Entelektüel gelişimiAstroloji

Gooroskop ve uyumluluk Koç kadınlar ve erkekler Boğa

Uyumluluk Koç kadını ve erkek Toros aşık oldukça elverişlidir. Bu 73% 'dir. Bu birlik yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam çok ahenkli, gibi unites ortakları, tamamlayıcı nitelikler hangi diğer yoksundur. Aşk kadın Koç riski anlayışlı erkek Boğa dizginlemek olabilir. Ancak, aralarında bu işaretler ortaya ve karışıklık olabilir.

Aries - Boğa: burç uyumluluğu

Koç kadını - Etkin, sürekli hareket halinde ve çok abartılı. O çok özgürlükçü ve onu çok hasta adamı olabilir yakınında tut. Bu Boğa gücüdür. Bazen zihin ve sessiz ortakları dışına konacaktır. Tersine, aşırı aktif duygudurum kadın Koç erkek, Boğa can sıkıcı olabilir. Bu çifti çekişme ana konusu para olabilir. Boğa hatta cimri ve Koç, çok ekonomiktir - cömert ve yaşamayı seven "büyük bir şekilde." O barış ve sessiz takdir ve o sürekli yeterince heyecan değildir. Boğa onu kıskançlık unutmak zorundayız ve tamamen eşinizin güvenirler. öfke o çok korkutucu çünkü onun sabır hissetmek için uzun süredir bir dişi Koç, başarılı olmayacaktır. Ortaklar bunların her değiştirmeye hazır olacaksa, ilişkiyi tutmak mümkün olacaktır.

Uyumluluk Koç kadını ve erkek Toros evli

Bu çifti farklı şekillerde hayat problemleri gelir. Koç kararlı ve tereddütsüz herhangi bir iş sürebilir. Boğa asla acele, yavaş yavaş hedefe doğru ilerliyor edilir. Bu iki kalıcılık işareti birleştirir. ortakları ortak amaçları paylaşan ve zaman Çok iyi, uyum içinde yaşamaktadır. Genel olarak uygun Toros Aries olarak. Her iki işaretleri Merkez ortağı ve buna ekleme yeteneği özelliklerinin bilgidir. sonuçları kaydetme - Koç başarı ve Boğa elde ilerlemeye pekala mümkündür.

Uyumluluk Koç kadın ve bir erkek dostu ve Toros aşk

Genellikle daha deneyimli ve bilge ortağı olarak bu çifti Boğa davranır. Koç böyle bir birlik haline gelir ikincil bir rol değil, deyiş hakkında onların başarıları ve hakları saklıdır. Ortaklar değil sürekli çekişme birbirlerinin hayatlarını gölgede bırakabilir uzun süre birlikte kalmak, onlar kendi aralarında sorumluluklarını bölmek gerekir. Hem bunların her ilişkiler ve aile yaşamında kendi fonksiyonunun açıkça farkında olur eğer daha iyi olurdu.

Erkek Boğa dayanıklı, stabildir. o aile bütçesini yönetecek varsa, para genel bozulmadan kurtaracak. Koç kadını zarif ve narin bir tadı vardır. Ortak bir tatil, tasarım daireler yanı sıra giyim seçimi için bir site seçerek meşgul mümkün olacak. Koç ve Boğa Birliği de cinsel ilişkiye benzersizdir. ortakları düzgün sorumluluklarını bölmek mümkün olacak olursa, onların tutku ve sevgi yıllarca kalacaktır.

Uyumluluk Koç kadını ve erkek Toros adil seks sürekli onu ilham, bir adam aracılığıyla hareket etme eğiliminde oldukları için, kadınlar ve erkekler Boğa Koç uyumluluğuna göre biraz daha kötü olmakla birlikte, adam sallamak-Boğa çok zordur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.