Kariyerİşe Alım

Moskova'da en yüksek ücretli meslek (2014). Son derece Moskova'da mesleği ödenmiş: listesini

Olympus Dağı zirvesine onların yükselişini başlamadan önce, uluslararası tanınma elde etmek hayal iddialı ve motive kişi için, Moskova ve gerçek profesyoneller ne ödüllerin ülkenin diğer şehirlerde, en yüksek ücret alan meslek ne şimdi analiz etmek, işgücü piyasası teklifleri incelemek için önemlidir.

Bu yazıda, Moskova 2013-2015 yılların en yüksek ücretli meslek inceleyeceğiz. Yayınınız en çok kazanan listesinde yer almayan olsa bile Ama - o üzgün için bir sebep değil. Orada mükemmellik sınırı yoktur ve herhangi mesleki alanda başarılı olabilir.

Moskova'da en yüksek ücretli meslek

En yüksek maaş ticari kuruluşlar ve devlet kurumları içinde şirketlerin başkanları, kuruluşların üst yöneticileri, üst yönetim olduğu açıktır. yatırım bankası Genel Müdür yılda 3 milyon $ maaş sahiptir. petrol şirketlerinin yıllık kazanç, 2 milyondan fazla başkanları. Analistler, yatırım bankacılığı başkanı pazarlama müdürleri yılda yaklaşık 1 milyon $ kazanın. Madde stratejisi gibi kuruluşların çalışmalarını organize ne kadar iyi ürünü, bir bütün olarak şirketin başarısını teşvik etmek için uygulanacaktır.

Ne belirli bir pozisyon için başvuruda bir kişi, diğerleri ayırır? yönetim becerileri, yaratıcılık ve düşünce özgünlüğü ile teknik uzmanlık birleştirme yeteneğini her zaman yüksek itibara sahip olacaktır. Ama banka veya şirketin liderlik olma şansı önemsiz olduğunu unutmayın. Bu nedenle düşük bir düzenin Moskova'da en yüksek ücretli meslek dikkate almak gereklidir.

Muhasebeciler, BT-uzmanları

Herhangi işletmenin ana uzmanlarından biri mali dağılımını düzenlemek için imkansız prensipte olmadan bir muhasebeci, bir kişinin, vardır. Onun sorumlulukları finans faaliyeti tüketim kontrol ve varış periyodik raporların hazırlanmasını, vergi değerlendirmesi, arşivleme sayılabilir. Bu pozisyon için başvuran yüksek olması gerekir ekonomi eğitimini, en az üç yıl süreyle meslekte hem de çalışma deneyimi. deneyimi olmayan mezunları ne yaparsak, o belli değil.

Muhasebe faaliyetleri başlıklı listede yer gurur duymaktadır "kadınlar için Moskova'da en yüksek ücretli meslek." Büyük bir şirkette baş muhasebeci pozisyonunu tutan Nitelikli bir insan ayda 200 binin üzerinde ruble alabilir.

Bilgi teknolojisi için talep arttığını göz önüne alındığında, toplumun sürekli bilgisayarlaşma, alanındaki uzmanlar için talep var IT teknoloji söndürülür değildir. Onlar birçok şeyi göze: süpermarket organizasyonu için yazılım oluşturmak için bilgi sızmasını önlemek için, ağın çalışmasını organize kırma korumak, önemli siteler ve çevrimiçi hizmetlerin verimliliği sağlamak için. IT-teknoloji alanında Moskova'da en yüksek ücretli meslek - programcılar ve web geliştiricileri meslektir. Onların ücretler ayda 60.000 ila 200 ruble arasında değişir.

yasanın Alan

her şirketin bir diğer önemli parçası bir avukat. O yasanın Böyle hassas ve kırılgan kenarında dengesini tutmaya yardımcı olacaktır, şirketin haklarını savunmak mümkün olacağı gerçeği, o ayda 35.000 ila 100 ruble ödemeye hazır.

Ne bu işin Moskova'da yüksek ücretli meslek denebilir? Yüksek maaş avukat direktifleri alır - işletmenin finansal işlemler yapan bir kişidir. hukuk başka ilginç pozisyon danışmanı hukuk firmasıdır. Böyle bir kişi sadece reklam ismini kullanmak için bir danışmanlık firmaları için değersiz ücretleri ve kesinlikle inanılmaz ödülleri olarak alabilirler. Bu meslek akıllı maliyetler insanlar birden derecelerde genellikle gerektirir.

Yöneticiler ve Pazarlamacılar

reklamcılık ile ilgili markaları bükümsüz İşverenler değerli insanlar, kuvvetli piyasaya ürünü tanıtmak. Eğer pazarlama önünde buluşalım. Onların maaş 50 bin ruble ayda olabilir.

