Sanat ve EğlenceFilmler

"Grey 50 Shades" filme gibi? ilginç gerçekler

2011 yılında, İngiliz yazar E. L. Dzheyms roman okuyucuları sunulan "grinin 50 tonları." Ürün türün hayranları arasında heyecan yarattı, bu film uyarlaması hakkında bir soru olduğunu herhangi bir mucizedir. Zengin bir iş adamı ve bir üniversite mezununun karmaşık ilişkinin hikaye anlat Sam Taylor-Wood aldı. Peki, nasıl, "Grey 50 Shades" ateş?

Coğrafya çekim

blockbuster yaratıcıları çekim coğrafya doğrudan bağlıdır atmosfere, özellikle dikkat. Aynı zamanda burada "gri 50 tonları" ateş, bunlarla sadece ne kadar önemlidir. mürettebatın seçimi bu kararın öncelikle, çünkü uygun hava koşullarının yapıldığı, Vancouver, Kanada düştü. Eğer üzüntü unsurunu eklemek için izin Serin, tipik Kanadalı kış.

Başlangıçta, film yapımcıları kış anket geçirmek planı yoktu. o ucu pişman gerekli değildi Ancak, tarihi, teknik nedenlerle ertelendi. kahramanların başları üzerinde Bulutlu gökyüzü atmosfere üzücü bir not getirdi. Biz bu kararın Jamie ve Dakota gibi önemli rolleri sürekli soğuktan muzdarip ruh sanatçılar üzerinde olduğunu söyleyemeyiz.

Ayrıca, mürettebat Vancouver ve Portland oldu iki ABD yerleşim, çalışmak başardı.

ikame

"Grey 50 Shades" filme gibi? Birçok taraftar James coğrafya filme çalışmalarıyla mutsuz. Romanda, aksiyon Vancouver ve Seattle değil gerçekleşir. Üstelik ünlü Otel "Hitman" "Fairmont" ile değiştirildi. bir öğrenci Anasteysha Stil istihdam Donanım mağaza, aynı zamanda Vancouver uzak değildir bulundu.

Washington Eyalet Üniversitesi rolü başka eğitim kurumuna oynadı. British Columbia Dış Üniversite hafifçe bu perdeler sayesinde yapıldığını, değiştirildi. sahnede mezuniyet töreni, tabii ki, gerçek mezunları ve ekstralar oynadı. İlginçtir, Gray'in ebeveynlerinin evinin bölüm birbirinden bir mesafede olan ayrı evlerde çekildi.

tasarım ekibi

"Grey 50 Shades" filme gibi? Mükemmel çalışma tasarımı grubunu not etmek değil imkansız. bütçe resim sadece 40 milyon $ idi, bunların Gri yaşadıkları olağanüstü lüks bir atmosfer yaratmak için yeterli değildi. Penthouse zengin işadamı bir konut daha müze benzemeye vardı.

Sonuç olarak, manastır işadamı iç izleyici üzerinde silinmez bir etki yarattı. Doğal taş tasarımcıları veciz metalik yapılar ile birleştirdi. Tercih katı ahşap ürünleri ile bir arada minimalist biçimi vardır mobilya, verildi. duvarlar için Dekorasyon avangard boyama başladı. tasarımcılar kilit karakterin doğanın çeşitliliğini vurgulayan basit ama şık bir iç mekan oluşturan başardı. Christian Gray - Başarılı kişi, kusursuz tadı ile donatılmış, ama içinde vahşet notlar vardır.

Yönetmen, kameraman

Bir seyirci resmini zevk verebilir hangi adam, teşekkür unutmamak gerekir "grinin 50 tonları." Film ünü bu kaset borçludur Sem Teylor Dzhonson, vuruldu. Meslektaşlarım toplanmış ve enerjik bir bayan olarak bu kadın hakkında konuşmak, şantiyede sinirlilik önlemek yeteneğini vurgulamak.

Romanın popülaritesi anahtar rol sanatçılar baskı altında sürekli olduğu gerçeğine yol açmıştır. Jamie ve Dakota, ürün taraftarların güveni haklı korkulan çünkü ilk başlarda çok gergin. Yani yönetmen onların karakterleri konsantre aktörler yardımcı olmuştur.

filme "Grey 50 Shades" olarak mı? operatörün rolü de önemlidir, bu nedenle bunu söz başarısız olamaz. Bu görevi eskiden işbirliği daha önce yönetmen Seamus McGarvey, emanet edildi. Seamus ve Sam birbirini mükemmel, hatta bazen işaret dilinde iletişim anlıyoruz.

filme "gri 50 tonları" gibi: sahnesinin

Çoğu zaman olduğu gibi, iş onlar seyirci tarafından izlendi sırayla bölüm üzerinde değil gerçekleştirildi. Yönetmen oyuncuları ifade duygular, şu anda kahramanları var hangi bilgileri ile çakıştı olduğunu gördüm. İlginçtir, hararetli tartışmalara seyirci konu haline gelmiştir seks sahneleri, son filme. Bu çalışma iki hafta ertelendi.

"Grey 50 Shades" Ne sorusu en sık olduğu blockbuster fanları alır? Birçok ilgilendiren bir an - Nasıl erotik sahneleri çekmek için. Aktörler bu işi daha bir koreografi gibi olduğunu söyledi. Hıristiyan icracı bağlama knot bilimini usta gerekiyordu. Dakota sık adamın ilk ona bir battaniye getirdi gerçeği Jamie müteşekkir olduğunu, çıplak ve bağlı kalmak zorunda kaldı.

Yukarıda filme açıklamaktadır "grinin 50 tonunu." Film seyirci ve eleştirmenlerin karışık eleştiriler aldı, ancak ticari başarı şüphe yoktur. bant üzerinde 500 milyon $ dünya çapında gişe kazandı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.