KariyerGörüşme

Gennady Kalashnik: Bir kişinin güzel yapmak için önemli! Ünlü fotoğrafçı başarısının sırlarını ve daha fazla yaratıcı planları hakkında konuştu.

-Gennady ve fotoğraf ne kadar önce başladı?

- Aa, tam olarak söylemek, ancak yaklaşık 13 yıl geçti ve babamın kameraya tüm teşekkürler, ben sadece filmine bakarken, elinde almaya sevilmiyor. Artık insanlar dışarı çıkıp herhangi bir fotoğraf ekipmanı satın, ama o kadar değildi ve daha önce çalışma yer yoktu ki ironik. Ben büyüdüm, orada fotokruzhke vardı ve ben geri yazmaya çekinmeyin, bu yüzden biz kamera hep yanımda, genellikle sınıfta alınır ve ben defalarca yönetmeni çağrıldı çünkü okulu bırakmak zorunda kaldığını sevdim. (Gülüyor).

dairenin başkanı bana potansiyel gördü ve yeteneğimi geliştirmek için kendi kişisel çok zaman ayırmaya başladı çünkü Ama, çok şanslıydım.

Başlangıçta mesleğine ilgi -Ne?

- Belli çerçeve kendi kişisel görüşü. Hep gerçek bir kişi ya da filmde bir manzara gibi nasıl görüneceğini merak etti. Açıkçası, ben ilk zaman o gün bana duyguları tarif edemem filmi gösterdi zevk ve şaşkınlıkla, tarifsiz bir anın bir karışımıdır.

- akrabaların biri fotoğrafçılık uygulanan veya size türünün tek biriz oldu?

- Hayır, tek, külçe değilim. (Gülüyor).

Ben olsaydım 16 yıl başlangıçta bile çocukluk hayalimin hayatımın anlamı olacağını düşünmüyorum çünkü yıllar belirli sayıda, ben onların yüzüne gülerdi, profesyonel fotoğrafçı olduğumu söyledi.

Başlangıçta, operatör üzerinde VGIK girdi o S. A Gerasimov stüdyoda okudu. İyi Ve açıkçası, her şey mutlu oldu, ama ilk yıldan sonra, biz, öğrenciler şahsen memnun etmek başarısız olamazdı BAM de pratikte gönderilir ve ben, ateşli maceracı olarak, para kazanmak için orada kalmaya karar verdi sonunda atıldı. Onun coşku düşündü ve Arbat Gazeteciler Evi'nde fotoğraf gazeteciliği kursunda gittikten sonra, ben oldukça başarılı bir şekilde tamamladı. Ondan sonra da Star City çalıştı. 2010 Rusya Fotoğrafçılar Birliği üyesi olduğu için 1979 yılında ben, SSCB Gazeteciler Birliği girdi.

- Birçok yaratıcı insanlar ilham ihtiyaç çalışmak. Kendiniz hakkında ne söyleyebilirim?

- Şahsen ben asla terk etmez ilham, sadece orada olduğu zamanlar vardır İstemediğiniz bir şey, o kaldırıldı görünüyor ya böyle bir şey kaldırmak, ancak bir şey gerçekten değerli, sadece çalışmak istiyorum olduğunu gördüğünde.

Eğer ilk atış hatırlıyor musunuz? Nelerden hoşlanır ki?

- İlk deneyler, bu yüzden onların sınıf arkadaşları üzerinde daha geçirdi caizse. Ayrıca, fotoğraf çekmek için sevdi ve ben bütün gün iyi bir çekim için suda beline kadar tırmanmaya başladı. Biz sonra benim ilk solo sergisi 1975 yılında gerçekleşti daha ciddi bir şey hakkında konuşmak Ama eğer esas bileşenleri portreleri vardı. Bunlar farklı kişiler (astronotlar, çalışan insanların, ünlüler) portreleri vardı.

- Son yıllarda, Size verilen çoğu zaman ünlülerle çalışmak. çekimi sırasında herhangi bir olay oldu mu?

- Ah, bu kesinlikle sorun kafa kafaya olduğunu, ama aslında, aksilikler bizim şov dünyasının hemen her diğer yıldızı ile gerçekleşebilir. Sonuçta, çoğunlukla ünlü insanlar çok kaprisli. Eğer gerçekten ilginç yaparsanız ben, bir kaç örnek verebiliriz. (Smiles).

Evet, tabii ki, ilginç. bize bildirin.

Örneğin, bir çok ünlü şarkıcı kez bu davranışı açıklayan fotoğraflamamı gerektiğini konumlandırır o ne herhangi bir perspektiften altında daha iyi ve de bilir gerçektir tamamen duruş değişikliği için zaman isteklerini görmezden bana bütün çekim unnerved. Çekim sırasındaki diğer suretle ürkütme, operadan herhangi bir tarafın söylemeye başlar ve tüm stüdyoda bulunan güldürürdü. Ve bir ünlü fotoğrafçılığı için ve bir bütün olarak bana derinden tutumunu bana vurdu. arabasını park edecek bir yer bulmak değil, onu alıp ayrılmak gerekli olarak kabul edilir.

Elbette, zor, onlarla çalışmak, ancak tüm bunlar başlangıçta hareket etmedi sanki aynı, onlar hâlâ profesyonel olduğunu anlayarak, anlamak ve fotoğrafçı güven çekim sürecinde başlar.

- senin başka yaratıcı planları hakkında bilgi verin?

- Şimdi zamanımın çoğunu başlıklı bir solo sergi hazırlamak için ayrılmıştır "Sevgili isimler." Buna ek olarak, şirket kendi adını taşıyan albümü piyasaya sunacak kişiseldir: Ülkemizin psihoportrety ünlü yüzleri.

son olarak, acemi sanatçılar ne tavsiye verebilir olur -Ve?

- Demişler: Fotoğraf sanatçıları doğmazlar, onlar olurlar. Bu arada, çocuklar fotoğrafçılar sürecinde olan, ben daha uzun ateş çevresi üzerinde çalışmak ve güzelliğini görmek öğrenmek için mümkün olduğunca bunları tavsiyelerde bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.