SeyahatYol tarifi

Güzel isim - Kırmızı Göleti

Güzel isim Kırmızı gölet bizim vatan büyük expanses bulunan en az beş vodomoev ve birkaç kırsal yerleşim vardır. Yani, Moskova kentinden 28 kilometre Red Göleti'nin küçük ama konforlu bir köydür. şirin evler uzak tozlu ve gürültülü karayolu uzakta bulunan ve kaliteli asfalt yol ile onlara ulaşabilir.

tasarımcıların temel görevi köyü planlıyor maksimum doğanın yarattığı muhteşem manzarayı kullanmak ve tüm başarılı uyum ve doğal olarak uyum böylece içine Kırmızı gölet girmesine izin verecek bir çözüm geliştirmekti. Ve biz çok iyi, görevi ile başa olduğunu söyleyebiliriz.

Köy her zevke ve bütçeye uygun ev bulundukları 20 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. çitlerle çevrili Kızıl Göleti'nin çevresine ve girişinde boyunca tüm sakinlerinin güvenilir güvenliği için gerekli olan bir güvenlik hizmeti, bir kontrol noktası vardır. Ayrıca Misafiriniz idari-ekonomik kompleksi ve park topraklarında.

Bu çökeltme havuzlarına Kırmızı bulunan inci çarpıcı kaskad rezervuarları olarak adlandırılabilir. çok farklı bir çok balık olduğundan bu alanda balıkçılık, farklı olacak.

Suyun temiz organlarının pitoresk kıyısında sadece ruhundan bir balıkçı kutup ve balık ile rahatça oturup, aynı zamanda yerel doğanın güzelliğinin tadını olamaz. Buna ek olarak, buradan uzak bile balık bulunabilir aralarında birçok tatil vardır.

ev lezzetler Taraftarlar bir çilek çeşitli, aynı zamanda mantar sadece bulacaksınız yerel ormanda, bol yürümek mümkün olacak. Ayrıca, açık havada piknik sarhoş edici havayı solumak, ve hatta küçük alabilir çocuklu zam.

Kırmızı Pond - köy denilen eski çağlarda eskiden Moskova ünlü gölet ile aynı ada sahip. hayatta kalan uzak 1423 chronicles yılında Büyük olarak bilinir. Mevcut Yaroslavl İstasyonu ve Yukarı Krasnoselskaya caddesi arasında yer oldu. Sonra Kırmızı Göleti 23 hektarlık geniş bir alanı kaplar. Zamanın geçişi ile çeşitli atıkların ve kanalizasyon çalıştırmak için kullanıldı ve sonunda rezervuar alanı 9 m azalmıştır. 1910 yılında, Kırmızı gölet gömüldü - asla değil iz.

Aynı adı taşıyan Uzlaşma nispeten yakın zamanda ortaya çıktı, ama zaten aktif dinlenme ve sağlıklı bir yaşam tarzı hayranları arasında büyük bir popülerlik kazanmıştır. Bu siteler kesinlikle şehir gürültüsünden ve toz yollarda ve modern şehirlerin kirli havanın günlük koşuşturma yorgun olanlara hitap edecek. Burada çocuklar için özel genişlik. oyunlar için büyük bir açık alan ve bir sonraki yoğun bir yol temiz çimler eksikliği - tüm çocuk sahibi insanları takdir edecektir.

Muhtemelen, yerleşim Kızıl Göletler rüyalar güzel doğal manzaranın ortasına rahat bir kır evi için gerçekleştiği yer olarak kabul edilebilir, taze, temiz hava ve mutlak huzur ve sükunet!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.