SeyahatOteller

İsrail'de Tatiller - ilgi çekici yerleri ve oteller Kudüs.

Kudüs Kutsal Şehir zengin bir tarihe sahiptir ve tüm dünyada Yahudiler, Müslümanlar ve Hıristiyanlar tarafından saygı. Bu birkaç parçaya bölünür. Eski Şehir turist hemen hemen tüm yerel konumlar görebilirsiniz. Aynı zamanda bir Hıristiyan, Ermeni, Müslüman ve Musevi dörtte vardır. Doğu Kudüs - Arap kültürünün merkezi ve Batı Kudüs en hızlı büyüyen alanlarından biridir. Bu şehir daha yarım milyon kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Kudüs'te Tatiller tüm dünyada popüler. Bu kültürel ve tarihsel turizm için harika bir yerdir. Buna ek olarak, burada bir yıllık hac milyonlarca insan. Bu şehirde birçok kilise, manastır, eski binalar, lüks konakları, müzeler ve sanat galerileri vardır. Kudüs'te Misafirler, tiyatroya gitmek burada gerçekleşir Uluslararası Film Festivali, ziyaret etmek ve büyüleyici bir alışveriş alabilir.

Farklı Kudüs oteller modern imkanlar ve her bütçeye uygun fiyat seviyesi ile ziyaretçinin hoşuna. Eğer para düşüktür Tabii ki, eğer, yerleştirme ile ilgili sorunlar her durumda ortaya çıkmaz. Bu şehirde, lüks ve dekorasyon zenginliği hayal lüks otellerde yeterli sayıda yakalamak olduğunu. Ama ne bu Kudüs otelleriyle eğer göze alamaz? İyi ve şehir - burada uygun fiyata koymak ve hizmet tatmin edici bir standart zevk için bir yer bulur. Kudüs değişiyordu Yorumlar. Ancak, başka bir yerde, insanlar bazen odaların suyunun, pahalıya hizmet, kötü mutfak veya profesyonel olmayan personel şikayetçi. Ama bu yine de nadir değildir. Kural olarak, ortalamanın altında gelire sahip insanlar bile kalmak ve bu antik kentin büyülü atmosferini zevk için iyi bir yer bulabilirsiniz.

Yani, nerede kalınır ve kaliteli hizmet için düşük fiyatları bulmak için? Alcazar Hotel; eski şehir çok yakındır. Rahat mobilyalar ve kutsal yerlerin harika manzaralı 38 oda bulunuyor. Burada heyecan verici turlar sunulacak Lut, Bethlehem, Kurman, Jericho, Nazareth ve diğer cazibe.

Bir iş adamları iyi durdurmak Kudüs, bu otel vardır. misafirhane Beit Ben Yehuda bir video projektör ile donatılmış bir güzel toplantı salonu bulunmaktadır. Ayrıca acayip donanımlı bir mutfak ve büyük bir kütüphane keyfini çıkarabilir. Uzak olmayan her şey var turist gerekir: otobüs durakları mağazalar ve restoranlar.

Zeytin aile tarafından işletilen otel Dağı İncil'de bahsedilen kutsal yerlerin yakınında yer alır. Misafirler özel banyo, rahat ve temiz odalar memnun olacaktır. genellikle hacılar olarak gelenlere Orada dur.

HaShimi Hotel tarihi kent merkezinin kalbinde yer almaktadır. Yaklaşık 400 yıl önce inşa edilmiş tarihi bir binada yer almaktadır. Çok güzel otelin çağdaş iç keyfine varacaksınız mermer merdivenler, parmaklıklar ve katlar. Bir bej, beyaz, bordo ve altın renkleri daha büyüleyici bir atmosfer yaratır. Bu pratik olarak tatil için mükemmel bir yerdir.

HaShimi Otel İsrail, Mısır ve Ürdün'e ilginç turlar sunmaktadır. Buna ek olarak, boş zaman etkinlikleri seçeneği ve doğrudan Kudüs'e tercih edebilirsiniz. Çok uzak bir yaya gezinti Nahalat Shiva, hem de yerel pazar.

Tüm bu Kudüs oteller günde 70 Euro geçmeyen bir fiyata size bir tatil sunuyoruz. Bunlar iki yıldızlı kategorisini var, ama kesinlikle düzeyi ve hizmet, iç ve konforlu odaları kalitesini etkilemez.

Gerek almaya , İsrail sermayesini türbe bir çeşit. Bu insanlar ve yaşam nefesi ile dolu modern bir şehirdir. Burada macera ve büyü atmosfere atılmak olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.