SağlıkMüstahzarlar

Stodal. talimat

Öksürük üst solunum yollarında olan uyarılara karşı gövdenin bir refleks reaksiyonudur. O sinirlilik hırçınlık için bir neden olur, tam uyku önler. Çağrılmışlığın en sık nedenidir, hastalığın soğuk niteliktedir.

Stodal kılavuzu güzel karamel rayihasına sahip olan bir şurup olarak tarif etmektedir. Her yaştan hastalarda öksürük, kuru ve ıslak iki tip tedavisi için kullanılır.

Stodal manuel ölçülen kapağı kullanılarak, günde üç ila beş kez alınmasını tavsiye eder. önerilen miktar - onbeş mililitre. Beş mililitre üç ila beş kez bir gün - Genç hastalar için doz farklıdır. hekim anlaşarak terapötik öğrenim süresi.

Anamnezde diyabetli hastalar dikkate ilacın her çorba kaşığı ve en az 0.31 çayda 0.94 "ekmek birimleri" içerdiği gerçeğini almak gereklidir.

0.069 gram - Aynı zamanda, bir çorba kaşığı içerisinde preparasyon 0.206 etanol gram ve çay içerir.

Tıp "Stodal" şu bileşenlerden oluşur:

1. Aktif maddeler - kokkus kakto Drosera, Pulsatilla, Rumex, miokarde, Brion, Spong tost IPEC stikta pulmonariya.

2. Yardımcı - sükroz şurubu, şurup, tolu on dokuz gram, polihalo şurup aynı miktarda, etanol 0.340 gr, karamel, 0.125 g ve 0.085 gram yüz grama benzoik asit.

Stodal, talimat şeffaf şurubu, farklı hoş aroma ve kahverengimsi renge sarı ışık bildirir.

Bu homeopatik ilaçların farmakoterapötik grubuna karşılık gelir.

Stodal (şurup), bu kılavuz içerir bilgiler, farklı nedenlerden öksürük semptomatik tedavisinde endikedir.

Bileşiminde bulunan bileşenlere bireysel aşırı duyarlılık için ilaç almayın.

Kılıflar, Stodalya kullanımı ile yan etkilerin ortaya çıkması olup, şu anda kaydedildi. Ne zaman hastanın tezahürü derhal doktorunuza başvurmalısınız.

Bilgiler doz farmasötik madde ortaya olmamıştır belirtti.

Diğer ilaçlar ile ilaç etkileşimleri hakkında bilgi mevcut değildir.

İlaç "Stodal" çocuk ve emzirme bekletilen numunelerde atanan çok dikkatli manuel raporlar. Bu tesiste cenin gelişimi üzerinde olumsuz bir etkisi olabilir etanol içerdiğinden Bu durumlarda, ilacın kullanımı sadece uzman gözetiminde gerçekleştirilir.

Tedavinin birkaç gün sonra yeterli terapötik etkinin yokluğunda bir farmasötik ajan bir uzmana danışmak gerekli düşündü.

Ilaç, araç kontrolünün kalitesi üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve makineleri çalıştırmak belirtilmektedir.

Vidalı kapak (beyaz) kahverengi bir cam (European Pharmacopoeia tip 3) şişeler imal ilaç plastikten yapılmış. Mühürlü kontrol halkası, ilk açıklık sağlar. Kit ayrıca (o kapağında koymak) capful gelir. Standart tank hacmi - 200 mi. Her flakon kullanım için ayrıntılı talimatlar eklenmiş. İlaç karton paketlerde satılmaktadır.

İlaç on beş yirmi santigrat olup sıcaklıkların ışıktan korunan bir yerde saklanmalıdır.

İlacın raf ömrü - üretim tarihinden itibaren beş yıl. Bu orijinal ambalajında belirtilmektedir. İlaç bu süreden sonra kullanılmamalıdır.

Eczane Stodal ticari olarak mevcuttur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.