IlişkilerEvlilik

Hayali Evlilik: Onun değerinde Lee sonuçlandırılması?

Sahte evlilik bugün pek çok sorun çözme yöntemidir. Karakteristik olarak, bir evlilik için en yaygın eşanlamlı "ticari veya iş evlilik" kavramını savunmaktadır. Aslında, bu kavram ittifaklar bu tür girmek için temel anlam ve amacını ifade eder.

Amaç ve faydaları: neden kolaylık evlilik yapmak?

Yasal pozisyondan bir evlilik kaydı bir ailenin yanında amaçlarla her türlü takip iki kişinin birleşmedir. çoğu durumda istatistiki verilerin özel hedefleri dini ve etnik zulümden kaçınmak veya cinsel yönelimi gizlemek için vatandaşlık elde arzu, devletten faydaları vardır. En popüler güdü ve hala kalıcı ve iş orada yaşayan edebilmek için, belirli bir ülkenin vatandaşlığını elde etmek için bir arzudur.

'Hizmetler' maliyet

Rusya'da sosyal devlet araştırmaya göre, evliliklerin beşte hangi krizde insanlar iyi para kazanmak, aslında hayalidir. Evliliğin maliyeti oldukça yüksektir. Gelinler ve Moskova kayıt gibi değerli özelliklere sahip damatların 3-10000 dolar tutarında "elini ve kalbini" değerlendirir. Bu oranlar internette bulunabilir. Bir arkadaşı vasıtasıyla "eş" aramak için bir seçenek yoktur, o zaman kayıt defterinde bir zam biraz daha ucuz mal olacak olması muhtemeldir.

Tehlikeleri evlilikler

iş evlilik sunduğu tüm fırsatlardan ile, herhangi bir zamanda "yüzmek" olabilir tehlikeli sonuçlar ve seri doludur. kayıt ofiste Pazarlık, biz bir ölçüde hayali bir eş bağımlı hale gelmiştir. Sonuçta, o devam olabilir ve çift amaçlı ve resim sonra mülkiyet veya herhangi bir mali faydaların bölümünü talep polise gitmek oldukça yapabiliyor. mahfaza sütten Bilgiler izole durumlarda bilinmemektedir.

o evlilik iş düzenlemek için kolay mı?

Son yıllarda evliliklerin sayısı önemli ölçüde o kadar arttı ki, çünkü sonuç, kendisini dayatmaktadır. evlilik (veya iş) için bir ortak bulmak Olasılıkla yeterince kolaydır.

Tabii ki, açıkça gazetelerde kimse o benzer hizmetler sunmaktadır yazar. Evlilik ajansları ve söz konusu yardım sağlanması resmen ret yasadışı faaliyetler olduğunu savunarak reddetti.

İnternet - Ama kesinlikle arayışında yardımcı olur kimse emin ve güvenilir yolu vardır.

kayıt kuruluşu birliği sorunu olamaz reddetme. Hatta açıkçası biz çifti açıkça ticari kriterlere kurulduğunu bakın durumlarda: çok büyük bir yaş farkı (Kadın adamdan daha yaşlı, özellikle), hiçbir gelinlik ve mutlu gülümsüyor sabırsız evliler.

Bir evlilik cognizable vaka var mı?

Hayır, öyle değil. bilinçaltı korkusu birçok iken. Rus yasalarına göre, samimiyetsiz ittifaklar sonuçlandırılması için cezai ve idari sorumluluk verilmemektedir.

Mahkemenin korkmamaları gereklidir ve bin dolar bir çift daha sonra daire veya diğer özelliği kaybetmez. evlilik bir yalan olduğunu ve mahkemede kanıtlamak sonra deneyin "bir deve değil." Pul gönüllü şey koydu.

sahte evliliklerin önemli tehlike

  Sham evlilikler iki türlüdür:

  1. hem "eş" ticari doğası farkında ve karşılıklı yarar işlemin zaman.
  2. eşlerden biri (vicdani eşi) yanıltılmış zaman diğer bencil uçlarını takip ederken, bir aile için evlenir.

İşte moralini bozmaya ve ciddi bir hasara neden aile planları yok edebilecek bir trajedinin adil yarısı için olabilecek ikinci bir seçenek.

Ancak, hatta birinci durumda, evlilik sadece kağıt üzerinde olduğunun farkında "tüccar", hem yarım biri, o diğer sahtekarlık uğrayabileceği zaman.

Nasıl bir evlilik sonlandırmak için?

Bu tür bir evlilik geçersiz olabilir, ya da (doğumda örneğin, ortak bir çocuk) meşru adıma hareket edebilir - öngörülemeyen yaşam koşulları.

Evliliğin iptali - Mahkemede yardımıyla vicdansız karısından kurtulmak için bir fırsattır. Bir evlilik resmen çözülmüş Ancak, daha sonra hiçbir mahkeme tanımıyor onun hayali vardır. Bunu bilerek, örneğin, bir daire kaybeden sizi kurtarabilir. evlilik iş, güven, tehlikeli çünkü.

"Evlilik" olası olumsuz sonuçlarından kendilerini korumak için geçersiz onun niyetleri hakkında gelecekteki eşin için makbuz almaya. durumlar kontrolden çıkıp onun yaşam alanı "evict" direnen "eşi" gerekiyorsa bu, hızlı geçersiz evlilik tanımasını sağlar.

kolaylık evlenme İster?

  Hepsi senin macera, iyi, ahlaki çerçeve bağlıdır. Bazı ülke ve kendileri satışı gibi böyle bir "anlaşma" sonucunu görüyoruz, diğerleri zaman sorunların çözümünde bir araç olarak algılamaktadır. Nedeni, ve bunlar ve diğerleri.

Eğer risk almaya istekli ve etkisiz hale getirmek için nasıl mümkün tatsız sonuçlarının farkında değilseniz - kuyu, o zaman deneyebilirsiniz.

Eğer tuhaf maceracı ve değilseniz sonuçları çok daha ciddi faydalar olabileceğini korku - o zaman sorunlarınızı çözmek için diğer yolları düşünün. Onlar bakmak yeterlidir, sadece vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.