SağlıkKanser

Hemlock kanseri: Uygulama ve yorumlar

Baldıran uzun biz atalarımızdan miras kalan sağlık iksiri olarak kabul edilmiştir. Bu değerli tıbbi bir bitkidir, ve aktive ve çeşitli olumsuz faktörlere ve hastalıklara karşı direnç geliştiren bir güçlü bir immün uyarıcı, bir. Hemlock kanser analjezik, antikonvülsan, anti-enflamatuar ve sakinleştirici etkisi vardır. Halk hekimliğinde, bu bitki çok çeşitli lokalizasyon bölgenin kanser tedavisi için kullanılır. Değil ölümcül baldıran zehirli bitki olduğunu, ardı edilecek, bu nedenle çok dikkatli ele alınmalıdır.

Daha önce, geleneksel tıpta yaygın olarak kullanılan ilaçlar baldıran temelinde yapılır. Bu gibi formülasyonlar, çeşitli hastalıkların tedavi, ancak doğrulanmamış terapötik etki ve tekrarlanan zehirlenme kasaya bağlı bir ilaç olarak bu bitki kullanılarak durdurulmuştur. Sadece 2000 eşiğinde biz zehir sarkom ve diğer tümörlerin tedavisinin birkaç yöntem patentli edilmiştir.

baldıran Botanik açıklaması

Diğer isimler baldıran şunlardır: Omega, kulüpler, Degtyarka, bulmaca, baldıran, zehir şemsiye ve vonyuchnik. Bu bitki ait Umbelliferae etti, iki metre yükseklik ulaşır glaucousness ve lekeli kırmızımsı kahverengi bir renk ile kaynaklanmaktadır dallı bir boru şekilli kısım vardır. yapraklar, çıplak, büyük ve pinnate üç kere bulunmaktadır. meyveler rezene tohumu, yumurta şeklinde ve yeşil benzerler.

bitki, şemsiye kümelenmiş beyaz çiçek bir çok ile karakterize edilir. karakteristik özellikleri parçaları elinde öğütülerek baldıranı ve koku (benzeyen murin) içerir. benekli baldıran Çiçekli Haziran-Ağustos döneminde düşer. tıbbi amaçlar için Haziran ve Temmuz arası toplanan ot kullanılması önerilir.

kimyasal bileşim,

Kanserin Hemlock tedavisi üye ajanlara çok etkili sayesinde:

 • Yapraklar,% 0.1 alkonoidov içeren - coniine, metilkoniin, kongidrin, konitsein, psevdokongidrin; % 0.08 uçucu yağlar, netrozeledinovuyu ve kafeik asit. karoten, askorbik asit ve provitamin A bir miktar bulunmaktadır
 • Çiçek, kvertitsin kaemferol içerirler.
 • Meyve alkonoidov 2,% 1,% coniine, kongidrin, metilkoniin, hem de diğer önemli bileşikleri içerir.
 • bitkinin özsuyu tanenler bir miktar bulduk.

nedeniyle, yukarıda listelenen maddelerin Bileşiminde içeriğine, bu bitkinin doğru tentür pişmiş, güçlü bir immunobiostimuliruyuschim etkiye sahiptir. Son yıllarda, pek çok uzman ev vücutta kanser süreçlerinin gelişmesine engel olarak her yıl yapılan ilaç almaya çağırıyorum.

Resmi ilaç beklenmedik sonuçlara sahip katran kimyasal bileşimi ile bağışıklık tepkisine neden olabilir, çünkü, tıbbi amaçlar için zehirli bir bitki kullanarak, aşırıya için tavsiye eder. Ayrıca, uzun süreli maruz kalma katran ile sitotoksik antikanser ilaçları ve antibiyotikler uyarmak için bazı habis hücrelere stabilite ve duyarsızlık neden olabilir.

tentürler baldıranı kullanıldığında, insanlarda meydana gelen kimyasal işlemleri göz önüne alındığında, coniine etkinliği izole edilebilir. Bu malzeme, ana bileşeni insan vücudu yabancı bir antijen olmasıdır. kana delici, coniine immünoglobülinlerin bileşim içinde mevcut spesifik antikorlar, oluşturulmuş ise, içinde bazı bağışıklık reaksiyonları (proteinler) teşvik eder. Aynı anda kanser hücrelerini inhibe çalışırken Bu antikorlar antijeni yok. En etkili şekilde onlar lösemiler ve metastaz oluşmuş kullanılabilirlik hücreleri üzerinde etkisi. Doktorlar kanser varlığı tentür baldıran metastatik aşamalarında tedavi yapması için tavsiye edilir nedeni budur.

