IlişkilerCinsellik

Kocasını sürpriz nasıl birkaç mükemmel bir seks hayatı kuralları

ürkek romantik karşılaşmalar ciddi bir ilişki haline, tüm gizli netleşiyor. Çoğu zaman, sırasında evlilik, doğum, özellikle sonra seks yumuşak ve monoton hale gelir. Sonra aile ocağının, sinirli, acı gözyaşları dudaklarını ısırarak ve dökülme kaleci soruyu sorar: "Nasıl kocası sürpriz yapmak?".

Eğer dolap, saç rengi veya saç yeni yeni bir şey fark etmek topuklar oğlan kez aşık kafa dikkat durduğunu fark olduğunda her kadın hissi bilir. Bu aşamada, bir kadın kendini sorar ilk kez: "Nasıl kocası sürpriz yapmak?". Ama çoğu zaman, kendi sorunlarına emilir, o hemen eşi hakkında unutur. Bu genellikle kızgınlık, çekişme, komplekslerinin ortaya çıkması ve güçlü, görünüşte evliliklerin bile yıkıma yol açar. Eğer erkeklerin gözüyle duruma bakmak Ancak, her şey yerini düşer.

Yalnızca giyinmiş, onun kafası ile aşk havuzda nasıl kaybettiğini en "lezzetli" ruhları satın almak ilk tarihten önce saatlerce ayna bükülmüş nasıl hatırla bir adam ne isterse hayallerinizdeki ve hoşuna yol pişmiş. Zamanla, erkeği memnun etmek arzusu kayboldu. Cinsel yaşamı heyecanlandırmak olmaktan, sen düşünmeye artık kocası sürpriz nasıl. O koca fark etmez varsaymak aptalca. Sen "Bir adam gözlerini sever?" Diyerek hatırlıyor Erotik dergisi kız gibi bakacağız olsun veya olmasın fark etmez. Önemli olan - Eğer Aziz hissetmeye ihtiyacım olduğunu göstermek için. Adam edilir mutlaka takdir.

Genellikle soru "ne kadar çok yatakta bir adam sürpriz yapmak" Kadın sürpriz bulur. Ve sonra, şaşkın, o ideal bir çözüm bulmak için acele.

Aslında, böyle bir yöntem yok: her erkek farklıdır. Ama doğru bir şekilde tahmin kocası, güçlü seks bir temsilcisini sürpriz nasıl hileler, birkaç vardır:

  • yatakta daha horozlanmak olun. inisiyatifi ele geçirmek için, oyunun onun gelişim olaylarını sunmak için tereddüt etmedi, samimi iç çamaşırı ve çorap satın almak ve daha sonra soru "kocasını sürpriz nasıl" kendiliğinden kaybolur edilir.
  • Onların kompleksleri üstesinden gelecek gücü bulun. Adamın sadece, gerçek seven unutmayın, bu nedenle kalçalarına aşırı kilo sonsuz tartışma sadece kafa karıştırıcı değil, aynı zamanda seçecek büfe edebilirsiniz.
  • yalnız ilişkiyi hakkında konuşmaya çalışın. "Kocasını sürpriz nasıl" sorusu hiçbir şey ayarlanmış olmamalıdır. Onun sevgilisinin arzularına hakkında sormak korkmayın.

Kadınlar kesinlikle tüm erkeklerin aynı fikirdeyiz düşünmek eğilimindedir. Ama aslında öyle değil. Bir kişinin, ancak o zaman sadık bir eş ve baba - her şeyden önce Sevgilinizin.

Bu nedenle, ortak bir sonraki sırasında beklediği en önemli şey - bu düz konuşmak.

Ve ne kadar saçma gelebilir, ama adam, bütün eşlilik ile, tek kadına ihtiyaç. Onun anlayışı olmalı ve boyunca destekleyecek biridir.

özgürce öğrenince, kısıtlama olmaksızın "o" iş parçacığı tartışmak konuşmak , özel hayatı yatak komple idil geliyor sadece ve seks yeni deneyimler ve boya getirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.