Kendini yetiştirmePsikoloji

Henüz işin yoksa nasıl, favori kendini sevmeyi

Aşk - hayat böyle. Ve tam anlamıyla ve mecazi. Kaç kelime birçok şiir ve roman yazılı bu nasıl duygu, hakkında söyledi! Hepimiz sevgi ve sevilen olacak ve istediğiniz Değilse çeker. Ama nadiren bir insan gerçekten kendini sever ya bunu hayal neyi duymak. Ama neden? Sonuçta, (ne olursa olsun dış şartlar) mutlu sadece bu olabilir. O yüzden, kendinizi, favori sevmeyi sonra gereksiz yere başkalarına hissini vermek öğrenelim.

Sizin öz algısı - Eğer kendinizi görmek yolu ve çevrenizdeki insanlar

Nasıl Güne başlamak için? Aynaya baktığında ne hissediyorsun? Birisi garip gelebilir, ama gerçekten çok önemlidir. Eğer doğal ve sabah güzel nasıl düşünmek, onun yansımasını keyfini, günün nasıl takdire değer. Veya, tam tersine, daha doğrusu makyaj, uykulu yüz, siyah gözleri gören üzgün, ama kendisi bakarak, haz ve neşe hissetmedim. İkinci açıklama ise sizinle düşülen varsa, düşünme durdurmak ve aşkı kendini sevmeyi öğrenmek için başlamalıdır.

Bu içsel anlamda yanıtınız bu şeyler nasıl, duygudurum gün boyunca size eşlik neyi çevreleyen ve gerçek sevinç sonuçlarının olmadığını nasıl algıladıkları büyük ölçüde bağlıdır. diğer insanları çeken neden kendisini seven erkek, mutlu bir izlenimi verir, gerçekten, en ufak şeyleri bile her şeyin tadını bilir. O bir insan olmak istiyorum?

, Haysiyet gözlemleyin eksiklikleri sadık

hayır, sadece böyle bir dünyada başka bir ve - ilk şey, fark. Herhangi özelliği eşsiz ve diğerlerinden farklı ve bu nedenle, özel yapar. Eğer diğer kişiyi seviyorum, o zaman mutlaka bunu sadece o başka olurdu onsuz bir görüntünün sonunda, olarak algılanan birçok avantaj ve dezavantajları görebilirsiniz. Neden hep kusurlu hissediyorum tüm ortadan kaldırmaya çalışıyor altındadır? Neden bir sürü var olduğu gerçeğini fark yoktur (ve aslında), nazik, iyi güzel? Eğer kendilerini diğerlerinden yavaş yavaş bu ikna ve diğerlerinden daha kötü olarak kabul etmeye devam edin. Bu sizin planlarına dahil değildir? Ardından, tutum değiştirin. Bazı egzersizler ve ipuçları kendini sevmeyi öğrenmek yardımcı olacaktır - ve favori nepovtroimuyu.

dilek hakkı! Kendi!

bu bir kural size zevk ne getireceğini kendini memnun etmek her gün yapın. Örneğin, uzun hayal vardı bir pasta, satın. Ve böylece, şekildeki yerine tam otobüste shoving yürüyüş yürüyerek gün yansıtılmaz. Ve yarın çalışmalarını uyanmak. bir kez itibaren kimse işten, ama sen yoksun tatlı sabah uyku keyfine varacaksınız. Bir hafta sonu gitmek alışveriş, bunu istiyorum, çünkü en güzel elbiseyi satın ama nereye koymak bilmiyordum. dansa gidin yemeğe bir restoran veya akşam şehirde bir yürüyüş: Bu layık eğlence ile gelip sebep. Oraya kim size eşlik, bir tek bakmak zorunda!

Yani, her gün, yavaş yavaş kendini memnun, onların arzularına uyma kendilerini düşünen öğrenecektir. Ve aşka kadar yoktur. Bu durumda, kesinlikle karşılıklı olduğunu! Yüksek sesle söyle: "I love you istiyorum!". Bazıları için bu kolay, ancak gerekli değildir. Ve şimdi şu anda hareket etmeye başlar.

En iyi ne kadar kendinize hatırlatın

Bir başka ipucu: size zor size yardımcı olacak övgü ve diğer lezzetleri anlatmak için onların olumlu özelliklerini, iyi işler, kayıt bir günlük gibi küçük bir defter, bir şeyler tutun kendini sevmeyi öğrenerek (ama aynı zamanda basit olarak) sevgili. başarısızlık, hayal kırıklığı bir tür olup olmadığını, o zaman her durumda değil, sitem kendin yap! Hayatta orada farklıdır ve hatta en harika insanlar başına kötü günümüz var. Önemli olan onlar bir ömür süren kalmamasıdır. Sonuçta, doğru, buna izin vermez? İlk etapta, kendini sev dünyayı seviyorum başkalarının sevgi ve herkes mutlu olacak şeyler, ve sen!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.