ÇirkinlikInşaat

Kapı bitirin: estetiği her detayında

Kapı ve pencereleri - çevresi bütüncül ve uyumlu idi için, yakın ilgi ve açıklıklar bitirmek için gereklidir. Büyük önem bitiriyor : kapı sadece doğru olmamalıdır, ama ilk eve müşterilere maruz burada olduğu için, orijinal düzeni arzu edilir.

Nasıl bir giydirme gerçekleştirmek için?

Bu arada, görünümünü yüceltmek için kapısında Ellerin sahip olabilirler. İlk olarak, inşaat çalışmalarını yürütmek için yeteneği var gerekmez. İkinci olarak, bir duvarın en önemli şey - değil beceri ve doğruluk ve yaratıcılık için arzu. dekorasyon kapı aralığı kutu Bu çeşitli şekillerde yapılır:

- sonra, bir bağlantı kapısı olarak ;

- açık kalacak olan tasarım açılması;

- Uygulanması dışında yamaçları giriş kapıları.

işin benzer genel ilkeleri, bu nedenle bu yazıda biz onların davranış ana noktaları bakacağız.

kapı tamamlanması kovanların kurulumu içerir. Dolayısıyla, duvar ve çerçeve arasındaki boşluğu gizlemek bir oda bitmiş bir görünüm elde etmek için kullanılabilir. Tabii ki, kapıyı maç için muhafazayı almak, ancak oda daha ilginç hale getirmek için planlıyorsanız, bu renk ve doku içinde karşıt öğeleri seçmek için en iyisidir. Örneğin, herhangi bir düzen ve stil kararında çok şık bir görünüm dekoratif unsurlar oyma. Yükleme mahfaza, yapıştırma çivi ya da özel bir yuvası ile yapılır. Bu arada, bu seçenek kasasını acı olmayacak çalışmaları sırasında beri, tercih edilir ve eklem çizgisi genellikle algılanamaz.

kılıfı ayarlanması, bu menteşe tarafı girinti için hatırlamak önemlidir - bu en az 1 cm olmamalıdır, açılış ve kapanış gıcırtı aksi takdirde kapının çünkü. Sonra, istenilen ölçüde dışarıya ölçmek 45 derecelik bir açıyla kenarlarındaki boşlukları kesin ve Dikkatli ve hassas bir yerde kırpmayı takmak gerekir.

Binaların kapı yapay taş

Birçok daire ve banliyö evleri kapı onlar düşmeli kapılar değildir olduğunu açık bırakılır. Bu durumda, bu çok önemli, doğru tasarım olduğunu ve bitirme malzemeleri iyi seçilmiş bağlıdır. Zarif kapı yapılar bakmak kemerlerin şeklinde, alçı yapılır. Dekoratif elemanları veya demirbaşlar çeşitli eklemek mümkündür. Çoğu zaman kapı bitirme yapay taş ile gerçekleştirilir. İlk olarak, bitirme uygulanması verimliliğini etkiler, onunla çalışmak daha kolaydır. İkincisi, çoklu araç ve gereçleri stok gerekmez. Üçüncüsü, taş koymak sürece, pürüzsüz hiçbir ezik ve kusurlar olduğu gibi, herhangi bir yüzey üzerinde olabilir.

Suni taş yapılan işin kalitesini etkiler özel yapıştırıcı ile sabittir. Mahsul malzeme somut taşlama işlemi olabilir. Bu arada, bu son kaplama olup, burada herhangi bir tasarım boşluğa uyum uygun görünen bir güvenilir, sağlam ve neme dayanıklıdır.

Nasıl ön kapıyı yapılır?

Çok birçok üretici girdi yapılar dekorasyona dikkat etmeyin. Çoğu zaman, onlar köpük ve her şeyi eklemleri doldurmak, mobilya tamamlayıcı olarak ayarlayın, kapıyı üretmek, kapı kullanıma hazırdır. Ancak, kapı Döşeme   açılış   giriş   kapılar   Bu gerçekleştirilir ve sahibi tarafından yapılabilir. Ve giriş tasarımına özenle ele alınmalıdır. En kolay yolu bitirmek için - kullanmak çimento şap. Ama standart kapı için uygundur, ancak güzel ve şık tasarımı ile süslüdür evinizin oturum varsa, daha uygun malzemeler seçmek gerekir. Örneğin, uygun bir plastik, alçıpan veya dekoratif sıva için. Evinizin bir kartvizit, yüzden özlü ama akılda ve güvenilir hale getirmek için önemlidir - O kapıyı unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.