SağlıkMüstahzarlar

Hazırlık "Signitsef" (göz damlası) kullanım talimatları, kompozisyon ve değerlendirme açıklaması

Ne doz olarak ilaç "Signitsef" (göz damlaları) reçete? İlacın sevk kullanımı fiyata Talimatlar ve endikasyonları bu makalede sunulacaktır. Ayrıca orada o herhangi analogları, yan etkileri ve kontrendikasyonları olsaydı hastalar, bu araçla ilgili söylediklerine hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Kompozisyon, açıklama ve paketleme

Hazırlama "Signitsef" (göz damlası), karton paket içinde gömülü olduğu kullanım talimatları, örneğin levofloksasin hemihidrat gibi bir aktif madde içerir. kullanıldığı gibi ilave bileşenler, sodyum klorür, hidroklorik asit, benzalkonyum klorür, hipromeloz, sodyum hidroksit ve su.

açık san renkli bir saydam sıvı şeklinde kabul ilacın satışında plastik flakonah- gelir.

ilacın farmakodinamikleri

Nasıl "Signitsef" (göz damlaları) ilaç? Uygulama talimatları ilacın bir mikrop öldürücü ve bir antibakteriyel madde bahsedilen temin edeceği.

Bu aktif madde, topoizomeraz IV ve DNA girazı inhibe eder ve DNA sentezini inhibe eder ve çapraz bağlama süreksizlikleri DNA'run inhibe eder. Ayrıca, söz konusu ilaç morfolojik sitoplazma değişiklikleri, zarları ve bakterilerin hücre duvarlarını ikna etmek mümkün olduğunu söylemeliyiz.

Göz olumsuz damlaları hem gram pozitif ve gram-negatif aerobik etkiler. Buna ek olarak, Chlamydia trachomatis karşı aktiftirler.

ilacın sonra gözyaşı filminin bir aktif bileşen birikir. gözyaşı sıvısı içinde ilacın konsantrasyonu oldukça hızlı bir şekilde yüksek seviyede ulaşır ve altı saat sürer.

tanıklık

Hangi hastalıklar ilaç "Signitsef" (damla) kullanmalıdır? Kullanım talimatları, göz doktoru yorum söz konusu ilaç sıklıkla kullanılır belirtmektedirler:

 • levofloksasin duyarlı bakterilerin tetiklendiği göz enfeksiyonları ve adnekslerin, anterior segment tedavisi;
 • göz ameliyatı sonrası önleyici tedbirler için ihtiyaç;
 • levofloksasin duyarlı bakterilerin tahrik edilen göz, enfeksiyon hastalıklarının lokal tedavisi.

Göz damlası kontrendikasyonlar

Hangi kontrendikasyonlar "Signitsef" (göz damlası) ilacı kullanmadan önce bilmeniz gereken? Uygulamaya Talimatlar ilaç atama yasaktır belirtiyor:

 • tendon lezyonlar;
 • ilacın elemanlarına karşı artan bir duyarlılık;
 • Daha önce tedavi kuinolonları düzenlenen;
 • emzirme;
 • epilepsi;
 • gebelik.

Ayrıca, infüzyon için göz damlaları kullanmayın. bakım sayesinde çocuklukta öngörülen gelir.

İlaç "Signitsef" (göz damlası): Talimatlar

ilaç olarak kabul Fiyatlar ve analoglar sonunda sunulacak.

Kılavuz ilaç hastalığın semptomlarının başlamasından sonraki ilk iki gün için başvuruda başlaması gerektiğini bildirir. 1-2 120 dakikalık aralıklarla damla ilaç bir miktarda etkilenen göz enfeksiyonu damlatılır.

ilacın verilmesinden maksimum frekans günde 8 kat daha fazladır. 2 gün tedavi başladıktan sonra ilaç aynı dozda kullanılacak başlarlar ama günde 4 kez.

Tedavinin süresi özellikleri ve hastalığın şiddetine göre değişir. Tedavi genellikle 5 gün sürer.

Kullanmadan önce, saptırmak gerekir hasta geri başını düşer ve daha sonra üst kapağı çekin. Bu gözlerini kapatmaya sonra birkaç dakika tıp damla ve olmalıdır.

