TeknolojininCep telefonları

Hangisi daha iyi: "Samsung" veya "iPhone"? liderlik markalar için mücadele

Bilgi teknolojileri çağında, mobil cihazlar bazen oldukça zor pazarının hızla gelişmesi herhangi bir telefonu lehine bir seçim yapmak. Bu mobil iletişim ağlarının kullanıcıların çoğunluğu karşılaştığı bir sorundur. ve endüstri devleri biraz Analizden sonra, "Samsung" veya "iPhone" en iyisi ne olduğunu anlamaya çalışın.

zor seçim

Son birkaç yıldır mobil cihazlar için pazar aktif sahiplerinin sadece küçük bir ölçekte, cebinden neredeyse gerçek bilgisayar taşımak için izin akıllı telefonlar ele geçirmek. biz biraz analiz yaparsak, hepimiz gadget'larınız arasında en temel fark belirleyebilir. Bu fiyatlar vardır. Tüm cep telefonları düzeylerine göre üç gruba ayrılabilir. İlk kategori basitleştirilmiş şartnameye ek fonksiyonları bir numarası olmadan cihazları, oldukça düşük kaliteli görüntüler, kameralar ve diğer özelliklere dahildir. fiyat düşüktür - 5-6000 ruble aralığında. Çocuğun, en uygun seçenekte. Sonraki sektör - ortalama fiyat kategorisi. Bu sınıfın akıllı telefonlar genellikle iyi teknik tabanı, kaliteli ekran ve diğer göstergeler de oldukça yüksektir. Fiyat - 10-20.000 ruble. prim cihazlar yüksek teknik özelliklere ve donanıma sahip. Kendi fiyat 20 bin ruble başlar.

Nasıl satın karar

Hangisi daha iyi: "Samsung" veya "iPhone"? soru retorik ve net bir cevabı vardır. Ve bir ve diğer marka onun savunucuları ve antagonistleri vardır. hala seçenekler için fonksiyonel başlayıp gerekli bir gadget seçerken Ama önemlidir. Eğer "iPhone 5" ve "Samsung-4" karşılaştırmak, kullanıcı için oldukça ciddi farklılıkların bir dizi tanımlamak mümkündür. Her iki cihaz, bu nedenle, birinci sınıf olan mükemmel teknik performansa sahip. İki alet ilk önemli fark - bu onların boyutudur. "Samsung" büyük ölçüde Cupertino gelen şirketin ürün aşıyor onun ayarları, internette sörf video, film, fotoğraf izlemek için mükemmeldir. Ancak, ergonomi fakirdir. Telefonun devasa boyutu sahibi için bazı sakıncaları yaratır. elinde çok rahat 4 inç ekran boyutuna sahip "iPhone", navigasyon akıllı telefonunuzu bırakın korkmayan, tek elle yapılabilir. seçmek için Ne: "iPhone 5" veya "Samsung-4" - tamamen kişisel bir karardır. Ayrıca, cihazın konut "elma" it a asil statü verir tek bir alüminyum parça, yapılır. "Samsung" kullanıcıların gözlerinde basitleştiren, plastikten imal edilmiştir.

Hangi işletim sistemi seçmek için

birçok potansiyel alıcılar önemli İçin akıllı telefon kontrol eden işletim sisteminin sorudur. Burada, Korece modelleri ve Amerikan üreticileri arasında da önemli farklılıklar vardır. Hangisi daha iyi: "Samsung" veya "iPhone"? Tek - Sırasıyla OSI dayalı - "Android", ikinci temelinde. "Android" eleştiri çok ama olumlu geribildirim aynı miktardır. Hatalı veri yükleme seçeneklerini, bu işletim sistemi, nispeten güvenilir basit olduğunu kesin olarak söylemek mümkün birçok uygulaması vardır, fakat genellikle büyük miktarlarda bilgiyi işlerken kapatır. IOS güvenle büyük dosyaları işlemek davranmak, sorunsuz çalışmasını, üretimde "Apple" şirketi yüklü telefonun performansı yüksektir. Ancak, akıllı telefon kullanıcıları arasında sistemin popülerliğini azaltır ilgili bir takım sınırlamalar vardır. Ses, görüntü kalitesi ve yüksek kalitede iki cihazda kamera donanım bileşeni ve parametreler ortalama kişi için anlamlı farklar vardır. sizi ve sadece var - nedenle, "Samsung" veya "iPhone" daha iyidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.