ÇirkinlikInşaat

Banyosu içindeki ucuz mantolama? banyosu için kalıplı. montaj Özellikleri

hamam inşaatı sırasında kendi iç belirlemek için gerekli bir zaman gelir. Güzel ve işlevsel değil sadece bir malzeme seçmek, aynı zamanda binanın belirli mikroklima dayanacak edebilmek için çok önemlidir. Bu nedenle, pek çok iç ucuz banyo kınına ne ve seçilen malzeme var gereken nitelikler merak ediyor? Düzgün buhar yatırım - neden tüm yüzeyleri bitirmek için bir rahat ve keyifli bir konaklama için anahtar, sorumlulukla ele alınmalıdır. Bu yazıda, onların tesisat teknolojisi malzeme seçiminden, binaların iyileştirilmesi sürecini tartışacağız.

Uygun bir malzeme seçimi

soru Bir ağaç - banyosu içindeki ucuz kaplama yerine tek bir doğru cevabı vardır. Neden onlar? Bu, yüksek nem ve yüksek sıcaklık ile oda çalışması için tüm gereksinimleri karşılayan tek% 100 doğal bir malzeme olduğu için. Bu bitiş, parkı özel bir estetik kazandıran hoş bir atmosfer oluşturur ve en önemlisi, mükemmel ısı korur.

Ağacın yanında banyo bürünmüş olabilir daha ilgilenen olanlar için, cam levhalar hakkında belirtilmelidir. Çeşitli bağlayıcı ilavesiyle, cam elyaf ve ahşap çipleri yapılmış olan bu yeni malzeme.

Plakalar parlak renklerde üretilebilir ve yüksek nem oranına sahip ortamlarda kullanılabilir. Bu nadiren kullanılan astar banyoları için nispeten yeni bir ürün olduğu için, neden uzun süre olmaz bunun üzerinde durmak.

Ahşap malzemeler yaygın olarak kullanılmaktadır: blok-house, panel ve astarları. banyoları için bu düzenlemeler en uygun olarak kabul edilir.

Ağaç ne tür bir banyo için seçilmeli?

duvarlar ve tavanlar koşturarak, ahşabın herhangi bir tür kendinizi sınırlamak için gerekli değildir. Farklı çeşitleri, farklı gölge, kombinasyonu daha ilginç ve sıradışı bir tasarıma hale getirecektir. Ama içeride ağaç banyosu kınına nasıl karar vermeden önce dikkate her ağaç türlerinin özelliklerini ve performans özelliklerini almalıdır.

Oblitsovyvaya tavan ve duvarlar, karaçam, ıhlamur, titrek kavak ve sedir kullanmak daha iyidir. sauna odasında yer alan son derece istenmeyen bir çam malzemeler, ısıtıldığında beri rahat bir dinlenme müdahale edebilir hava keskin kokulu, salınır. Ama soyunma odası ve dinlenme odaları, optimum bu seçeneği bitirmek için. Çam, işlenmesi kolay bir güzel dokusu olduğu ve çok çekici bir bedeli vardır.

Buhar odası ve yıkama odası kaplamak ıhlamur ve karaçam iyi. Bu ağaç türlerinin yüksek sıcaklık altında orijinal rengini korumak için uzun bir süre ve hemen hemen hiç ısı edebiliyoruz.

Binaların buhar odası

Sadece yüksek kaliteli malzeme son buhar odası yüzeyleri için seçilmelidir. Burada en çok kullanılan dış cephe kaplaması. Hamam seçilen yönetim kurulu kaliteli parke için.

Şeritli bir yatay ya da dikey bir konumda düzenlenmiş ve çivi, zımba ya da kleymerami gömme tarzda tutturulabilir. amacıyla yalıtım malzemesinin bir duvar tabakası üzerinde, oda içinde ısı ve buhar güvenilir tutulmasını sağlamak. Bu amaçla kullanılabilir:

  • folyolar;
  • mineral yün;
  • folyo ile kaplanmış polistiren köpük;
  • ve diğ saydam.

Astar ve izolasyon arasında bir hava boşluğu bırakmak önemlidir. Bu malzeme ile karşı karşıya yüklenecek latalar, monte edilmesi ile elde edilebilir. çıtaları arasındaki mesafe en az 50 cm olmayacaktır.

Hazır çerçeve ve antiseptik kaplı çıtalar. İşleme montaj başlamasından önce gerçekleştirdi. Kaplama her iki tarafta, herhangi yukarıdaki sabitleme malzeme üzerinde kurulu sabitleme, odanın herhangi köşesi ile başlar.

Döşeme Kaplamaları: ahşap veya seramik?

Kat bir buhar odasında sıcaklığı 30 derece işareti tipik olarak daha az düzey, böylece herhangi bir malzemeden imal edilebilir. Suyun banyodan doğru ve hızlı deşarj yapmak önemlidir. cilalı koydu Alt Zemin kaplı tahta, döşeme tahtaları veya fayans.

