Sanat ve EğlenceMizah

Shkolota. İşaretler shkoloty. Kim shkoloty denebilir?

Herkes dönem "shkolota" duymadı, ama herkes onun değerini bilir. Birçok kişi özünü anlamadı, yaptığı konuşmada kullanabilirsiniz. Bir kişi, "shkolotoy" ne denir ki?

Akla gelen ilk şey - kelime "öğrenci". Hayır, hiçbir durumda okula giden biri, "shkolotoy" denilen edilemez. Bu terim anlamına gelir yetersiz bir kişi. Okul bazen bir yetişkin ile daha ilginç diyalog yeterli ve normal bir sürü insan vardır. "Shkolota" her yaşta olabilir, herhangi bir sınırlama yoktur. Bu bir sır değil insanlar kitlesel interneti su bastı. "Shkoloty" nin ayırt edici özellikleri nelerdir?

 • Bu insanlar yazım hatalarını bir sürü yapmak. Örneğin, "e" harfini "e" yerine. Bir çok ünlem işaretleri her cümlenin sonunda ve ifadeler - bu yetersizlik konuşan bir zorunluluktur. Kısaltmalar da vardır (örneğin, "Cha", "mus", vb.) noktalama tam yokluğu (bazen düşünce özünü yakalamak mümkün değildir). küfür aşırı kullanımı. "Merhaba" ya da büyük harflerle yazılmış gibi mesajlar - da nadir değildir.
 • Tüm zamanlar biz internet üzerinden bir adam ile bir anlaşmazlık girmiştir. sizin lehinize argümanlar yeterli yanıt sadece hakaret varsa, bunun nedeni duygularını kontrol etmek ve düşüncelerini ifade edebilmek değil siz "shkolota", önünde, konuşmayı hemen sonlandırmak için mümkündür, ancak sadece aptallık akıllı bir tür konuşabilir.
 • Böyle insanlar okumak veya dikkatlice dinlemek ve sonuç çıkarmak için nasıl bilmiyorum. Hatta anlamıyorsun çünkü kendi bakış açısından kanıtlamaya çalışmayın. Onlar sorularına cevap ve problem ile yardımcı olduğuna inanıyoruz. Ve Google arama motorunda bir sorunun cevabını bulmakta pahasına tavsiye çıldırtan.
 • Çoğu zaman, her bir "shkololo" kendi kendini önemi çok abartılı duygusu vardır dünyada daha iyi olduğuna inanmaktadır.
 • Genellikle bazen anlamını anlamadan, son zamanlarda internette okudum terimleri kullanırlar. Ayrıca suçsuzluğunu kanıtlamak, onlar cahil olduğu konularda fikirlerini ifade.
 • "Shkolota" olmadan yazabilir asla yazım "semisottridtsatitrehmetrovy" sözcüğü.
 • Her zaman gerçek verilerini gizleyin.
 • "Shkoloty" çok sert itibaren kurtulmak için. onlar sizden bir şey gerekiyorsa, onlar hiçbir şekilde kendi hedefleri için gidecek.
 • Böyle insanlar basitçe özellikle sizin ve tüm aile ile cinsel temas sunmak, tehdit tapıyorum. Bazen çok uzakta yaşadığını söylemek ardından ikamet adresi ve istenir ve gidecek hiçbir sebep yoktur olabilir.
 • özel şekillerde insanların gri kitle arasında öne çalışırken her "shkololo". bu tür girişimleri dikkat etmeyin. Sadece görmezden iyidir. Yani sadece "shkoloty" kurtulmak değil, aynı zamanda kendini çıktısını almak.
 • Genellikle borcun geri dönüşü olmayan bir garanti sağlamak için önerisini görmezden, borç para istemek.
 • Hemen gider "Size." Tabii ki, konuşmanın başından değil her kişinin kim "" adlı "shkolotoy" denebilir döner. Burada eğitim bahsediyoruz. Eğer bir yabancı "Göz kırpmak" Ama eğer - bu "shkololo" ilk işaretidir.

Yani, özetlemek için. Kim "shkolotoy" diyebilirsin? Bunlar uygunsuz ve kaba davranması insanlardır. Anlaşmazlık halinde Bir şekilde rahatsız edecek veya küçük düşürmeye çalışıyoruz, ancak dışarıdan aptalca ve hatta bazen komik görünüyor. Bunlar soluk yok insanlardır. düşmeyin Eğer çok fazla zaman kaybedebilir ve çok sert "shkololo" kurtulmak için çünkü "shkoloty" hile değil ondan, konuşma bitirmek. yaş ve değil - Ve "shkolota", hatırlamak aklın durumu.

Daha fazla ayrıntı için lütfen ziyaret edin: BezumnoeTV.ru

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.