Hemlock - zehirli bitki!

Geleneksel tıp kanserinde baldıran kullanılmasını önermektedir olmasına rağmen, bitkinin tüm parçaları çok zehirlidir. Nedeniyle alkonoidov içeriklerine gerçeğine. büyük toksisite kurarepodobnymi ve nikotinopodobnym etkiye sahiptir coniine farklıdır. O güçlü bir zehir sinir ajanları eylemdir.

Orta ve düşük doz coniine, yüksek tansiyon katkı kalp hızı ve kalp ritmi bu güçlendirilmesi. alkonoida Aşırı dozda ilk ajitasyon gözlenen çünkü dikkatli olmalıdır baldıran yiyin ve sonra - nefes durdurun. çöpleme, Marin root, cinquefoil, Columbine: Hemlock kanser aşağıdaki antineoplastik bitkilerle birleştirmek için tavsiye edilir.

Semptomatoloji baldıran zehirlenmesi

Hemlock zehirlenmesi genellikle tedavi sırasında ve yanlışlıkla bu bitkiyi yiyerek oluşmaz. yaşamın ilk yılında Kökler ve çim baldıran ikinci üzerine, maydanoz ve havuç benzer - rezene, parsnip, melekotu, Morkovnikov üzerinde. Ciddi durumlarda, zehirlenme artan felç belirtileri gözlenir:

 • Tüm vücudun soğutma ve ekstremitelerde alanında "diken" duygusu ile ilgili şikayetler.
 • Solukluk ve nefes almada zorluk fonksiyonları.
 • Ağırlık ekstremiteler, baş dönmesi ve titreme.
 • Düzgünsüzlük ve dilate öğrenciler.
 • , Ağız, mide bulantısı yanma hissi, kusma ve aşırı tükürük salgılaması.

Hafif zehirlenme aşamaları, ilk gastrointestinal sistemin bozuklukları gözlenir. zehirlenme şiddetli formlarında solunum fonksiyonlarının ve ölüm felce neden, artan felç gelişir.

acil durum

Genellikle, kanser tedavisi, örneğin katran gibi bitkiler vasıtasıyla yeterince doğru gerçekleştirilir. bu uygulama, kanser infüzyonları önerilen doz uygun olarak yürütülmelidir. aşırı doz kaçış başarılı ve herhangi karakteristik semptomlar olmadıysa, aşağıdaki önlemlerin alınması tavsiye edilir:

 • 30 içe kömür tabletleri alın.
 • % 3 hidroklorik asit solüsyonu iç.
 • Al tuz laksatif (magnezyum sülfat - 30 g, 100 ml su).
 • Kalp araçları (kafur, kafein) atın.
 • Temiz hava sağlayın.
 • Sıcak bir wrap yapın.
 • Gerekirse suni solunum yapınız.

vücuttan zehirin sonuç ima zehirlenmesi, eski mücadele etmek için etkili bir yöntem yoktur. düşük dereceli sıcak su ve daha önce çözelti için kereste olarak adlandırılan zeytinyağı, kullanın. Ayrıca yanlış ve keten veya kenevir yağı. Alınan madde kusarsa kadar bir boru veya hunisi vasıtasıyla mide içinde insana zehir aşılamak gerekir. onu canlandırmak ve toksinlerin vücut temizlemek için yardımcı olduğu kişi, bilinçsiz ise, bu yöntem, bu durumda iyidir. o rahatlama alıncaya kadar birkaç yıkamadan sonra mide, zehir ballı içecek ılık su verilmelidir.

