Entelektüel gelişimiAstroloji

Uyumluluk Aries ve Boğa Aşk

İlk dürtüsellik ve ikinci ölçülen hızı - Farklı enerjileri arasındaki ilişkilerde koç ve boğa karşılar. Koç ve Boğa Uyumluluk - karşıtların birliği olduğunu. yanıt vermek tüm hızlı ve ikinci Öncelikle birinci zaten sakinleştiriyor zaman sallanmaya başlar. Kötü dengeleme duygular skandallar bir dakika çökmek değil, ama bu madalyonun sadece bir tarafı olduğu zaman.

Uyumluluk: Koç ve Boğa - Aşk karşı ağırlık

Eğer Biraz çaba koyarsanız görünen uyumsuzluk rağmen iyi sendikalar Zodyak'ın biridir. Koç tüm çalışmalarda Boğa için güvenilir destek olabilir, o bile ihanet, sevecen ve saygılı olabilir tüm hayatı olsa - bozuklukları ve bir dizi değişiklik. Sürekli her zaman ortak-Fidget kaybetme korkusu olacak Boğa, rahatsız edecektir. kendileri için ve - Büyük ölçüde Koç ve Boğa Uyumluluk iyileştirmek ve rahat ve konforlu bir atmosfer yaratmak için, onları çevreleyen süslemek için arzu, ev işlerinin aşka dayanan birbirleri için. Ancak, günlük işleri hepsi, ancak, uyum rahatsız olası değildir Boğa (kadın oldukları özellikle) aktarılmasını olması muhtemeldir.

Koç, Boğa ve sevgi: zodyak işaretleri Uyumluluk

Koç yeni ufuklar keşfetmek, Toros yeni heyecanlar getirebilir. Boğa yeterince esnek ve cesur ise, o beklenmemektedir varlığı hakkında öğrenir. Buna karşılık, Boğa Koç tensel zevkler dolu paleti verecektir: onların yetenek -, yavaş erotik ve uzun sevişmek, Koç genellikle sabır ve hayal gücüne sahip olmaz o. Tabii ki bu bazı tutarsızlıklara yol açabilir, ancak ortağın isteklerine kulak verirsek onlar çıkarmak kolaydır. Koç ve Boğa Uyumluluk - öncelikle bir diyalogdur. Koç genellikle ortağı bazen basitçe imkansız sallamak gibi hızını yavaşlatmak zorunda. ağır ve uzun süreli sevişme Taureans onları hoş hissetmek ve büyük memnuniyet getirmek yapmak Ancak, nadiren, şikayetçi.

Koç ve Boğa Uyumluluk: hayatı ve madde

Boğa ahenkli bir atmosfer yaratmak, Koç mayınlı mamut - bu yapı ilişkilerin yalnızca doğru seçenektir. Ancak, bunun iyi bir kombinasyonudur anlaşılmalıdır zaman Koç - erkek ve kadın - Boğa. Aksi takdirde, sorunlar ortaya çıkabilir: Bir kadın omurgasız ortağı rahatsız etmeye başlayabilir. Koç şiddetli olduğunda, Boğa komple soğukkanlılığını korur - bu konfliktera yatıştırır. çok daha kolay Aslında bu çifti rolleri ve sorumlulukları her iki ortağın isteğine ilişkinin başından itibaren dağıtılacak eğer. aile iş kurma iyi Böyle bir çifti: onlar bulamıyorum güvenilir bir ortak. Boğa bir kaya, Koç olarak güvenilirdir - Aktif ve zenginlik çoğalması ilgileniyor. Onlar sahip birbirlerini , mümkün olan tüm desteği arka tarafı kolla. zevk ve tam özveri ile görevlerini gerektiği şekilde dağıtımı sayesinde rollerini oynarlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.