İlaç gözyaşı kanalına kötüydü için, optik gövdenin iç kenarı bir parmak basın için gereklidir ve 1-2 dakika boyunca bu halde tutulur. Yanıp yasaktır.

artıkları göz damlaları ile ilgili olarak, onlar temiz bir bez ile temizlenebilir ancak göze temas etmeden edilir.

Olumsuz tepkiler

İncelenen ilaçla tedavi sırasında yan etkiler çok nadirdir. Tipik olarak, bu tür reaksiyonlar, zayıf ya da orta şiddette göre ve bağımsız bir şekilde, test edilen bir süre sonra karakterize edilir.

"Signitsef" ilaç nedenlerin istenmeyen etkileri Nedir o halde? Kullanım için talimatlar (damla Yukarıdaki açıklama sunulmuştur) madde, aşağıdaki göz bozuklukları uyarabilir gösterir:

 • Yanan gözler, paspas yaşı, görme keskinliği bozulması;
 • göz kapaklarında göz ağrısı, konjunktival papiller reaksiyon;
 • konjonktiva folikülleri, kaşıntı, eritem, göz kapağı, konjonktiva enfeksiyonu;
 • kemozisi, fotofobi, kuru gözler.

Bazen hastalarda bağışıklık sistemi tarafından anafilaktik ve alerjik reaksiyonlar gözlenmiştir.

Merkezi sinir sistemi ile ilgili olarak, onun parçası baş dönmesi, uyku hali, baş ağrısı, parestezi, konfüzyon, korku, zayıflık, hareket bozuklukları, anksiyete, uykusuzluk, depresyon, halüsinasyon ve çırpınma oluşabilir üzerinde.

Ayrıca rinit, toraks ve mediastinal bozukluklar yaşayabilir.

aşırı doz vakası

rastgele göz alıcı gövdesi üzerinde toksik bir etkiye içine düştüğünde hariçtir. Bu üründeki levofloksasin miktarı çok küçük olmasından kaynaklanmaktadır.

Yerel bir aşırı doz olsaydı, hasta yan etkiler kötüleştirebilir. Bu durumda, ilacın kullanımına son verilmelidir, ve gözler ılık su ile iyice durulayın.

ilaç etkileşimleri

Hazırlama "Signitsef" alüminyum magnezyum içeren antasit ve ilaçlar, sukralfat ve demir tuzları, hem de bağırsak hareketliliğini önleyici aracının verimini azaltır. Bu ilaçların uygulanması arasındaki süre, iki saat olmalıdır.

Sayıldı damla yarı ömrü "Siklosporin" arttırır.

Boşaltım levofloksasin önemli ilaçların kullanımı boru şekilli sekresyonunu inhibe ederken, aşağıya doğru düşer ve "Simetidin".

belirli tavsiyeler

Formülasyon koruyucu benzalkonyum klorür varlığına bağlı olarak, yumuşak kontakt lens sırasında göz damlaları "Signitsef" kullanılması tavsiye edilmez.

şişeyi kir girmesini önlemek için, mukoza, göz damlalığı ile temas izin verilmemelidir.

Fiyat, benzer ilaçlar

Raporlama maddesinin ortalama değeri, yaklaşık 220 ruble.

"Oftakviks", "Glewe", "Lebel", "Levobaks", "Levogrin", "Levolet", "Levotor", "Levofast", "Loksof", "Novoks": Benzer ilaçlar için olduğu gibi, o zaman aşağıdakileri içerir "Çözüm", "Floksium".

Göz damlası Yorumlar

Göz "Signitsef" (kılavuz fiyatı, bu makalede açıklanan yorumu) çok popüler bir ilaçtır düşer. Bunlardan Yorumlar çoğunlukla olumlu.

Hastalar yüksek performanslı çözümü hakkında konuşun. O hızla gözün enfeksiyon hastalıkları tedavi ve aynı zamanda önlenmesi için mükemmeldir.

negatif geri besleme arasında hastalara ilaç tedavisi yüksek maliyeti ve emzirme ve çocuk doğurma esnasında kullanım imkansızlığı şikayet ettiği bileşiklerdir not edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.