Haberler ve ToplumÜnlüler

Kirill Pletnev'in yönetmen çalışmaları ve filmografisi

Birçok kadının en sevdiği, delici bir görünüm sahibi Pletnev Kirill Vladimirovich. Aktörün sinema filmi onlarca ilginç ve heyecan verici tablo içermektedir.

Gittikçe ateş etmeye çağırıldı, ancak ilginç başka bir gerçek: Yönetmen Kirill Pletnev ve çok yetenekli. Bugünkü çalışmaları hem izleyiciler hem de sansürcüler tarafından biliniyor.

Kamplardaki çocukluk ya da öfke nasil hafifletildi

30 Aralık 1979'da Cyril doğdu. Gelecekteki aktör Kharkov'da (Ukrayna) doğdu, ancak doğumdan hemen sonra ailesi Leningrad'a taşındı. Kirill, Leningrad'daki okuldan bazı zorluklarla mezun oldu. Gerçek şu ki, erken yaşlardan itibaren, coşkulu Bruce Lee Cyril'in oyunu özellikle de pugnacious. Bu bir dereceye kadar geleceğinde kilit rol oynamıştır. Baba oğlunu Taekwondo bölümüne yazdı ve annesi, çocuğun "bayat bir blokaj kafası" haline gelmemesi için her yaz onu dans öğretmeni olarak çalışan çocuk kamplarına götürdü. Kamp hayatı Kirill daha fazla taekwondo severdi, bu yüzden yetişkin çağda gelecek film oyuncuları zaten bağımsız bir dans öğretmeni olarak kampta seyahat etmeye devam ettiler. Orada ayrıca tiyatro stüdyolarını organize etti ve yarı zamanlı olarak mutfakta yardımcı şef olarak çalıştı. Bu arada St. Petersburg'da Cyril mutfakta bir yıl asistan olarak çalıştı.

Bu arada, Kirill'in okuduğu okul spor kulübü Zenit'ten geldi ancak futbol oynamadı, bu nedenle sınıfları sürekli sabote etti ve takımın yarısını onunla birlikte aldı. Okul yıllarında Cyril'den bir diğer hobi kaya tırmanıyordu. Fakat en büyük gayret, tiyatral çevrede tezahür ettirildi . Cyril, çocukluk çağından beri çok okudum, erken yaşlarda pek çok saygıdeğer şair ve yazarın eserini tanıdım.

Öğrencinin vaktini veya yönetmenlik bölümündeki As Pletneva almadı

Kirill 1996'da okuldan mezun oldu. Gelecekteki eğitimini önceden biliyordu - St. Petersburg Tiyatro Akademisinde yönetmenlik bölümüne girmek istiyordu. Bununla birlikte, 16 yaşındaki bir çocuk oraya götürülmedi - yaşına göre geçmedi ama oyunculuk dersleri alması önerildi. Cyril tavsiyeye kulak verdi ve halihazırda üçüncü sınıfta Ivan Bunin'in The Cornet Elagin Davası ve Orlov'un Korneti üzerine yapılan tiyatro yapımlarına katıldı. Şu anda, mesleğini anlamaya geldi. Pletnev, bir aktör olarak vizyonunuzu somutlaştırabilir, sahnedeki rolü ve bir yönetmen olarak anladığınızı fark etti. Bu nedenle, Cyril Pletnev'le birlikte olan tüm filmler alışılmadık, romantik ve gizemli.

İş arama

Akademiden mezun olduktan sonra Kirill iş aramaya başladı ancak yerel tiyatro oyuncularının genç aktörlere ihtiyacı yoktu. Bu nedenle, diğer birçok genç gibi, Cyril de sermaye anne olan Moskova'yı fethetmeye gitti. Pletnev, 3 yıl boyunca çalıştığı Armen Dzhigarkhanyan grubuna girdi. Armen Borisovich ile yaptığı çalışmalarda Cyril, "Bir Bilim İnsanı Kedisi Masalı", "Müfettiş General" ve diğerleri gibi prodüksiyonlarda oynadı. Tiyatrodan Cyril kendi isteğiyle değil, kovuldu. Mesele Pletnev'in sevmediği roller oynamak için kendisini getiremediği, arzulanan konseptlerin gerçek tiyatro hayatından farklı olmasıdır. Kendi kendime prova yapmak, Pletnev için bir işkence yapıyordu. Bu nedenle kısmen Dzhigarkhanyan'a, kaçınılmaz olanı hızlandırmaya karar verdiği için kısmen teşekkür etti.

