ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Hava Temizleme duman. Nasıl daireler için hava temizleyici seçme

HVAC ekipmanları hava temizleme etkili bir çeşitli kirliliği ile başa çıkmak için yardımcı olur. işin ve tütün dumanı ve toz ile bu tip bugünün temizlik çoğu yanı sıra bakteri ortadan kaldırmak ve çevrenin yararlı bileşenleri iyonize hava olun. Kendi içinde aynı zamanda daire için bir hava temizleyici boyutu küçük olan ve elektrik minimum miktarda tüketir.

Ürüne Genel bakış

Bu model ve geleneksel tasarım, süzme ve fan düzeneğinin bir kombinasyonudur. Operasyonda, zararlı parçacıklar olmadan odasına geri filtre zarları içinde işlenir ve hava kütleleri, son puf gerçekleştirir. Ancak, sıradan ise hava temizleme cihazı duman gecikmeler temel olarak kül kir ve toz küçük elemanları, ek olarak daha karmaşık versiyonları, insan sağlığı üzerinde olumlu bir etkiye sahip negatif iyon üretebilir.

klima sistemine entegre edilmiştir değişiklikler vardır. Onlar sadece ev havanın temizlenmesi, aynı zamanda bir ön filtrasyon onları teşhir, sokaklardan akışlarını alarak ekipmanın temini ilkesi ile çalışır. Temizleme işlemine ek nemlendirme yerine duman ev için çok fonksiyonlu hava temizleyici, vardır. gövde içinde bu amaçla suyun buharlaştırılması küçük kaplar ile sağlanır - buhar üretilir ve kuru hava nemlendirme teşvik etmektedir.

Filtrelerin çeşitli

Ne olursa olsun mesafede nasıl işlevsel temizleyici olarak, temizleme gücünde etkinliği filtrasyon bileşeninin kalitesi ile belirlenir. Basit ekran membranlar, örneğin, büyük nesneleri yakalayabilir. Bunlar arasında yün veya büyük toz partikülleri olabilir. platin şeklindeki elektrostatik filtreler negatif yüklü elemanlara çekim ilkesine göre çalışır. Yani, bu sistemler minik pozitif yüklü elemanları ile başarılı bir şekilde çalışır. Standart ev hava temizleyiciler genellikle zararlı gazları ve kokuları absorbe karbon membranların birlikte verilen duman. Benzer fonksiyonları da toz alerjen çeşitli koruyarak gerçekleştirilebilir ve HEPA filtre edilir. ek olarak virüslere ve bakterilere karşı koruma sağlamak için gerekiyorsa, kimin operasyonu ultraviyole ışınlardan oluşmaktadır fotokatalitik filtre için bakmak gerekir.

seçimi temel parametreleri

Güç birimi performansını belirlemek ana özelliklerinden biridir. Evin için model tipleri de 10-14 watt ortalamasıdır. Tütün dumanı ofis için hava temizleyici seçilmiş ise, 25-30 watt bir model temin etmek gereklidir. Fark havalandırma etkisi ve odanın farklı alanlarda sunulmasını yeteneği hızı olacaktır. Örneğin, ev 14 watt genellikle 2 25 m tesislerinde hesaplanır modifikasyonu. Buna karşılık, hava pulları 30 W verimli ve hızlı bir şekilde 60-70 m2 salonları ve salonlara alanda görevini gerçekleştirebilir.

Temizleme yoğunluğu için olduğu gibi, değeri de kapasitesine bağlıdır ve belgelerinde belirtilmiştir. Bu iç modeller genel olarak bir saat hava 120 m 3 geçirilir ve ofis modifikasyonlar - 150 m3 üzerinde. Bu nedenle, esas olarak hava temizleme duman içinde kullanıldığı odanın özelliklerini göz önünde bulundurularak seçilmelidirler. Daha sonra, yardımcı seçeneklerin varlığına dikkat.

ek işlevsellik

Aşağıdaki yönetim araçları, yönetim ve kontrol ile ilgili olarak çalışma modları, özel hava yıkama biçimlerinin sayısını, vb. D. dikkate opsiyonel hükmün açısından, ünitede varlığı sağlamak için gereksiz olmayacak göstergeleri, zamanlayıcı ve kontrol hızı modları LED ekran işletim parametreleri. Otomatik kendi kendini temizleme en-kayda değer bir program ve kontrollü gece operasyon olasılığının arasında arada,. Buna ek olarak, modern tasarımlarda hava temizleyicisi duman da ön-filtreleme, oksidasyon kirlenme ve farklı tip parçacıkların geciktirilmesine yönelik zarların çok kombine kullanımının mümkün kılar.

hava temizleyicileri Üreticileri

hava temizleyicileri geliştirilmesi ve üretim HVAC ekipman segmentinde temsil neredeyse tüm şirketler ilgileniyoruz. Bu tür cihazların en büyük ve en güvenilir üreticileri için Ballu, Mitsubishi, Daikin ve Panasonic arasındadır. Son derece özel bir geliştirme Timberk markalar, iFresh ve NeoClima vardır. Yerli üreticiler, şirketin "Çapa" tarafından sunulan modellerin kalitesi ve teknolojik donanımları en cazip gelince. fiyatına daire için bir hava temizleyici Ballu yapımcı düzeyde 10-12 bin civarındadır. ovuşturun. Modern optsional uzman marka Timberk varlığı ile çok fonksiyonlu cihaz söz konusu olduğunda, fiyat etiketi ailede "Encore" için görünmelidir 25 bin. Bütçe ucuz iyi kalite modeli kadar yüksek olabilir.

Sonuç

Hava pulları modern bir evde HVAC ekipmanlarının zorunlu setinin bir parçasıdır. Bu fonksiyon klimalar ve nemlendirme sistemlerinde sağlanan, ancak en iyi sonuçları, kullanıcının geribildirim için yine bireysel cihazlar sergiler. Örneğin, orta segmentten hava temizleyici duman sahipleri ve hayvanlar için daha kullanışlı hale boşluk yenilemek için kısa bir süreyi sağlayacaktır. modifikasyonlar ve fonksiyonel bakım tür cihaza bağlı düzeltme ve diğer iklim parametrelerini yapabilirsiniz. Ve ortak altyapı iklimsel ve ısıtma cihazına bağlı cihaz, temizlik ve kontrol kullanıcı müdahalesi olmadan hiç otomatik olarak gerçekleştirilir edilecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.