Yiyecek ve içecekRestoranlar hakkında yorumlar

Restaurant "Heavenly Castle" (Vladivostok): eğlenceli bir uçuş

Günümüzde modern Batı Avrupa megalitlerini giderek görünümlü ve çılgın yaşam hızıyla andıran hızla gelişmekte olan Vladivostok şehrinde huzur ve huzurun köşeleri var. Elbette bunlardan birine "Heavenly Castle" adlı restoran denebilir. Vladivostok, bu tür dinlenme vahaları için ilk etapta öne çıkıyor. Onlar, bazen öngörülebilir şeyleri yapmak için çağrılıyorlar, dünyadaki sorunlarla dolu, kolay, eğlenceli ve canlandırıcı.

"Heavenly Castle" - her ziyaretçiyi neşelendiren bir restoran (Vladivostok). Her zaman bir tatil ve birçok faktör buna katkıda bulunuyor. Sıcaklık ve konfor atmosferinde dünyevi koşuşturmadan uzakta olan bu önemsiz kuruluşta harika arka plan müziğini dinleyebilirsiniz. Efendisini ilahi bir enstrüman üzerinde çalmaktadır - saksofon. Gerçek maestro, zevkleri için ve çeşitli yön ve stillerin değişik müzik kompozisyonlarını restoranın sevgili konukları için gerçekleştiriyor.

Kış Bahçesi "Heavenly Castle"

Kulağa hoş geliyor, değil mi? Güvenle "Heavenly Castle" (Vladivostok) restoranının alışılmadık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebilirsin. Güzel ve şık bir şekilde tasarlanmış kış bahçesi, şehirde küçük bir orman parçasıdır. Her zaman mırıldanılan akarsular vardır ve kuşlar, gezegenin farklı köşelerinden gelen trill tüylü egzotik şarkıcılarla dolup taşmaktadır. Ancak burada sadece müzik parçalarıyla değil "Göksel Kalede" nazik bir gitar var, ruhun iç dizelerini harekete geçiren bir keman var, çingeneler pırıl pırıl numaralarla seyirciden memnun. Bu ücretsiz insan gezgininin büyüleyici temsilcileri, Rus romantizminin benzersiz performansıyla dünyaca ünlüdür.

Burada bulunan üç salon da, benzersiz stilleri ve tasarımları ile dikkat çekin. Ve her birinde harika vakit geçirebilirsiniz. Ancak hala bu restoranı ziyaret eden Vladivostok sakinleri için en sevilen yer, misafirler için açık kabinlerin bulunduğu bir kış bahçesi. Onlar rahatça 6 kişi ağırlamak.

"Heavenly Castle" (restoran, Vladivostok)

Kurumun menüsü çeşitli ve besleyici. Restoranın konukları çok yerel borsch gibi - olağandışı yenilebilir bir "tabak" - bir somun ekmeği sunulan gerçek bir ev yemeği gibi. Burada aşçılar, çoğu zaman gurme tarafından sevilen en lezzetli ve zarif "Venedik salatası" na hizmet eden, herhangi bir çanağı nasıl pişireceğini bilen ve bilen mutfak magicianslarıdır.

İnsanlar ve balık menüsü arasında çok popüler. Halibut filetosunda özellikle leziz biftek, cömertçe kokulu bir krema sosu döktü. Restoranda gurur için özel bir fırsat var - çarpıcı bir "Core" çeşidi. Bu sulu, lezzetli yemeğin lezzetli lezzeti, kemikteki kuzu, somon, Norveç'ten getirilen ve domuz eti domuz eti gibi lezzetli malzemelerden oluşur. Bu çanak çok lezzetli ki çok hızlı bir şekilde yenilebiliyor.

Restaurant "Heavenly Castle" (Vladivostok), ziyafet için tasarlanmış iki salonlu - küçük ve büyük. Bu odaları barındıracak konukların sayısı 70 kişidir. Alan, bu kadar büyük bir kutlama olayını bile düğün olarak tutmak için yeterlidir.

Yemek Maliyeti

Bir çekin ortalama fiyatı, aralarında çok geniş olan alkollü içeceklerin de bulunduğu 1,500 ruble'dir. Kurumun konukları önemli bölümlerini gözden geçirmelerinde dikkat ettikleri için şaşırırlar, dolayısıyla restoran yemeklerinin alışılmamış özellikleri.

Restoran "Heavenly Castle" çok popüler. Vladivostok bu kurumla haklı olarak gurur duyuyor. Böyle bir yeri ziyaret etmek, uygulamak zor olmayan Romantics'in hayalidir. Bunu yapmak için, sadece Vladivostok'un bu popüler restoranının bulunduğu Petra Nikiforova, 2A sokağına gelmeniz gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.