Bu iki kaplamalar karşılaştırıldığında, kiremit daha dayanıklı olduğu unutulmamalıdır. Bunun nedeni nem ahşap etkisi altında çürüyen, karanlık olmasından etmektir ve bir süre sonra iner. Seramik, sırayla, nem, sıcaklık değişikliklerinden etkilenmez ve çürümeye ve küf tabi değildir.

Bu çok sık banyolarında yığılır ahşap zeminler rağmen. Bu malzeme çok daha keyifli bir dokunuş çıplak ayağa çevreleyen dekor ve mükemmel bir uyum içindedir.

banyosu içinde ne ucuz kılıfını düşünüldüğünde kurulum teknolojisinin iki varyant üzerinde durmak gereklidir.

Ahşap zemin kaplama

Süreç bitirme zemin ahşap malzemeler çok basittir. İlk istiflenmiş günlükleri üzerinde kurulu monte edilmiştir. Bunlar cinsiyet temelinde kurulan tuğla sütunlar üzerine yerleştirilir. gecikme seçilen boyut pano için 20 x 20 veya 25 x 25 Bunlar en fazla 1 metre aralıkla yerleştirilir. buhar banyosu odasında zemin seviyesi banyosunun diğer alanlarda daha 10-15 santimetre yüksek olmalıdır. Bu buhar odası sürece sıcak hava olarak dışarı mümkün olduğunca olmadığından emin olmak için gereklidir. zemin kaplamasının döşenmesi için rendelenmiş veya en az 30 cm malzeme kalınlığı kesim kullanmıştır. tahta kılıf ve tüm bakan iç banyosu önce kirişler antiseptik kompozisyon ön muamele edilmesi gerekir. Bu mikroorganizmaların nüfus onları korumak ve ahşap zemin ömrünü uzatır.

Bir karo seramik zemin tamamlanması

zemini güvenli hareketi için kaba bir yüzeye sahip seçilmelidir. Bu su ile temas ettiğinde daha az kaygan hale getirecektir.

seramik kaplamaları için dayanıklı beton tabanının yapılmalıdır. Yüzey tamamen temiz, pürüzsüz ve kuru olmalıdır. Hemen kaplama, ahşap suya batırılmış bir kaç dakika döşeme önce. Bu solüsyon nemi absorbe etmediğinden emin olmaktır ve zemin en kaliteli ve dayanıklı bakan döndü.

kayda değer bir açı tesislerinde bir kum, çimento harcı ya da neme dayanıklı bir yapıştırıcı kullanılarak, fayans döşenmesi başlar. çalışmaların tamamlanmasının ardından eklemler özel su geçirmez harç gizler. Bu kalıptan döşemeyi korunmasına yardımcı olur.

kiremitte daha rahat hareket taban plakalar üzerine yerleştirilebilir için, ahşap reechek şanti. bunlar kuru buhar çekilebilir, çünkü bu tür yapılar uygundur.

maliyeti

Düzgün kendi bütçesi planlamak için, o içeride banyo kınına için maliyeti ne kadar anlamak gerekir. toplam miktar bitirme çalışmasını ve nasıl yüksek kaliteli malzeme terbiye için seçilir yapacak kim olduğuna bağlı.

Eğer banyonun düzenlemesi profesyonelleri işe planlanmaktadır, onların hizmetler için ödeme hazırlıklı olmak gerekiyor. Yani, üzerinde çalışma latalar yüklemeden m2 başına 130 ruble hesaplanır. Duvar kapsayan ve tavan lambri m2 başına 350-500 ruble gelen binanın sahibini mal olacak.

banyosu içindeki duvarlar kendi ellerini kınına eğer Bu durumda, dikkate alınması ve ilgili malzemenin zarının sadece maliyet alınır.

Yüksek kaliteli kireç yapılmış Kurulu, m2 başına yaklaşık 500-600 ruble maliyeti.

Kalıplı Karaçam malzemesi 150-200 m2 rublelik bir fiyat etiketi var yumuşak ağaçtan yapılmış ise, m2 başına 250-350 ruble mal oldu.

bu maliyetler için bağlantı elemanları, bar ve yalıtım maliyeti eklenmelidir.

Sonuç

Bu yazıda içeride ucuz banyo kınına nasıl ve ne olduğunu buldum. kaydetmek için, pahalı profesyonel yardım başvurmadan, kendi başlarına odasında bir iç düzenleme gerçekleştirebilir. kaplama zeminler sonra, duvarlar ve tavan aydınlatma ve mobilya montaj bakmak gerekir. gereksiz değil kişisel eşyalar katlanmış ve havlu asmak olabilir raf ve kancalar, çeşitli olacaktır. bütün işler sonra banyo prosedürlere başlayabilir ve akrabalar ve arkadaş çevresinin tatilin keyfini.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.