GüzellikSaç

Düzeltici "Estelle": aracı, menzil, kullanımı hakkında bilgi

Düzeltici "Estelle", hem de saçlar için renk renk doygunluğunu değiştirmek için tasarlanmış diğer üreticilerin benzer ürünleri. İstenmeyen renk kurtulmak için gerektiğinde vazgeçilmezdir. Bu tesis sıradışı ve sofistike gölgeler oluşturmak taraftarlar arasında popülerdir. Mastarları (mikstony), tek başına, sadece boya ile bağlantılı olarak kullanıldığında bu kullanılmamaktadır.

ürünün Hakkında

Birçok berberler gibi saç markası "Estelle" için Düzeltici, onun sayesinde, çünkü onlar istenen gölge oluşturma görevi ile mükemmel bir iş yapmak. Üretici tarafından sunulan renk Etkileyici aralığı. Diğer bir avantajı ürünlerin çok makul bir fiyattır.

ESSEX Doğru Hattı

Bu seri renkli ve renk toplayıcı sağlar.

  • Amonyak mikstony renkli. bunları kullanarak amacı saç boyası renk yoğunluğunu artırmak, istenmeyen sarılığını yeşil gölge, kırmızı ve diğerlerini kaldırın. Düzeltici "Estelle" eşit oranlarda boya ile karıştırılacak, saç kuru ve 35 dakika bekletin uygulanır, daha sonra karışım sıcak su ile yıkanmalıdır. mikston ayrı olarak kullanılacak ise renklendirici, seçilen ton eşit oranlarda oksidan (% 3) ile karıştırılır. Bu tür bir boyama öncesi ağartılmış saç üzerinde gerçekleştirilebilir.
  • 2.0 / 00N nötr renksiz bir kremdir. Bir ara gölge oluşturmak istediğinizde kullanılır. Eğer tonda sonra nötr renk düzeltici karışımı kullanılarak, saç çizgili istiyorum. Genellikle ağartılmış kilitleri ile çalışmak için kullanılır.
  • 1.0 / 00A amonyak saç ağartmaya için vazgeçilmez olan, renksiz bir düzeltici vardır. Eşit miktarlarda karıştırılması, oksijenli gerekli yüzde ile birlikte kullanılır.

ek Özellikler

düzeltmen "Estelle" olarak, bu tür yollarla başka ilginç seçenek yoktur. Kızların Yorumlar bunun laminasyon saç aracı olarak kullanılabileceğini söylüyor. Bunu yapmak için, krem kıvamına 0 / 00N, kullanın. Hiçbir amonyak ve pigment içerir, ancak yararlı besinler, vitaminler ve silikon içermez. Bir ana işlevi dış uyaranlara saç daha az duyarlı hale ölçekler kapatmaktır ve kırılganlık azaltır. Karışım, eşit oranlarda düzeltici "Estelle" ve oksijen% 1.5 karıştırılmalıdır yapmak için, aynı üretici bir şişe hromoenergeticheskogo kompleksi ilave edin. Bütün terkip maddeleri iyice karıştırılır sonra, ağırlık bütün saça uygulanır ve 35 dakika bekletilmiştir ve daha sonra yıkanır. Sonuç olarak, saç, parlak, güçlü ve sağlıklı.

İlerleme kuaförlük dünyasında dahil yerinde durmazsa. Yeni boyama bileşimler boyama tekniği vardır değişir vardır. Bu istenen sonucu ve "Estelle" düzeltici çıktı etmektir. Bu ürünü ile pek çok profesyoneller gibi bağlı ürünler için çok demokratik fiyatlarla sürekli iyi sonuçlar için çalışmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.