SeyahatUçuşlar

Havaalanları Rusya: En büyük listesi

uçağa atlayıp etmektir herhangi bir kişi, bu nasıl sunulacağı kamu havaalanları düşünün. Kısa bir süre önce tüm Rus hava limanı özel konfor övünme olamazdı ülkenin birçok havaalanları son 20 yıldır dünyanın en iyi seviyesine ulaştı. Rusya'nın en büyük havaalanlarından bir listesini gönderin ve onların özellikleri hakkında söyle.

Rus havaalanlarında tarihçesi

Rusya'da havacılık araçlar 1910 yılında çalışmaya başladığı halde Rusya'da Sivil havacılık, yirminci yüzyılın 20'li yaşlarda ortaya çıktı. Onlara göre, St. Petersburg, özel alan tahsis edilmiştir. Berlin'de - Ama 1923 yılında daha sonra düzenli Smolensk uçuş ve orada Moskova, ilk havalimanı Khodynka Saha olduğunu. Bir amaçla inşa havaalanı 1933 yılında Moskova'da ortaya çıktı - bu Bulls oldu. 30-ler ile aktif olarak SSCB'de havacılık endüstrisini büyümeye başlar. Dahili uçak yeni hava limanı, oluşturulan iç yapılı hizmet standartlarını yolcu. Erken 40-ler ve Rusya'da uluslararası havaalanlarına büyüyen listesi ile. İkinci Dünya Savaşı sırasında, havaalanının parçası bir parçası yıkıldı, askeri bir hedef haline dönüştürülmüştür. Ama 50-ler sivil havacılığın gelişmesine yeni bir tur başlar. Her büyük şehirde ilişkin 70 inci yılına gelindiğinde kendi hava istasyonu vardı. Ayrıca ilçe ölçeğinin küçük köylerde küçük havaalanlarının inşaatı çalışır. Ayar yaptıktan sonra sübvansiyonlu sistem çökmüş bu büyük ölçekli, havacılık zor bir zamandan geçiyor. Ancak en büyük havayolları özelleştirilen ve havaalanlarının gelişimini aldı edilmiştir. 329 adet vardır liste hangi Günümüzde Rus havaalanları, birçok uluslararası sıralamada gelip aktif modernizasyon çalışmaları devam ediyor.

En iyi 10

havayolları rekabetin yoğun kurdu arasındaki Bugün, aynı durum hava limanları piyasada görülmektedir. Yıllık değerlendirmek ve çeşitli parametrelere havaalanlarını izlemek ve mevcut genel sıralama. Bugün, her yıl Rusya'da en iyi ve en büyük havaalanları ile belirlenir. Bu liste sürekli değişiyor. Hava taşıyıcıları, şirketler, ulusal ve küresel sıralamada tırmanmaya için çaba verir. Ülkede 10 büyük havaalanlarından listesinde 2016 için şunlardır: Moskova Sheremetyevo, Domodedovo, Vnukovo ve Pulkovo St. Petersburg, Yekaterinburg Koltsovo, güneyinde Soçi ve Krasnodar, Novosibirsk Tolmachevo ve kendi adını taşıyan sermaye Ufa.

Başlıca güney Rusya'da havaalanı (ve özelliklerinin listesi)

Hava taşımacılığı - ülkenin güney bölgeleri için bu acil konuyla dahil olmak üzere herhangi bölgenin taşıma sisteminin önemli bir parçasıdır. Uçak sadece özellikle yüksek sezonda, her gün binlerce turist getiren Rusya'nın diğer bölgelerine devletin bu kısmını bağlamak değil, aynı zamanda yabancı ülkelerle ilişkiler kurmak değil. En büyük havaalanları birkaç düzine limanlar, genellikle uzun süre için mevcut ve kurulu bir üne sahiptir içeren liste hangi güney Rusya,. Böylece, bölge paszkowski (Krasnodar), büyük havaalanı 1923 yılında kurulmuştur. Bu üç pist ve saatte yaklaşık 1000 kişilik bir kapasiteye sahiptir. Güneyde en büyük limanlardan listesi de yer almaktadır: Sochi, Rostov-on-Don, Mineralnye Vody ve Simferopol.

