naomi portre garip alevler çevrili kırmızı kafatası, ve onun altında flaunts.

Adam haklı bilek, tek bile diyebilirsiniz, dekore edilmiş zarif kelebek ve aynı eli yazıt parmakları «GRACE» görünür olup - her harf bir birey parmak dövmesi.

uzun saçlı altında harfi veya rakamı "X" olsun Gontier artık görmeyecek, ama onun boynu uygulanır.

Adam dövmeler, bu nedenle ateşli fanlar, umut bu listeye göre sınırlı ve vücut değil onun yeni kreasyonları için beklemek olacak olası değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.