Kanser Tedavisi zehirli bitki

Hemlock kanser hatta doktorlar kullanılması önerilir, ancak yalnızca durumda konvansiyonel tıp olumlu sonuçlar vermez zaman. bu malzeme bitkilerin bir kısmı vücut hücreleri yaşamaya hafif bir etkiye sahip ve zamanın küçük dönemi Hemlock bileşenlerine girmeden uyum sonra onlar. kanserli bir tümörü oluşturan atipik hücre, olarak, zararlı bir etkiye Hemlock'dan. Zehirli bir bitki temelinde hazırlanmış geleneksel tarifler, hatta kritik durumlarda temel kabul nedeni budur.

boşuna şifa ot kullanarak boyu kanserleri tedavi etmiş değil. mide kanseri, göğüs, karaciğer, bağırsak ve akciğer bir tedavi terapisi kullanılarak, infüzyon ve decoctions için çeşitli tarifleri uygulanır. yan reaksiyonların önlenmesi için ve aşırı dozda önlemek için baldıran kanser spesifik vücudu içmek için nasıl bilmek gerekir tedavinin olumlu sonuç elde etmek için.

mide kanseri tedavisi ve göğüs

Hemlock mide kanseri, birçok mantarı sinek ile birleştirmek, ancak uzmanlar onkolojik hastalık üzerinde etkisi bu yöntem geçersiz olduğunu söylüyorlar. Bunun yerine votka kullanılabilir alkol bu bitkinin, basit bir tentür kullanımı yeterlidir.

tentür hazırlamak için, baldıran toz formda taze çiçek kullanmak üst uygun gemiye bunları dolduruyor tavsiye edilir. üst taraf olarak votka dolu fazla konteyner, hava geçirmez bir şekilde kapatılır ve bir serin ve karanlık bir yerde, 18 gün için yerleştirilir.

Hatta mide bölgesinde gelişmiş bir evre kanser süreci düzgün hazırlanmış iyileşmesine yardım edecek baldıran tentür. Kanser elde edilen ilaç uygulama belirtilen dozajlar ile uygun olarak kesinlikle gerçekleştirilmelidir:

 1. Hemen uykudan sonra, ilk gün İçecek, 100 ml su, tentürler, 1 damla seyreltilir oruç.
 2. İkinci gün dozu katran sabahı 100 mL su başına 2 damla eklenerek iki katına.
 3. Günlük doz 1 damla yükselmiştir ve aynı zamanda sıkı tentür almak gerekir.
 4. 100 ml su başına 40 damla kadar getiren işlem kademeli 1 damla infüzyonlar dozun azaltılması, tekrar edilmelidir.
 5. tedavinin olumlu sonuçlar elde etmek için 1-2 ay en az 2-3 kez önerilen aralık azaltmak için birikimi tam seyrini tekrarlanması gerekir.

Böyle bir şemaya göre meme kanserinde baldıran kullanılabilir. 20 damla dozajı artırmak önerilen ve daha sonra 1 damla indirilir. Tedavi süresi iki aylık ara ile en az 3 kez gerçekleştirilir.

karaciğer ve akciğer kanserinin tedavisi

Çeşitli aşamalarda etkili baldıran karaciğer kanseri. Bu bitki anormal hücrelerin büyümesini yavaşlatır, ama aynı zamanda sağlıklı hücrelere güçlendirerek pozitif bir etkiye sahiptir sadece. olumlu bir sonuç elde etmek için kanserinde baldıran almaya çünkü hastanın durumunu göz önünde bulundurmak önemlidir daima güvenli değildir. durumda aşırı dozda önlemek için bitkinin dozunu gözlemlemek çok önemlidir.

tentür baldıran uygulamak için Yöntemler:

