SeyahatSeyahat İpuçları

"Şehir Merkezi" (Surgut): Khanty-Mansiysk Özerk Okrugu sosyal tesisler

"Şehir Merkezi" (Surgut) - Bir olan sosyal anlamlı alışveriş alanı, restoranlar, oteller, sinema ve iş ofisleri birleştirerek, karmaşık. "Kent şehir içinde" - yani bu proje sakinleri ve misafirler hizmetleri Surgut çeşitli sağlar çağırdı.

Entegre Center özelliği

25.000 m² oluşturan geniş alanlara, içinde, her türlü ortamlar vardır. Karmaşık birkaç parçaya ayrılır. bunun iş bölümünde ofislerin bir çeşitlilik vardır. iş elit iletişim kurmak için sağlanan bir yüz misafirler için modern konferans salonunda ilk kişilerden biri.

Turistler için 4 yıldız vardır konforlu bir otel sunulmaktadır. Çeşitli kategorilerden konukların hizmetindedir 80 oda. Tamamen rahatlamak ve uyumu bulmak için, otantik Japon banyosu sahiptir sağlıklı yaşam merkezi vardır. "Mir" sinema dünya sinemasının ve popüler çocuk çizgi film tüm yenilikler büyük ekranda gösterilir.

"Şehir Merkezi" (Surgut) Rusya ve diğer ülkelerde boyunca ünlü markaların butikleri keşfetmeye önermektedir. Ve şık alışveriş sonrası kompleksinin üçüncü katında bulunan restoranda "Yedi cuma" nin masada oturup rahatça yapabilirsiniz.

Film Merkezi "Mir"

Rus ve yabancı sinema tüm haberleri görmek için halk ve ziyaretçiler "Kent Merkezi" (Surgut) ziyaret etmelisiniz. kendi topraklarında bulunan Sinema "Mir", en popüler. İki salonu bulunmaktadır. Bunlar yumuşak, rahat koltuklar ve güçlü klima ve havalandırma ile donatılmıştır. 189 - ilk salonu 103 seyirci, ikinci barındırabilir.

Bir multiplex ile donatılmıştır modern ekipmanlar, sayesinde herkes 3D-formatında filmleri izleyebilirsiniz.

Bir seanstan önce veya hoş görünüm bakmak ve özgün yemekleri Café "Şehir" tatmaya davet sonrasında. Nerede birçok tanıdık Avrupa mutfağının tüm lezzetlerini tadabilirsiniz. Birçok mutlaka "Chao-Kakao", geleneksel Japon yemekleri menüsüne dahil kahve dükkanı, keyfine varacaksınız.

ziyaretçilerin kolaylık sağlamak için "Film Poster" online oturumları için bilet rezervasyonu imkanı sağladı. Eğer ödeme için en kabul edilebilir seçebilir aralarında yollarla çeşitli vardır.

Otel Business Class

Khanty-Mansiysk bölgeye gelen misafirleri yerleştirmek için, daha rahat bir yer Surgut "Kent Merkezi" den bulmak için. kendi topraklarında yer almaktadır otel business class kategorisine aittir ve görüntüyü dört otel destekler.

Odalar ayrılır:

  • Standart (tek ve çift);
  • süit;
  • stüdyo.

Ne olursa olsun oda kategorisinin her misafir eğlence için değil, aynı zamanda iş şeyler için sadece kalmak uygun olacaktır. bu şık iş, telefon, kasa, gerekli sofra için. iltifat olarak, her ortalama saf maden suyu günlük bir şişe alır.

misafir eksiksiz bir konfor yaşamaya ve kararın nasuschih sorunları hakkında düşünmemeye için, personel her zaman her türlü yardımı sağlamak için hazırdır. İstemci güzellik salonu ve bir kumarhane ziyaretten, ek hizmet otel aralığını elde edebildi ki "Şehir Merkezi" (Surgut) size gereken her şeye sahiptir.

"Yedi Cuma" Surgut

Surgut "Kent Merkezi" onaltıncı katta dinlence ve eğlence şehridir. Burada, giysi ve ayakkabı tüm global markalar listeler, ancak ilginç bir isim "Yedi Cuma" ile sunuma hazır bir restoran gergin sadece.

Konuk odalarının çevre üzerinde bulunan büyük ve parlak camlar havada yüzen büyük bir his verir. Özellikle romantik burada karanlıkta olur. Kentin ışıkları anlamıyla vardır büyüleyecek ve birçok erkek Surgut (ve sadece) bir evlilik teklifi yaptı burada edilmektedir.

Avrupa mutfağı menüsü hakimdir. Ama şefler eski Rus tarifleri yemekler sunuyoruz. Bölümleri küçük değildir çünkü Özellikle sıkı böyle yemek severleri takdir ve ye.

Kapsamlı arıza kartlarından ince içecek bir bardak altında iletişimi engellemez ışık müziğin keyfini çıkarabilirler. Ve iş sorunlarını çözmeden bir dakika düşünme olmayan insanlar için, Wi-Fi sağladı.

"Şehir Merkezi" (Surgut) Ayrıca çalışma saatlerinde restoranda bir bakış sunmaktadır. Yoğun kişiler için buraya doyurucu ve çeşitli iş yemekleri hazırlamak.

Nesnenin Konumu

"Şehir Merkezi" (Surgut) adresi araba, toplu taşıma ve yürüme tarafından erişime kolaydır. Lenin Prospekt üzerinde bulunan, 43. kompleks uzaktan, çünkü sadece modern bir görünüm prezentabl görünür değil, aynı zamanda dört metre saat cadde bakan ana kubbe üzerine monte. Dahili İsviçre mekanizma uydu ile tam olarak ne zaman doğrular, böylece iş elit açıkça görüşmelerin şartlar tanımlayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.