Cyril Pletnev'in diğer yaratıcılığı

2003 yılında Irina Keruchenko ile işbirliği yapmaya başladı. Bununla birlikte rahatça çalıştı, benzer karakterleri vardı, eşit derecede görüntüler gördüler, karakter karakterleri önermiş, hareketlerini açıkladılar. İki yıl sonra, Kerutchenko ve Pletnev'in ortak çalışması New Drama festivalinde bir ödüle layık görüldü. Ve ertesi yıl Pletnev "Gedda Gabler" oyununda oynadı. Performans, "Moskova sahnesinde Norveç oyunu" festivalinin ödüle layık görüldü. Kirill Pletneva, 2008 yılında "Ben bir makineli tüfekçiyim" projesindeki çalışmaları nedeniyle haklı olarak Moskovsky Komsomolets gazetesinin ödülüne layık görüldü. Cyril'in omuzlarında çok az tiyatro rolü var ancak aktör umutsuzluğa kapılmıyor. Pletnev, röportajlarından birinde Othello, Caligula, Khlestakov, Rogozhin ve Treplev'in sahnesinde oynamayı düşlediğini söyledi.

Cyril Pletnev'in Filmografisi

Sinemada Cyril Pletnev 2001'de geldi. Aktörün ilk rolü popüler TV dizisi "Slaughter Force" a geçti. Bu arada, Cyril Pletnev'in filmografisinde, askeri personele rolü olan Kirill, orduya hizmet etmeyen askeri güçlerle başarılı bir dizi film içeriyor; aktör kendisi orduya hizmet etmiyor ve askeri güçlerle bağlantılı değil.

Cyril Pletnev'le birlikte olan filmler hep izleyiciyi şaşırttı. Ona tanınmayı getiren ilk rol, "Saboteurs" filminde oynandı. "Askerler" te çavuş Nelipa rolü aktöre artan ilgiyi güçlendirdikten sonra. Cyril Pletnev'in filmografisi, ortaokulcu Frolov'un "Amiral" filmindeki rolüyle kaydedildi. Ayrıca, Cyril, "Desantura" kasetinde Kudinov'un teğmen rolüyle ve "Taiga" filmindeki Alexei rolüyle süper bir şekilde başa çıktı. Hayatta Kalma Kursu ».

Bugün, aktörün popülaritesi büyümeye devam ediyor. Bu nedenle, Cyril Pletnev'le birlikte olan melodramlar özel bir önem arzetmektedir. Aktörün kendisine göre, fiziksel yeniden programlama ile dolu reenkarnasyon uygulamasıyla ilgileniyor. Dolayısıyla, rolünü genişletmek ve "askeri rol" ötesine geçmek için Cyril sıklıkla dizideki rolü melodrama katılıyor. Pletnev, daha önce oynadığı önceki karakterlerden farklı olarak yeni bir görüntü oluşturma süreci ile ilgileniyor. İlham kaynağı olan genç aktör Robert De Niro'yu Scorsese'nin "Raging Bull" filminde değerlendiriyor.

Yönetmenin testleri

Elbette, Cyril Pletnev'le birlikte olan serinin hepsi var, ama yönetmenlik yapmaya ve film yapımına geri dönme umudundan vazgeçmiyor. Bu amaçla, 2014 yılında aktör, VGIK Film Drama ve Film Yönetmenliğini başarıyla bitirdi. Bu arada, mezuniyet çalışması "Nastya", "En İyi Kısa Film" adaylığı ile Kinotavr-2015 Grand Prix ödülüne layık görüldü.

Bugün bu aktörün tek yönetmenin ödülü değil. Cyril Pletnev'in sinema filmi "Köpek ve Kalp" ve "6.23" adlı kendi filmleriyle dolduruldu. Bu filmlere bir dizi ödül verildi.

Gelecek için planlar

Cyril kendini geniş çevrelerde tanıdık olarak nitelendirerek kendisini popüler bir aktör olarak görmezdi. Fakat Cyril Pletnev'le birlikte olan filmler çok popüler. Birçok kız ve kadın, yalnızca favori aktörlerin ana veya ikinci derece rolü oynadığı için onları izlemektedir.

Pletnev orada durmayacak. Aktöre göre, yaratıcı hayatı henüz yeni başlıyor. Kirill Pletnev Danilo Kozlovsky ile Pletnev'in Prens Vladimir'in (Prens Vladimir'in rolü Danila Kozlovsky tarafından oynanır) kardeşi Oleg'i oynadığı "Viking" filminde birlikte çalışmayı planlıyor. Yaklaşık olarak resim 2017'de açığa çıkacak. Ve Cyril Pletnev'in filmografisi güzel bir resim daha doldurdu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.