Merkez Rusya'da büyük havalimanı

Ülkenin merkezinde stratejik açıdan önemli ulaşım merkezlerinden olan havaalanları, bir çok şey var. Genellikle Avrupa ve denizaşırı için Rusya'nın uzak bölgelerden seyahat eden yolcular için bağlantı noktalarıdır. ülkenin merkezi için orta büyüklükte havaalanları büyük ile karakterize edilir. Hepsi Sovyet zamanında, bugün birçok süreçleri yükseltme inşa edildi. büyük hava limanı için şunlardır: İki pist ve 2 milyondan fazla insanın yolcu trafiği ile Kurumoch (Samara) Yılda Strigino (Nizhny Novgorod) - yaklaşık 1 milyon yolcu yılda Gumrak (Volgograd) - 900000 kişi ... Yılda.

Sibirya'da büyük havalimanı

adı Sibirya altında devasa uzay hava hizmeti olmadan hayal etmek imkansızdır. Birçok bölgeler için ülkenin diğer bölgelerinde ile ulaşım bağlantılarının ana şeklidir. Sibirya hava için ekonominin en önemli parçasıdır. Rusya'nın kasaba ve boyutlarda havaalanları listesi çağdaş bir altyapı ve trafiği yüksek hacimli karakterize birkaç Sibirya limanlar içerir. Sibirya'da büyük havaalanı için şunlardır: Neredeyse 4 milyon insanın kalkış ve iniş ve yolcu trafiği için 2 şerit yılda Emelyanovo (Krasnoyarsk) ile Tolmachevo (Novosibirsk) - yaklaşık 2 milyon yolcu yılda yılda 1,6 milyon yolcu Irkutsk. , Surgut - 1,4 milyon kişi. Yılda, Roshchino (Tümen) - 1,4 milyon kişi yılda.

Uzakdoğu'nun en büyük havaalanları

Rus havaalanlarında göz önüne alındığında, büyük liste hangi nedeniyle, Uzakdoğu'nun işletmelere dikkat etmek ayrı gereklidir. ulaşım hayati formu - bölge için tüm hava trafiğinin ardından. ülkenin bu kısmında bazı alanlarda ürünlerin havadan teslim tamamen bağımlıdır tüketim mallarının ve insanlar ülkenin diğer bölgelerine almak için tek yol vardır. En önemli havaalanları: Yeni (Habarovsk) - 1,8 milyon yolcu yılda Knevichi (Vladivostok) - 1,7 milyon kişi. Yılda Khomutovo (-Sakhalinsk) - 800000 yolcu yılda ..

liderler yolcu

Koşulsuz ulusal liderler, yolcu trafiğine göre Rus havaalanlarında listesinin en tepesinde, iki limanlar Moskova Şeremetyevo ve Domodedovo vardır. Ayrıca, çok sayıda yerli ve uluslararası sıralamalarda Vnukovo ve Pulkovo arasındadır. Sheremetyevo - Beş terminalleri ile modern bir komplekstir ve 31 milyon kişinin yılda yolcu trafik hacmi olduğunu. O ilk 20 Avrupa havaalanlarında ve sürekli yolcu hizmet kalitesini geliştirme çabası içindedir. Şeremetyevo 200 uçuş yönünü sunar ve dünyanın tüm önde gelen havayolu ile çalışır, şirketin "Aeroflot" için "ev" havaalanıdır. Ülkenin ikinci lideri - Domodedovo, burada dünyanın dörtbir 247 noktaya 80 havayolu uçağı gönderin. Bu havaalanı sadece en rahat ve Rus aeropredpriyaty modern olarak kabul edilmez. Bu S7 Airlines şirketi için "ev" dir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.