SağlıkMüstahzarlar

Bepanten, yorumlar

"Bepanten" (krem) , beyaz veya açık sarımsı beyaz bir renk ve kokuya sahip bir mat yumuşak, esnek, homojen bir kütledir. merhem aynı renk homojen, yumuşak, elastik bir kütledir. Losyon - süt gibi sıvı bir homojen emülsiyon. aynı renk özellikleri.

"Bepanten" yorumu, bu teyit ağızdan alınmamalıdır. Ayrıca Gözlerinde bu ilacı almamak önerilir. Son derece büyük kontamine ve ne zaman tetanoz enfeksiyonu riski vardır çünkü derin yaralanmalar ve bıçak yarası ve seni ısırma, profesyonel müdahale gerektiğini unutmayın.

on ile on dört gün gecikmeli değilse doktorunuz uygun tedavi sonrası büyük bir yara küçültülür olmadığı durumlarda ihtiyaç ya olacak yardım edin.

Hasar aniden ağır yaralandı şişerler olsaydı (sepsis riski vardır çünkü), bir ateş acil tıbbi yardıma ihtiyacı.

"Bepanten" merhem, yorum hızla emilir olumlu çoğunlukla, için kullanabilirsiniz. Aynı ek olarak, bir soğutma etkisi vardır, losyon uygulanır.

verdiği destek etkinliğini gözden "Bepanten", (o aktif maddedir) dekspantenol içerir. deri üzerinde alma, bu bileşen içine transforme edilir pantotenik asit, bu da, belirgin bir rejeneratif ve iyileştirici özelliklere sahiptir.

Yukarıdaki materyalin yanı sıra, bu preparasyon aynı zamanda klorheksidin antiseptik içerir. O patojenler genellikle deri üzerinde bulunan ya da yaralanma sonucu kendilerine alındığı karşı en etkin.

"Bepanten" yorumları hızla ağrı ile baş, bunu kanıtlamaktadır. Ayrıca, hasar görmüş yüzey üzerinde biriken ilaç olarak hızlı iyileşme katkıda bulunur ve enfeksiyonlara karşı korur. İlaç uygulaması kolay ve yıkayın kadar kolaydır. Özellikle aracı elinde sopa değildir ve yağlı olmadığını kaydetti.

Krem "Bepanten" bilgilendirmek gözden geçirir ve bu aşağıdaki durumlarda kullanılır: durumunda güneş yanığına, minör sıyrıklar, deri tahriş ve kızarıklık.

Ayrıca, ilaç yaygın (kadınların meme bezlerinde dahil olmak üzere cilt kuruluğu ve çatlak mevcudiyetinde terapötik ve profilaktik amaçlar kullanılan emzirme döneminde). Bu dirsek düzenli bakımı ve dış etkiye maruz başka alanlarda aracı olarak kullanılabilir.

"Bepanten" yorum özellikle ortaya çıkmasını önlemek için, merhem dikkat bebeklerde alt-bezi isilik, çocuk bezi ile temas sonucu ve eritem. Bu farmasötik madde aktif servikal erozyon, deri nakli de, yatak yaraları, çatlaklar, ülserler (kronik formu) kullanılır.

Losyon ultraviyole ışınlarına veya fototerapi sonra maruz kalmanın bir sonucu olarak, derinin bütünlüğünü örneğin kırık değildi olan lezyonlar iyileşmesini hızlandırır.

ilaç kullanımı için tek kontrendikasyon Bileşiminde dahil bileşenlere bağımsız bir hipersensitivite olup.

ilacın dozu,

Losyon ve krem önceden temizlenmiş ve kurutulmuş sorun bölgelerine hareketlerini masaj günde iki ışıktan daha fazla uygulanması tavsiye edilir.

merhem iltihaplı veya zarar görmüş alanları günde birkaç kez uygulanabilir (deri kuruluğu ve meme hazırlanması üzerine çatlak tedavisi için, her besleme sonra kullanılır) sürülür gerekmektedir.

ilaç bebeklerin tedavisi için kullanıldığı takdirde, bir bebek bezi ya da çocuk bezi değiştirirken, her zaman uygulanır.

Olası yan etkileri kaşıntı, ürtiker ve diğer alerjik reaksiyonları bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.