 • Hasta zayıfsa, sulu likör kullanılan - kuru öğütme bir ilaç yeterli 0.6 g hazırlanması için zehir kaynar su 350 ml. Çim akşam olmalıdır demlemek, 2 kez bölünür, sabah içerim. Tüketin tentür yatmadan önce yedikten sonra sabah aç karnına ve 1.5-2 saat içinde önerilir.
 • Hastanın durumu tatmin edici ve diğer ilgili hastalıklar alkol tentür tedavisi için uygun, olmaması durumunda - bir ilaç kabın hazırlanması kıyılmış (tercihen taze) çiçek katran ile üst kadar doldurulur ve votka dökmek gerektiği için. İçecek bir kayar yöntemi aşağıda, 150 ml su ile tekrar başına 40 damla olacak şekilde ayarlanmıştır. kötüleşir, 3-5 damla dozajının azaltılması önerilir, ve ardından tekrar düzenli olarak artırmak edilir.

Aynı düzeni de birlikte baldıran kullanılabilir akciğer kanseri. Onların durumunun göz önünde ve kendinize zarar vermemek için, ortaya aşırı doz semptomları izlemek için önemlidir.

bağırsak tedavi zehir

bağırsak tedavisi için zehir genç sürgün kullanımı ve onun ezilmiş hammadde kapasitesi ve defne 40 ° sıvının bir üçüncü doldurulması, alkol veya votka ısrar toplandı olmalıdır. Serin ve karanlık bir yerde 18 günden az olmamalıdır ısrar edin. Genç sürgünler böyle baldıran olarak zehirli bitkiler vardır, kanserin tedavisi engin ve tahriş edici mide-barsak sistemi bir alanı yok. Bu araç büyük ölçüde hastanın durumunu kolaylaştırmak için yardımcı hemen anında bir anestetik etkisi vardır.

Bağırsak kanseri olan Hemlock tedavi sırasında kalan tüm günler, optimal düzeni almak 15 damla dozajı arttırarak ve buna sadık kalmak için tavsiye edilir. Tedavi periyodik bir doktor tarafından izlenen Kanser Eğitimi boyutunu azaltmak için devam edilebilir. Optimum maruz düzeni sağlıklı hücrelerin koruma fonksiyonu inhibe değildir ve böylece, nazik bir yer alır.

Genel öneriler

Atalarımız bizim gün baldıran gibi bu tür bitkilerin kullanılması kanseri tedavi etmek için etkili yollar getirdi. Bu tesiste kanseri için infüzyon kullanılması advers reaksiyonlar ve aşırı dozda önlemek için bir uzman ile kararlaştırılmalıdır.

beslenme aşağıdaki yönergelere bağlı kalmalıdırlar benzer yöntem kullanılarak kanser tedavisi:

 • Bir parçası olarak gıda olarak kullanılması ve bunun tam bir protein (yağsız et, balık, sebze yağları, tahıllar, pişmiş ürünler ve süt ürünleri) bulunmaktadır.
 • pektin (taze meyve ve sebze) içeren vücut ürünleri Doygunluk.
 • Günlük diyet itibaren tamamen yanmış gıdalar, yağlı gıdalar ve et yanı sıra alkol ortadan kaldırmak için tavsiye edilir.

İnsan doğal bir şekilde bunları çıktı olarak, emme zehirleri ve atipik hücre yıkıntıları - Tam protein antikoru sentezi ve pektinler uyarır.

Günümüzde birçok hasta başarıyla tedavi veya baldıran kanseri kullanarak, vücuttaki anormal hücrelerin büyümesini durdurmak edilir. Yorumlar iyileşmiş insanlar onların ömrü uzar, onkolojik hastalığı yenmek veya ilerlemesini durdurmak için başardık hangi geleneksel tıbbın etkinliği, işaret ediyorlar.

Uzmanlar kanser baldıran dikkatli kullanılmak üzere önerilir. Hastaların Yorumlar bitkilerin toksik maddelerin aşırı dozda ile hastaneye başvurdu - Bu kanıt. geleneksel tıp yoluyla tedavi başlamadan önce, doğru dozda hesaplar ve ayrı ayrı her durumda örneğin baldıran gibi bitkilerden, kanser kullanımının etkinliğini değerlendirmek için doktorunuza başvurunuz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.