SeyahatYol tarifi

Irkutsk Dolphinarium yuvarlayın

Yunuslar - biri en akıllı hayvanlar, Dünya'yı yaşayan. Bu gerçek uzun onun yadsınamaz kanıtlanmış bilinmektedir ve koşulsuz tüm dünyada bilim adamları tarafından kabul etti. Yunuslar insanlara ait hangi sıcaklık ve sonsuz sevgi, insan zihnini anlamak neredeyse imkansız olması şaşırtıcıdır.

Güzel hayvanlar sözlü bir mesafede birbirleriyle iletişim kurabilir, ancak bu canlıların benzersizliğini gösterir tek şey değil. Ve insanlarla onların inanılmaz iletişim ve etkileşim denizde gemileri eşlik edecek seviyorum sadece hayvanlardan daha fazla bir şey olarak görüyorum aslında yol açar.

Yunuslarla iletişim kurmak için şanslı olanlar yetişkin, onları tam teşekküllü arkadaşım var bakın. Ya çocuklar? Yunuslarla iletişim deneyimi açıkça olumlu bir etkiye sahip olduğunu göstermektedir ve çocuklara pozitif duyguların çok verir. Biz biliyoruz ve basit etkileşimi ve çocuk ve bir yunusun yakın işbirliği anlamı olan merkezi sinir sistemi ve psikiyatrik bozukluklar, bozuklukları olan çocukların tedavi tedavinin özel bir yöntem geliştirdi bir sır değil. Dünyada bu uygulama, serebral palsili çocuklar çok etkili ve verimli ve örneğin yardımcı olmayı iyi olduğunu fark etti.

deniz hayvanları ile ilginç yerlerin Açıklaması

Irkutsk mobil yunus breezing. İrkutsk ve sakinleri mutlu bu haberi karşıladı. Mobil çadır Dolphinarium alt kordonunda alışveriş merkezi "Fortuna" yakın kuruldu. Irkutsk Dolphinarium en son teknoloji ile donatılmıştır. İşte o soğuk korkmadığını neden, bu ülkenin tüm iklim bölgelerinde yılın herhangi bir zamanda sorunsuz çalışabilir var.

Irkutsk Dolphinarium sürekli tur ülke çapında geçecek ve onu su gösterinin kalıcı bir etki bırakarak gösterir Moskova'nın mobil Kumpanyası, bir parçasıdır. o yunuslar alarak katılım, mühürler, ve bazı durumlarda, bunlar mors ve hatta balinalar, beluga sunumu ilgilidirler.

Sakinleri ve şehre ziyaretçi ve zevk ve Irkutsk bir dolphinarium ziyaret sevinçle aşık oldu. Bu konuda İncelemeler genellikle hevesli. Sonuçta, yetişkin ve çocuklar deniz hayvanları izlerken tadını çıkarın. İşte olumlu puan incelemede belirtilmiştir, zaten Irkutsk mobil Dolphinarium ziyaret etmek zamana sahip olanlar:

- O şiddetli soğuğunda döneminde çalışmaya başladı, fakat hayvanlar için ve Celsius binası ve biraz nemli iç kuruldu 24 derecelik rahat bir hava sıcaklığı ile ziyaretçiler için ideal mikroklima;

- gösterimi süresi en uygunudur ve çocuklar ve yetişkinler deniz hayvanlarının gösterisinden çok keyif almayı sağlar bir saatten daha azdır, uzun süreli değildir, yorucu değildir;

- Programın tanıtımı kuyrukları, yüzgeçleri ve kolların sanatçıların kitle ile iletişim, çok çeşitlidir. Onlar da güzel müzik ve ziyaretçileri büyüleyecek şaşırtıcı akrobatik stunts, performans için dans etti.

Saatler Dolphinarium

Program performanslarının oluşur Karadeniz yunuslar ve deniz aslanları. sunuma almak için, Irkutsk Dolphinarium yolculuk için bilet satın almanız gerekir. Çalışma saatleri ofisleri gösteri için bilet, herkes onun için uygun bir zamanda satın alabilirsiniz şekilde düzenlenir. Geceleri yediye kadar sabah on kadar, her gün işe. Belli bir gün ve grup ziyaretleri temsilini organize olasılığı üzerine gişede bilet kullanılabilirliği için her zaman telefonda bulunabilir.

Dolphinarium Temsil

Sunum yaklaşık 45 dakika sürer. Bilet fiyatları salonda koltukların yere göre değişir. salon yaklaşık 550-650 kişi kapasitelidir. Günlük performansları on sekiz saatte başlayacak ve hafta sonları onlar iki ek gösterileri eklendi - oniki ve onbeş saat. Üç yaşından küçük çocuklar bir ebeveynin pasaportunda beraberindeki yetişkinin doğum belgesi veya kayıt sağladığı gösterimine dayanarak ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ama üç yaşından büyük çocuklar için, biletin fiyatı yetişkinler için aynıdır.

ziyaretçiler için ilave hizmetler

yunuslar havuzda onlarla yüzme, yunuslarla iletişim kurabilir. Bu ücretli bir hizmettir. Eğer böyle bir arzu vardı, o zaman böyle heyecan verici bir macera bilet ofiste bir bilet satın gerekir. Bu hizmetin Asgari süresi - on dakika.

Son olarak, küçük

Şimdi ne Irkutsk bir yunus biliyorum. O seyahat ediyor olmasına rağmen, seyirci ve oyuncular için ilginç bir sunum ve rahat bir ortam var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.