Haber ve ToplumÜnlüler

Pique ve Shakira: dokunaklı bir aşk hikayesi

Bu tutkulu aşk ve çiftler Bugün için yakından tüm magazin dünyasını izliyor. iki ünlü insanlar arasında bir romantizm Dedikodular 2010 yılında gitti, ama hiçbir futbol yıldızı veya popüler şarkıcı onları teyit etmedi. Eklem sadece resimler gerçeği öğrenmek için mümkün olan tüm yollar deniyoruz, fanlar olan ilgiyi körükledi. samimi herhangi bir bağlantı ayrıntılar için tatlı güzellik Shakira ve Pique acımasız yakışıklı "sarı" sürümleri büyük ücretler söz verdi.

onları inkar verebileceğinden Aşıklar birlikte ne yaptığımız hakkında bir açıklama yapmadığını, bekle gazetecilerin kameralardan gizleme yorgun kadar roman atfedilen. Parlak taşan buhar duygularını gizlemek için durdurdu ve basın her gün ihale öpücük yıldız fotoğrafların fanlar şımarık.

11 yaşındaki Shakira romantizm

Antonio de la Rua - kimin şarkıları inanılmaz derecede popüler, Latin Amerika'da değil, aynı zamanda tüm dünyada sadece Kolombiyalı şarkıcı Shakira, 11 yıl Arjantin'in eski cumhurbaşkanının oğlu ile bir araya geldi. Ve ben şarkıcı bomba etkisi "hayat sevgisi" adı verilen bir adamın ile ilişkilerin kıdem ilgili resmi bir bilgi olduğunu söylemek gerekir.

Böyle uzun bir süre için çifti çok yaşadı. Antonio kaderi kolay değildi - bir nokta hiçbir şey bulmuş kendisini herhangi bir kız ve zengin oğlunun hayali, eğlence para düşünmüyoruz. Birlikte rezil favori ile Arjantin Shakira ilan istenmeyen adam. Uzun yıllar boyunca, sadık bir dost o ruhu düşmesine izin vermeyerek, onun resmi genci destekledi.

Ancak başını Shakira ile kaplıydı duygu, en daha güçlüydü. Gücenmiş Antonio, hatta ortakları kliplere, onu kıskanıyordu ağır algılanan ihanet ve bir dünya yıldızı olmuş şarkıcı oluşumunda yardım eden o olduğunu iddia ederek, eski kız arkadaşı dava açtı. Ancak, o sağlanmadı hiçbir kanıt ve $ 45 milyon için bir iddia reddedildi.

yeni duygular

Pique ve Shakira Güney Afrika'nın Dünya Kupası için resmi marşı haline şarkıcının şarkı, üzerinde Klip çekimi altı yıl önce bir araya geldi. Daha sonra, Latin Amerika yıldızı güzel görünümü ile uzun boylu esmer ilk bakışta onu kazandığını itiraf etti. Bir Piquet giden iç ışık kız gülümseyerek söyledi.

Affair sevgili karizmatik bir İspanyol dalıp müvekkilinin futbol hakkında unuttuğu gibi değildi koç, ile ilgili sorunlar vardı ise gençlerin, gizlemek, başladı.

aşk deneyimleri

Ancak, her şey duygusal çiftin ilişkisinde çok yumuşak. kimin şarkıları her geçen gün daha lirik hale Shakira, inanılmaz bir on yıllık deneyimli yaş farkı büyüleyici futbolcu ile. o genç sevgilisi onu değil, aynı zamanda süpermodel Bar Refaeli eşliğinde büyük bir zaman sadece bulunduğunu öğrendiğinde, şarkıcı Pique ile sohbet etmek durdu.

O bile onu lüks tresses kesti o kadar çok acı çekti. Pique ve Shakira birlikte tekrar edildi ve geçen fantezi yakışıklı unutulmuş: Ancak, mutlu bir mutlu son beklemedi.

Aile içinde sevgi ve ikmal Tanıma

Bundan sonra, çifti resmen onlar sıradan bir dostluk çok daha fazla paylaştığını itiraf etti. böylece şiddetle hasta sosyal ağlarda kimse göründü güneşi ve roman gerçekliği konusunda şüpheler payı denilen sevdikleri için tribünlerde Singer. Shakira en tutkulu amigo haline olduğunu açıkça belirtmiş yapılan ve babasının kız için mutlu tüm aile aşkını buldu belirtti. Ve o yakında dede olacak söyledi.

aşık olduğu basınında çıkan haberlere sonra ailenin ikmali itiraf etmekten başka seçeneği yoktu.

Gebeliğin daha sonraki aşamalarda, şarkıcı Pique ve Shakira anne tartışmalı fotoğraf çekiminde rol aldı. Latina neredeyse çıplak ve şefkatle okşadı futbolcu etkileyici göbek favori poz verdi.

Shakira ve Pike: çocuklar

2013 yılında Milan seçildi büyüleyici bir çocuk doğdu. Erken yaşlardan itibaren Oğul kulübü "Barselona" için oynanan babasının en sadık hayranıydım. Ocak ayında geçen yıl, mutlu çift ikinci oğlu Sasha vardı ve Shakira o sevgili bütün futbol takımı doğuracak söyledi duygularıyla ilgili çekinmez. "Ben onsuz nasıl yaşayacağımı hayal bile edemiyorum. Biz pek çok ortak noktası var ve ilişkilerimiz özeldir, "- bir röportajda şarkıcı söyledi.

Pique ve Shakira mutluluklarını gizlemek yok, ama hiçbir acelesi düğüm bağlamak için. şarkıcı defalarca o sevilen ve ikinci yarısında yapılan her gün sahiptir hisseder çünkü olmadan, o senin hayatında değiştirmek istemediğini kabul etti. Genç anne her zaman gerekli ve arzu hissediyor, ama aşk hareket yapar. O, sırf kıskançlık duygusal İspanyollar rahatsız erkeklerle hareket etmesini yasakladı hisseder.

düğün gerçekleşmemiştir kadar konsensüs pasaportlarına mühür, ilişki severler için anlamsızdır etkilemez yani birbirlerini Pique ve Shakira, değer vermek.

Bir düğün olacak mı?

pop yıldızı ve futbol Fanlar sonuçta düğün favorileri yıldızı gerçekleşecek ve haklı olarak o dünyanın en güzel törenler biri olacağına inanıyoruz umuyoruz. Biz sadece aşıklar alenen halkaları alışverişinde ve yavaşça "evet" birbirimize söyleyecek bir kamu düğün, bekleyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.