Haber ve ToplumDoğa

Greenfinch - kuş orman

kendi yolunda güzel ve farklı gezegenimizin tüm sakinleri. Ama özellikle kuşlar sınıf tahsis edilir. Bu yaratıklar tüm dünyada yayıldı ve yerin her köşesini süsleyen edilir.

Kuşlar - sabit bir vücut sıcaklığı olan hayvanların bir sınıf. Onlar hava uçuş adapte ve neredeyse tüm bir kuyruk vardır. onlar böcekleri yok etmek ve bunların çoğu sadece şaşırtıcı şarkı olarak Kuşlar, yeryüzündeki büyük bir rol oynamaktadır. Şu anda, kuşların yaklaşık 9000 türü bulunmaktadır.

ispinozların aile - farklı güzel ve parlak tüyleri olan kuş ayrı grubudur. Bu kuşlar çok dekoratif, bu nedenle sık sık kafeslerde tutulur. Ailenin en parlak üyesi ortak bir greenfinch olduğunu. Bu kuş bir serçe büyüklüğünde ama çok güzel. vücudu daha hızlı katkıda ince tüyler ve daha kolay uçuş ile kaplıdır.

Büyük bir kısa gagası var kuş, - Greenfinch. zeytin ve siyah renkleri - Parlak sarı vücut boyama, yeşil, gri tonları ve kuyruk içerir. Kendisi biraz fazla 15 santimetre oldu ve kanatları kaldırmak için kısa bir kuyruk, hem de ışığı vardır. Bu aile, Avrupa'nın birçok yerinde yaşayan İran kuzeyini yaşar Anadolu'yu ve Afrika'nın küçük bir bölümünü. Greenfinch - Yoğun yerleşir Bir kuş tropik ormanlar, üzerinde, maki ormanın kenarında bahçelerinin arasında. O karşılar ve bahçeler, parklar ve buna benzer mekanlarda.

Greenfinch - (tüm diğer kuşlar, gerçekten, gibi) kökenli kökleri kuş. Orada o ve birkaç alt türleri, ama hepsi yukarıdaki alanları karşılamamaktadır. Bu kuşlar için üreme mevsiminde oldukça hızlıdır. Başlangıçta, erkek, güzel bir melody long dişiyi söylüyor. çiftimiz ise Ardından, kadın hemen ağaca yüksek yerleştirerek, bir yuva inşa etmeye başladı. yosun, ince dallar, ağaç kabuğu, ot, yün ve tüyleri: kuş yuvası için her şey hemen hemen tüm doğal olarak mevcut materyalleri kullanılır. Yumurtlama süresi kuşlar için çok önemlidir çünkü Nest, çok güçlü ve sağlam kase şeklinde elde edilir.

temelde döşeme dört yumurta oluşur. Kuluçka o yuvanın ısı yalıtımı için ona yiyecek ve malzemeyi getiriyor, erkek arkadaşına ilgilenir ve bu süre içinde yaklaşık iki hafta sürer. doğdu fledglings esas onlar velilere teslim böcekler üzerinde beslenirler. yuvadan uzak uçmak civcivleri büyüdükten sonra, bir sürü olarak ve göçebe evlerini terk. Ve ebeveynler tekrar yeni bir yavru çıkması için hazırlık başlar.

Greenfinch - kuş çok temkinli utangaç ve dikkatli, bu yüzden sık sık değildir yırtıcı pençesine düşer. Benzer şekilde, bu zor ve zor alır ve fotoğrafçılar. Rusya'dan kuşların fotoğrafları analiz, biz bu kuşun resmi nadir olduğunu görebiliriz. Çevik ve tempolu greenfinch çok nadiren fotoğraf çekimine kabul eder. Buna rağmen, bu kuşlar genellikle evcil hayvan olarak hücrelerde evlerini içerirler. Onlar çocuklar ve ebeveynleri için mükemmel arkadaş olurlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.