Yöneticiler farklı, ama hepsi iyi maaş olsun. Yöneticiler 45 bin ruble ayda ödemek personeli ile çalışır. ürünlerin kalitesini analiz edebiliyoruz çalışanlar, alımları, pazar durumu analiz yapmak 35 50 bin ödemek. İyi kriz, kontrol zamanlarında piyasada durumun farkında olan risk yöneticileri de vardır, analiz etmek ve çeşitli riskleri azaltır. Onlar 500 bin ruble ayda ödemeye hazırız.

Kesinlikle hayır bu alanda deneyim, ama iyi olsa bile hung dili, yavaşça bir satış müdürü olabilir, sunulan hizmetleri kullanmak için bir kişiyi ikna edebilir. Onların aylık ücret yaklaşık 50 bin ruble olduğunu.

üretken sektör

Üretim her zaman yüksek itibara sahip ve yüksek düzeyde gerçekleşmiştir edilmiştir. Şimdi psikologlar, sosyologlar, tasarımcılar, ve avukatlar ve çok az gerçekten yetenekli mühendisler, liderlik atölye devralmak edebiliyoruz bir sürü insan karşılayabilir. Onlar haklı 80000 ruble maaş iddia edemez.

Gelecekte, mühendisler "Moskova'da en yüksek ücretli meslek", geliştirme ve bakım özellikle mühendislerin listesine dahil edilecektir inanılmaktadır tıbbi cihaz. Amerikalı araştırmacılar 2020 yılında boş kadro sayısı mevcut durum ile karşılaştırıldığında% 61 oranında artacağı tahmin ediyorlar.

kızlar ve kadınlar için Moskova'da en yüksek ücretli meslek

o kadın meslekler söz konusu olduğunda ne ilk akla gelen? Bir hemşire, bir öğretmen veya ana berber manikür. Ama kadınların çalışması iyi ödenir diğer alanları vardır.

Tek görüşlü kadın her zaman kendi işlerini başlayabilirsiniz. Ve ne olursa olsun sanayi, en önemlisi, çalışkanlık iş zekası sunmak. Tabii ki, kızlar ve kadınlar lastik servisi ve araç sergi salonu kendi açmak eğiliminde değildir, bunlar iş güzellik salonu, berber dükkanı, gelin salonu yapmayı tercih ederler. Kadınlar böyle nakış, trikotaj, hatıra olarak oyuncak, takı, kozmetik, el sanatları, satış alanında ilerleme kaydediyoruz. Bir dakika aksi rekabet ile başa çıkamaz, sürekli ileriye taşımak bağlantılar kurmak, personelin çalışmalarını organize etmek gerek, hala orada oturup edilemez.

hizmetlerin kapsamı

Hizmet sektöründe, elbette, kadınların daha esnek olduğu için, hızlı bir şekilde müşterileri ile ortak bir dil, daha az çatışma bulmak değerlenir. Uçuş görevlileri, kafe ve restoranlar yöneticileri, yöneticiler personeli ile çalışmak - kadın Moskova'da en yüksek ücretli meslek vardır için budur. Liste uzun süre listelenebilir.

İyi ücretler tırnak servis, güzellik uzmanları ve makyaj sanatçıları, fitness antrenörleri ve beslenme ustaları. Örneğin, tecrübeye sahip müşterilerin kendi daire, sağlam el ve gelişmiş bir hayal gücü, aylık 90.000 ruble yapabilmek manikürcü dolu. Çok iyi bir maaş, hangi birçok erkek için çöp olmaz.

Nerede tecrübesi olmayan işe gitmek için?

Bilindiği gibi, şimdi hayır deneyim her yerde. Oysa burada sadece lise veya üniversiteden mezun olduktan sonra, işe gitmek için? En yüksek ücretli meslek nelerdir herhangi bir iş tecrübesi olmayan Moskova?

Hem Moskova ve başka bir şehirde sen yazarı pozisyonuna alabilirsiniz. Yetkili gereklerine uygun olarak şirketler için metinleri yazan kişi. Aylık geliri 40 bin ulaşabilir. konumu için de operatör çağrı merkezi deneyimi gerektirir. Eğer doğduğu şehrin güzel manzaraları hakkında konuşmak nasıl biliyorsanız, iyi diksiyonu vardır, bunun mümkün olduğu bir tur rehberi, yaklaşık 50 bin ruble ayda kazanmak için almak mümkündür.

uygun Başvuru Sahipleri

Hangi işveren genel şartları ayırt edebilirsiniz? yönetim pozisyonlar için, her zaman çok yüksektir. Bu ve yüksek öğrenim ve yabancı dil yetkili bilginin varlığı, elbette, bu alanda deneyim gerekiyor. Ayrıca yönetim ve hukuk beceri ve pratik bilgiler bekliyoruz.

herhangi bir ücretli ofis için bir kişinin, strese karşı yüksek bir dirence sahip standart olmayan çalışma takvimine ve hafta sonları hazır olmalıdır. Ama dedikleri gibi, kolayca gölet balık yakalamak değil. Ellerinizi Tüm, çalışmalarında başarı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.