BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Skyrim" Küresel moda: En iyi seçimi

Elder Scrolls Skyrim - 2011 yılında piyasaya sürüldü efsanevi RPG serisi, beşinci. Bu serideki diğer herhangi bir oyun olduğu gibi, küresel moda "Skyrim" konulu kurala istisna değildir. Bu yazıda oyunun beşinci kısmına önemli eklemeler öğreneceksiniz.

oyun Geçmişi

Elder Scrolls her bölümü eklentileri, mods sürü edinirler. Daha iyi grafikler için değişti benzeri dokular derece ilerlediğini ve - Bazıları doğada kozmetik giydi. Diğer kısmı değişikliğini optimize hedeflenmiştir. Üçüncü - Farklı bir içerik. İkinci durumda, modifikasyon bile saçma aldı. Örneğin, bazı eklemeler benzeri oyun arabaları yerine atlar ve eklenmiştir. Moda amatör ve "Skyrim" için profesyonel-ons hem oyunun sürüm fazla 5 yıl geçti bile, bu güne kadar olduğu üretti. Ama Morrowind ve Oblivion eklentileri için bile, ne diyeceğini çok uzaktan geliyor.

"Skyrim" için küresel moda oldukça farklıdır. Bunların arasında en popüler Hakkında daha da tartışılacaktır. oyununun grafik ve atmosfer geliştirmek için değişiklikler büyük paketi ile başlayalım.

Reteksturizatsiya

Çoğu kip paketlerini veya oyunun görünümünü geliştirmek doku efektleri temsil eder. Bir örnek, Skyrim HD 2k gibi. Bu sürüm oyunda tüm dokular tam işlenmesidir. Program sayesinde yüksek çözünürlüklü dokular keyfini mümkün olacak. Bu ekleme yıkanmış dokular ile ilişkili sorunu ortadan kaldırır. geniş bir monitör veya TV daha düşük çözünürlüğe sahip oyuna başladığında bu sorun oluşur. Bu mod ile 4k çözünürlüğe kadar oynamak mümkündü. Bu senaryoda, 'Skyrim' oldukça farklı bakmaya başlar.

Düzenledi

yüksek çözünürlüklü dokular Onu ise işleme şehirler ayarlamak için tavsiye edilir. Modifikasyon dokusunu etkilemez, ancak oyun kasabalarda etkilerle çok iyi çalışıyor. Orijinali hatırlayacak olursak, oldukça gri ve monoton yerleşim söylenebilir. yaratıcıları ejderhalar zindanlarda ve açık alanlara tüm çabalarını koyarak keşfetmek şehirler, çok az dikkat ödenen Böyle bir duygu.

Her şehir şimdi farklı görünüyor: sıfırdan inşa her yerleşim yaratıcıları. iyi gelişmiş dokular, yollar, sakinleri ile Yeni bina. Buna ek olarak, işlenmiş etkilerini göreceksiniz. Şimdi oyun sis ve kar ve yağmur sırasında, şafak ve alacakaranlıkta güzel görünüyor. Sadece hayatta olduğu gibi.

Tamriel Gerçeklik İklimler

Biz hava koşullarına değinerek bu yana, Tamriel Gerçeklik klimleri saymıyorum imkansızdır. Küresel montaj mods "Skyrim" oyunda tüm hava etkilerinin iyileştirilmesi anlamına gelir. Yağmur ve gök gürültülü bir gece boyunca sabah ve akşam karanlığı, baskıcı atmosfer gökyüzünü Büyüleyici vb öğleden sonra kar yağışı ve yatıştırıcı.

Geliştirilmiş Işıklar

Oyunun görünümünü dönüşümde son dokunuş Lights Enhanced edilecektir. "Skyrim" için küresel moda sonsuz ayarlanabilir. Ancak, gerek optimizasyonu izlemek ve tüm eklemeler birbirlerinin işlerine engel yok olmasını sağlamak için. Bu nedenle, yukarıdaki seçime odaklanır. Geliştirilmiş Işıklar oyunda bütün ışıkları değiştirin. Daha gerçekçi yansımalar, böylece su üzerinde parlama, pencerelerden ışık ve. yüksek çözünürlüklü dokular ile birleştiğinde, hava etkisini değiştiren, bu ek inanılmaz bir sonuç verir: orijinaliyle hiçbir ortak bulamazsınız oyunun harici formu.

Değişen oyun

Moda oyun içeriği ve süreç için - bu 'Skyrim' en ünlü parçasıdır. Moda "Küresel iyileşme uydular" da bu listeye dahil edilmiştir.

Ultimate Takipçi Revizyon - uyduların davranış ve kontrolünü iyileştirmek için topluyor. orijinali oynadığı gelenlerin hepsi, zayıf yapay zeka uyduların şikayet edebilir. Arkadaşların her zaman en zamansız bir anda kaybolurlar.

Şimdi bu sorun çözüldü. Uyduların davranışı, geliştiriciler gerçek getirmek için çalıştık aslında yanı sıra, yeni bir bilgisayar arkadaşı izleme ve kontrol sistemi oluşturduk. Örneğin, her uydu artık kendi atı ile ödüllendirilir ve at sırtında sizinle Skyrim dünyasında gezinmek. Değişikliklerin tam listesi tek A4 sayfaya sığacak edebilmek için olası değildir. tam açıklamaları ve montaj talimatlarına Tüm bu eklemeler Skyrim Nexus web sitesinde bulunabilir. Orada bu makalede bulunmayan "Skyrim" küresel moda bulacaksınız. Belki favori oyunların geliştirilmesi ve verimlilik açısından daha iyi bir kombinasyonunu bulacaksınız.

Wyrmstooth

Son olarak, oyunun iyi bir arsa eklemeler bir örnek verebiliriz. Wyrmstooth oyuncuya yeni bir hikaye ile yeni bir ada sunmaktadır. Hikaye uzun süre oyuna eklemeler gitmez çünkü, Passage saat sadece birkaç alacak, ama zayıf değil oyun çeşitlendirmektedir. Küresel moda "Skyrim" 5 Wyrmstooth - yeni karakterler ve basit olaylar dizisi ile küçük bir adadır. amatör eklemeler nadir olduğu her karakter alınan ses oyunculuk. Büyük bir nedeni yakında klasik haline gelecektir eski oyun, geri dönmek için.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.