ÇirkinlikInşaat

Mezarların üzerinde Parmaklıklar. Açıklama ve versiyonları

Defin yeri mezarlıkta, bir kural olarak, çit ayırır. Bu yapı bitmiş bir görünüm mezarını verir. Korumalar eksik etrafında böyle gömü bulmak için nadirdir.

farklı malzemelerden yapılmış mezarı üzerinde Parmaklıklar. Taş veya metal bunların üretimi için kullanılır. Genellikle çit çok mezar taşı olan aynı malzemeden mezarlara koymak. Çitin tür - o zaman bir anıt ve almaya ilk etapta Taken.

tarihsel bilgiler

Parmaklıklar antik Slavlar mezarlarının üzerine monte edildi. Bu mezarlığın geri kalanından defin yeri ayıran bir yapıydı. Bu dekoratif bir unsur değil, aynı zamanda izinsiz girişlere karşı koruma sadece oldu.

defin yeri sınırındaki çitler takma ve şimdi bir gelenektir. Eski çağlardan beri gelen kilisenin kontrolü altında olmuştu cenaze ayini, bu eleman. Bu ölünün gömülme bir çit ile mezara üretilecek, o yaşam barış rahatsız mümkün olmayacaktır inanılıyordu.

Şu anda, mezarın başında çerçevelenmiş çit, bir ritüel önemi daha pratik olarak görüldü. inşaat tüm mezarlığın gömülmesini ayıran, aynı zamanda çiçek yatak ayaklar altına onu korur. Bu nedenle, toplam bileşimin ve düzgün, son ürünün görünüm.

mezarına Parmaklıklar çeşitli elemanlardan oluşur. Bu bölümler, kapılar ve barlar bulunmaktadır.

Mezarların için metal çitler

eskrim bu tür üretim artık akışına alınır. onların fiyatına en uygun olmasının nedeni budur. bir çit takma bile küçük bir servet olan bir kişi göze. altı milimetre arasında çapa sahip bir çubuk bu yapıları üretmek. Genellikle kullanılan metal köşe yirmi beş milimetre genişliği. Bu çitler ışığı elemanları kalanı arasında göze çarpıyor. bir metal çit başka türlü var. Bu malzeme olarak kullanım için sağlar şekilli borunun yirmi beş milimetre yirmi beş boyutu. Böyle çitler daha iyice bak. bunların süs için, kare veya dikdörtgen elemanlar.

Ana metal çitler avantajları, ama onların fiyatı, şunlardır:
- gücü;
- güvenilirlik;
- güzellik;
- Esneklik;
- dayanıklılık.

Diğer şeylerin yanı sıra, boyutuna bir metal çit herhangi mezarı olabilir. Sipariş yapısı damping alan üzerine dayandırılabilir. elemanların yüksekliği aynı zamanda ya seçilebilir.

granitten yapılmış Parmaklıklar

ritüel yapıların Bu tip daima başarıyla defin yerine üzerinde duruyor. Bu durumda, mezar bitmiş bir görünüm verilmiştir. Taş bahçe duvarı, ayrıca granit taban denir. birinden anıt malzemesine benzer bir malzeme onları çalıştırın. Ne zaman toplam renk bileşimine karşılık gelen emri almak gerekir.

dövme çit

çerçeveleme layık mı mezarlık defin yeri tanımlar. mezarlara ferforje çit estetik bir amaca taşırlar. Bunlar defin yeri süslüyor. Kompleksin tüm unsurların kombinasyonu tamamlandıktan önemlidir.

Dövülmüş çit mezar karmaşık elemanları edilmiş. Bu çeşitli konuları sunabilir. Bu durumda, bu eleman meşe palamudu ile asma üzüm veya çilek dalı olan bir çit olarak hizmet edebilir meşe yaprakları. Bu unsurlar büyük ölçüde ürünün maliyetini artırabilir, ama güzelliği göz lütfen emin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.