SeyahatSeyahat İpuçları

Harika Slovenya. Turistler için Vize

- Slovenya zengin ve çeşitli doğa ile küçük bir ülkedir. Burada ilginç bir çok şey bulacaksınız: berrak göllerde çok sayıda, Adriyatik Denizi, güzel şelaleler, mağaralar ve Julian Alpleri. Bunların hepsi açık hava meraklıları ile harika yerler Slovenya popüler olun.

Turistler vize verilir ülkeye girmeye. Slovenya listesinde bulunan Schengen bölgesinin anlaşma, bu nedenle yabancı uyruklu hem ulusal hem de Schengen vizesi için başvuruda bulunabilirler.

ülkeye giriş için şartları şartlarına uymazsa Schengen anlaşmasının, yabancı uyruklu Slovenya vize vatandaşına bir gezi için düzenlenir. Örneğin, böyle bir durum ülkede daha uzun kalmak olabilir ve böyle devam eder. Diğer durumlarda, konsolosluk Schengen vizesi. Slovenya sadece ilgili belgelerin varlığında halka açın.

vize Belgeler

Slovenya vize başvurusu için, Rus vatandaşı ülkenin aşağıdaki belgeler arasında büyükelçiliğe sunmalıdır:

- En az üç ay için planlanan dönüşten sonra çalışan bir geçerlilik süresi ile Pasaport;

- Başvuru ve daha önce yayınlanmış Schengen vizelerin sayfalarının pasaport verilerinin sayfalarının bir kopyası;

- hayır köşeleri ve oval ile kaliteli iki fotoğraf;

- istihdam belirten pozisyon, maaş düzeyi, iş deneyimi ve verilerin örgütlenme belgesi;

- bankada hesap bildirimi gezisi için para kaynağı olduğunu teyit etmek;

- Uçuş (orijinal) bilet;

- seyahat acenteleri için kupon;

- sağlık sigortası, ülkedeki tüm konaklama dönemi için yürütülen;

- tamamlanmış bir uygulama formu.

Slovenya. Vize: Kayıt maliyeti

Ne zaman Slovenya seyahat için vize bir ücret - 35 Euro. vize en fazla 90 gün süreyle daveti üzerine verilir ise, $ 110 yüz yüze dosyalama ve 150 $ maliyeti - kişisel olmayan bir eğimde.

Slovenya Vizeler

Rus vatandaşı aşağıdaki başvurabilir : vizelerin türleri turist, iş ve özel. kategorisine göre vizeler aşağıdaki türlerden ayrılır:

Kategori C - kısa süreli vize. özel, turistik ve iş gezileri Verilen.

Kategori D - milli vize. Üçten fazla aydır uzun süre için Çıkarılmış.

Özel vize ülkenin topraklarında ikamet eden özel bir kişiden bir davet eklemek için belgelerin temel pakete Slovenya için gereklidir elde etmek. Belge ilişkinizin veya dostluk davet ve belgeleri ile ilgili bilgileri içermelidir. Ayrıca başvuru sahibi Slovenya topraklarında ikamet niyetinde adresi belirtmelisiniz.

Bir iş ortağından bir davet varsa Slovenya vize iş amaçları verilir için seyahat etmek. Belge davet yüzüyle ilgili gezi, tarih amacı hakkında bilgilerin yanı sıra bilgileri içermelidir.

Slovenya. Vize: elde gecikmeler

belgeler iki hafta planlanan ayrılış tarihinden önce konsolosluk veya vize başvuru merkezine gönderilmesi gerekmektedir.

Slovenya Büyükelçiliği belgeleri gönderirken, başvuru sahibi onun olmayan göçmen niyet onaylamak için ek belgeler bir dizi gerektirebilir. Herhangi mülkiyet belgeler üzerinde olabilir, bankada nakit akım tablosu, böylece Rusya'da kalan ve belgeler yakınları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.